مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
بازرگانی عسل آرال تجارت سبلان
بازرگانی عسل آرال تجارت سبلان

بازرگانی عسل آرال تجارت سبلان

سلام دوست و همراه باسلامی
نمایندگی عسل سبلان آرال بال در قم افتتاح شد.
عسل، خرده سفارش بدید به قیمت عمده ببرید.
2 ماه در باسلام
14 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت رضایت مشتری
در 1 ساعت 100 %
نمایندگی آرال بال اردبیل
قم
2 ماه در باسلام
14 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت در 1 ساعت
رضایت مشتری 100%
پیام غرفه‌دار: عرضه مستقیم عسل از زنبوردار اردبیلی و تولید کننده،هرکی خریده خورده دوباره اومده برده، طعم و مزه ماندگار عسل را با ما تجربه کنید.

محصولات

غرفه بازرگانی عسل آرال تجارت سبلان

درباره

غرفه بازرگانی عسل آرال تجارت سبلان

قصه محصول

قصه ما درست از جایی شروع میشه که زنبور عسل با اولین شکوفه های بهار شروع تازه و دوباره ای رو رقم میزنه و با تلاش و دقت و حساسیت های خاص و با ظرافت و متانت کامل شروع به نوازش گل ها کرده و با شیوه ای منحصر به فرد به جمع آوری شهد از درون پرطراوت و پرعطر گل مشغول میشه و مقداری گرده هم از گل ها در پای خود ذخیره و بعداز جدا شدن از گل به کندو میاره و پس از فراوری های لازم در معده شهد رو تبدیل به عسل میکنه و در خانه های مخصوص ذخیره عسل "شبکه مومی" خالی میکنه . و گرده هارو هم با روش خاصی در همین خانه ها ذخیره میکنه . و اینگونه شانه های عسل پراز شهد و گرده و ژل رویال میشن .
قصه ما اینجا تموم نمیشه تازه آغاز آشنایی ما با عسل. و خواصش شروع میشه ...
محصول ما قصه تلاش و کوشش زنبور عسل است و همت زنبوردار اردبیلی و از همه بالاتر قصه عسل در قرآن که خداوند می فرماید: فیه شفاء للناس در آن برای انسان ها شفا می باشد.

درباره یک زندگی

ما نمایندگی بازرگانی عسل آرال تجارت سبلان را در قم و باسلام افتتاح کردیم و در اینجا عسل هایمان را بصورت عمده عرضه می نماییم. برای خرده فروشی از طریق نماینده ما غرفه مجموعه یاسین «سوغات اردبیل» اقدام نمایید.
تا آخر مهرماه تخفیف ویژه ی افتتاحیه داریم قیمت های استثنایی رو از دست ندید.

درباره یک مکان

سبلان و منطقه آرال در اردبیل و اکثر مناطق استان در رده بهترین تولید کنندگان عسل در کشور هستند و ما توانستیم بهترین شهدهای طبیعی را برای شما به ارمغان بیاوریم.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه بازرگانی عسل آرال تجارت سبلان