حامد آقاجانی

حامد آقاجانی

با خواندن و نوشتن، روزگار می‌گذرانم.
صاحب غرفه:

تجربیات خرید

من خودم چند بار خریدم این آب انار رو. برای خانواده هم خریدم. واقعا درجه یک و خوشمزه. دست آقای ارسطویی درد نکنه. باغشون همیشه پرثمر و سرسبز باشه ایشالا.
خیلی با تاخیر به دستم رسید. ولی طعمش عالی بود.
خیلی خوب بسته‌بندی شده بود. سر کار خانم همسر هم گفتند: «دوخت تر و تمیزی داشت».
من امروز مویزه به دستم رسید. مویز تمیز و گوشتی و نرمیه. هسته و دم هم نداره. کاملا تمیز و کیفیت خیلی خوب. فقط یه نکته‌ای. عکسی که توی غرفه‌س، عکس مویز شسته‌شده‌ست، ولی مویزی که به دست آدم می‌رسه مویز نشسته‌س و طبیعتا یه کم خاکیه. ممکنه لحظه اولی که مشتری باز می‌کنه توقعش رو برآورده نکنه. پیشنهادم اینه که عکس نشسته‌ش رو توی عکس‌های دوم و سوم محصول بذارین. احتمالا تجربه درست‌تر و بهتری برای مشتری رقم می‌خوره. نکته دیگه درباره سایز مویزهاست. اون ظرفی که توش مویزها گذاشته شده اندازه‌ش معلوم نیست و برای مشتری قابل تشخیص نیست که دقیقا این مویزها چقدری هستند. باز پیشنهادم برای حل این مشکل اینه که توی عکس‌های بعدی محصول، یه سریش رو کف دست‌تون عکس بگیرین یا مثلا یه چیزی توی تصویر بذارین که سایزش برای مشتری شناخته‌شده باشه و بتونه تشخیص بده که مویزها درشتی‌شون چقدره. به خصوص که مویزهای بی‌هسته معمولا خیلی درشت نیستند،‌ به نظرم بهتر باشه درباره سایز مویزها مشتری رو به خوبی آگاه کرد. ضمنا بسته‌ای که ارسال کرده بودید، خیلی محکم و ایمن بسته‌بندی شده بود. سپاس.
آقا عالی. من امروز عناب‌ها به دستم رسید. خیلی درشت و تازه و گوشتی و تمیز. من واقعا خوشم اومد از کیفیتش. چیزی که از این عناب‌ها خیلی دلچسبه اینه که خشک نیست، داخلش نرمه.
21 اردیبهشت 98
من اولین باره چای سفید رو تجربه می‌کنم. اول اینکه لحظه دریافت این محصول خیلی خوشایند بود. بسته‌بندی خیلی زیبا، تزیین خیلی باسلیقه و بسته‌بندی پستی کاملا امن. و نهایتا یه نامه خیلی دلنشین و یک اشانتیون خوش‌عطر که ترکیبی از هل و گل سرخ و بهارنارنج و... بود. ممنون بابت همه ظرافت‌هایی که رعایت شده بود. شب رفتم خونه و چای رو دم کردم. رنگش روشن‌تر از چای عادیه. یعنی تقریبا یه دمنوش زرد روشن ازش در میاد. مزه‌ش تا حدی به چای سبز نزدیکه، ولی یه بوی بیابونی خوشایند اضافه‌تر داره. فقط یه چالشی با بسته‌بندی این محصول پیدا کردم که موقع استفاده، به راحتی از شیشه‌ش در نمی‌اومد. به عنوان هدیه، خیلی زیباست؛ ولی از نظر کاربردی یه مقدار چالش درست می‌کنه. شاید بشه از شیشه‌ای با سر گشادتر استفاده کرد. در مجموع خیلی ممنون از مومنی بابت تجربه زیبایی که خلق کردند.
21 اردیبهشت 98
طعم بسیار عالی و خوشمزه. من باهاش از چند نفر پذیرایی کردم؛ همه بدون استثنا پسندیدند. تنها چالشی که داشتم این بود که دیر رسوندمش به یخچال و یه کم آب شده بود و به هم چسبیده بود. نمی‌دونم چطور می‌شه این مشکل رو حل کرد؛ مخصوصا توی این فصل که هوا گرمه و تا به دست آدم برسه، یه مقدار گرم می‌شه محصول. ولی از خرید خودم خیلی راضی‌ام و واقعا چسبید. ضمنا به خاطر اون مقدار اضافی‌ای که همراهش فرستاده بود، خیلی متشکر. لطف کردید.
طعم و تازگی این رب گوجه خیلی خوب بود. نگران نمکش بودم، ولی نمکش هم به اندازه بود. دیشب از خانم هم پرسیدم، گفت رنگ‌دهیش توی غذا هم خیلی خوب بوده و پسندیده. دست خانم نظری درد نکنه. فقط یه نکته منفی ریز داشت. اونم اینکه از دورش یه کمی نشت کرده بود و کارتنی که به دست من رسیده بود، یه مقدار خیس شده بود. با اینکه چسب زده بودید، ولی اون چسبه کافی نبوده براش گویا. به خصوص که پست خیلی ناجور برخورد می‌کنه با کارتن‌ها. فکر کنم باید برای بستن درش یه فکری بکنید. ایشالا یه روز از این دستگاه‌های وکیوم باکیفیت بخرین که عالی می‌شه. بازم ممنون.