عاطفه راهدان

عاطفه راهدان

صاحب غرفه:

تجربیات خرید

لواشک خیلی خوشمزه ای بود. البته مزه آلبالو فقط نمیداد، فکر کنم میوه های دیگه هم توی ترکیباتش هست. بابت آلبالو خشکه هایی که اشانتیون فرستاده بودید هم واقعا ممنونم. خیلی خوشمزه بودند.
کشک‌هاتون هم خیلی خوشمزه است، هم نرم و تازه. بسته بندی خوبی هم داشتند. از اینکه بسته رو انقدر سریع آماده و ارسال کردید واقعا ممنونم. همکارانم هم که از کشک‌ها خوردند همگی پسندیدند! :)
من خیلی طعم شربتتون رو دوست داشتم. بقیه اعضای خانواده هم خوششون اومد. واقعا شربت های غرفه‌تون خوشمزه است.
واقعا خوشمزه‌اس شربتتون. کاملا از طعمش مشخصه که طبیعیه. من خریدش رو توصیه میکنم. فقط کاش نام گیرنده رو مینوشتید روی بسته ها. من آدرس محل کارم رو داده بودم، برای همین یکی دو روزی شرکت مونده بود و بعد متوجه شدم بسته برای من هست!
29 اردیبهشت 98
خیلی تازه و خوشمزه ان این زولبیا و بامیه ها. واقعا عالی‌اند.
من تا به حال زعفران رو اینترنتی نخریده بودم و با کمی نگرانی خرید کردم :D اما زعفران مروح که به دستم رسید کیفیت عالی داشت. واقعا ممنونم از بسته بندی عالی‌تون! زعفران معمولا در پاکت بسته بندی میشه که موقع استفاده خیلی کار رو سخت میکنه، اما بسته این محصول شیشه‌ای بود و چون در شیشه بزرگ بود خیلی کار رو راحت کرد.
محصولات غرفه تون خیلی خوبه. من هرچی خریدم راضی بودم. شکر قهوه‌ای هم خیلی باکیفیت بود. ممنون :) فقط بسته بندی اش میتونه بهتر باشه، یه کم پلاستیکش پاره شده بود و ریخته بود توی پاکت.