مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
روغن گیری علی سلمانی

روغن گیری علی سلمانی

خرید روغن کنجد اصل ایرانی

قبل از خرید روغن کنجد اصل ایرانی ، در مورد خواص روغن کنجد مطالبی را با هم مرور می کنیم
8 ماه در باسلام
1 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت
1 ماه پیش
علی سلمانی
غرفه‌دار: علی سلمانی
اصفهان
علی سلمانی
اصفهان
8 ماه در باسلام
1 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت 1 ماه پیش

محصولات

غرفه روغن گیری علی سلمانی
روغن کنجد سوسنگرد
4 (1 نظر)
105000 103000

درباره

غرفه روغن گیری علی سلمانی

قصه محصول

روغن کنجد اصل روغنی است با ارزش که در سال های اخیر به دلیل عوارض بسیار زیاد روغن های آفتابگردان صنعتی جایگزین آنها گردیده.
روغن کنجد حاوی آنتی اکسیدان‌ های طبیعی است که باعث از بین رفتن سرطان‌ های خفته در بدن شده و موجب جلوگیری از سرطان‌ های دستگاه گوارش، پروستات و سینه می‌ شود ، این روغن همچنین به دلیل دارا بودن ویتامین E موجب شفافیت و لطافت پوست می‌گردد .
روغن کنجد در بین روغن‌های خوراکی به ملکه‌ ی روغن‌ها مشهور است . دانه کنجد بیشترین میزان روغن را در بین دانه‌ های روغنی دیگر داراست .
با وجود این تولید آن بسیار کمتر از دانه‌ های دیگر نظیر سویا، آفتابگردان و گلرنگ است .
روغن کنجد به عنوان یک روغن با قیمت و کیفیت بالا شناخته می‌شود .
این روغن بیشترین مقاومت و ماندگاری را در بین روغن‌ های خوراکی با درصد بالای چربی غیراشباع دارد .
آنتی اکسیدان‌ های طبیعی موجود در این روغن باعث بروز مقاومت بسیار بالا در برابر اکسیداسیون و خواص فیزیولوژیکی ارزشمند روغن کنجد شده است .
ترکیب اسید های چرب روغن کنجد به گونه‌ ای است که برای هر سه مصرف سرخ کردن ، پخت و پز و سالاد قابل استفاده است

خواص روغن کنجد اصل ایرانی  :

 روغن کنجد اصل در کاهش دادن  سطح کلسترول بد خون (LDL) و افزایش جذب کلسترول خوب (HDL) بسیار موثر است .یکی از خواص روغن کنجد کاهش فشارخون در افراد مبتلا به فشار خون بالاجلوگیری از سرطان‌های سینه، پروستات و سرطان‌های دستگاه گوارش جلوگیری از تصلب شرایین و بسته شدن عروق جلوگیری از بروز سکته قلبی جلوگیری از بروز آب مرواریدشفافیت و لطافت پوست به دلیل غنی بودن از ویتامین Eمناسب برای سرخ کردن به دلیل مقاومت بالای حرارتی با خرید روغن کنجد اصل ایرانی خطر ابتلا به بیماری پارکینسون کاهش دهیدجلوگیری از بیماری‌ های مفصلی و آرتروزخواص آنتی اکسیدانی فوق‌ العاده به دلیل وجود دو ماده شیمیایی sesamol و sesamin.آنتی اکسیدان‌ ها با رادیکال‌ های آزادی که به سلول‌ ها آسیب می‌ رسانند و به روند پیری سرعت می‌ بخشند مقابله می‌ کند.ویتامین E موجود در آن از بیماری آلزایمر جلوگیری می‌ کند