ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان(مدت محدود) ✌

عاطفه راهدان

عاطفه راهدان

صاحب غرفه:

تجربیات خرید

من خیلی طعم شربتتون رو دوست داشتم. بقیه اعضای خانواده هم خوششون اومد. واقعا شربت های غرفه‌تون خوشمزه است.
واقعا خوشمزه‌اس شربتتون. کاملا از طعمش مشخصه که طبیعیه. من خریدش رو توصیه میکنم. فقط کاش نام گیرنده رو مینوشتید روی بسته ها. من آدرس محل کارم رو داده بودم، برای همین یکی دو روزی شرکت مونده بود و بعد متوجه شدم بسته برای من هست!
خیلی تازه و خوشمزه ان این زولبیا و بامیه ها. واقعا عالی‌اند.
من تا به حال زعفران رو اینترنتی نخریده بودم و با کمی نگرانی خرید کردم :D اما زعفران مروح که به دستم رسید کیفیت عالی داشت. واقعا ممنونم از بسته بندی عالی‌تون! زعفران معمولا در پاکت بسته بندی میشه که موقع استفاده خیلی کار رو سخت میکنه، اما بسته این محصول شیشه‌ای بود و چون در شیشه بزرگ بود خیلی کار رو راحت کرد.
محصولات غرفه تون خیلی خوبه. من هرچی خریدم راضی بودم. شکر قهوه‌ای هم خیلی باکیفیت بود. ممنون :) فقط بسته بندی اش میتونه بهتر باشه، یه کم پلاستیکش پاره شده بود و ریخته بود توی پاکت.
من خیلی وقت بود برای کسی نامه ننوشته بودم. و تا به حال هیچ وقت پیش نیومده بود از کس دیگه ای بخوام این کار رو برام بکنه. اما آقای آقاجانی با پرسیدن چندتا سوال ساده، یک صفحه نامه برای من نوشتند که تمام حرفهایی که میخواستم بزنم و نمیدونستم چه طور بنویسمشون رو با لحن خیلی ساده، صمیمی و زیبا در خودش داشت! خیلی ممنونم :)
از خوشمزه ترین لواشک هایی بود که خوردم، خیلی عالی بود. ممنون
طعم خوبی داشت. ممنون. ولی تا رسید یه کم بعضیاشون خورد شده بودن.