ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
فاطمه عبدالکریمی

فاطمه عبدالکریمی

با افتخار یک باسلامی و یک هلال‌احمری‌ام😊
و همه اعتبار هدیه‌م صرف فرستنده ناشناس (کمک به نیازمندان بواسطه هلال احمر) می‌شه.
صاحب غرفه:

تجربیات خرید

سیب خوشمزه و آبدار بود. قیمتش هم که عالی بود. اینکه هزینه ارسالش رایگان بود و نیاز نبود تو صف چادرهای توزیع میوه بایستیم خودش کلی ارزش داشت. ممنون باسلام
عالی بود. هم کیفیت خوبه. هم ارزونه. هم اینکه توی صف نمی‌ایستین و بهتر از همه مثل شاهزاده‌ تو خونه نشستی سفارش میدی فرداش با احترام میارن در خونه تحویل میدن👌
باکیفیت و تازه بود
بی‌نظیره. پیشنهاد می‌کنم بهتون. حتما امتحانش کنید. اگر هم درد استخوان یا مفصل دارین روزی یه دونه از این کشک‌ها کولاک می‌کنه.
طعم سیب رو کامل احساس می‌کنید. خوش عطر و تمیز و تازه بود.
اول از رضایتم بگم که خیلی راضی هستم. به شما هم صد در صد پیشنهاد می‌دم. حتما یک بار امتحانش کنید. حالا بریم سراغ قصه‌ش؛ راستش رو بخواین با کلی استرس این محصول رو خریدم. اما وقتی به دستم رسید و تستش کردم امونش ندادم و خیلی زود تمومش کردم. با چای یا دمنوش خیلی می‌چسبه. ظرفی هم که کنجد شیره داخلش بود یه ظرف در دار خونگی بود. متوجه این بودم که این ظرف هم حتما برای غرفه‌دار هزینه داشته و ایشون لطف کردن برای اینکه محصول باکیفیت به دست مشتری برسه محصول رو داخل این ظرف قرار داده بودن. همین باعث شد ارزش این محصول که از راه دوری هم رسیده بود برام صد چندان بشه. خلاصه وقتی رسید دفتر حس کردم مادرم برام فرستاده. حس خیلی خوبی داشت :)
هم خیلی سریع به دستم رسید، هم بسته‌بندی خوب و تمیز بود و هم خیلی باکیفیت و خوشمزه بود. بهتون پیشنهاد می‌کنم یک بار تست کنید حتما مشتری این غرفه میشید.