مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
محصولات چرم شترمرغ آرتین
محصولات چرم شترمرغ آرتین

محصولات چرم شترمرغ آرتین

ارائه انواع محصولات چرم شترمرغ از قبیل:کیف و کفش زنانه و مردانه،کمربند،پالتو و...
6 ماه در باسلام
55 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت
5 ساعت پیش
محصولات چرم شترمرغ آرتین
بشرویه خراسان جنوبی
محصولات چرم شترمرغ آرتین
خراسان جنوبی، بشرویه
6 ماه در باسلام
55 محصول
کمتر از 10 فروش
آخرین فعالیت 5 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: 🔴تولید و عرضه انواع محصولات شترمرغ🔴

🥰با ما خریدی متفاوت را تجربه کنید🥰

👈اگه از اون دسته افرادی هستین که به دنبال محصولات خاص و با کیفیت و در عین حال کمیاب می‌گردین که هر جایی پیدا نشه😉 دیدن محصولاتمون به شدت بهتون پیشنهاد میشه❗😊

درباره

غرفه محصولات چرم شترمرغ آرتین

قصه محصول

چرم شتر مرغ یکی از زیباترین و گران قیمت ترین نوع چرم است ، زیبایی منحصر به فرد، مقاومت ، لطافت و استحکام از مشخصات این محصول شترمرغ است.ظاهر چرم شترمرغ دارای رخی بسیار زیبا است. در مقایسه با سایر چرم ها ، چربی طبیعی که در پوست شتر مرغ وجود دارد باعث انعطاف پذیری و مقاوم بودن آن در مقابل خشکی و ترک خوردگی می شود. وجه تمایز و زیبا کننده چرم این حیوان وجود نقاط مربوط به فولیکول‌های ساقه پر بر روی سطح آن است. مقاومت چرم شترمرغ شش برابر مقاومت چرم گاو است. این ویژگی به همراه لطافت و نرمی قابل توجه و مثال زدنی آن باعث شده است که این محصول در ردیف پوست های گران قیمت در جهان مانند کروکودیل قرارگیرد.

درباره یک زندگی

بر روی بخش اعظمی از مرکز یک تخته پوست شترمرغ و حواشی برش خورده آن، اثر رستنگاه پرها به صورت مشخص به صورت سوراخ های یکدست و منظمی دیده می شود که رخ چرم حاصله و محصول نهایی را به صورت طبیعی بسیار زیبا می کند.معمولا پس از کشتار پرنده پس از برش و پوست کنی، عملیات شستشو،آهک دهی،و سپس آهک زدایی پوست انجام و آماده ورود به مرحله دباغی می شود.پس از ورود پوست به مرحله دباغی همچون سایر پوست ها بوسیله مواد معدنی و در مواردی مواد گیاهی دباغی و ریتانینگ شده و پس از عبور از مراحل مختلف، محصول در نهایت به چرمی گرانبها تبدیل می شود. چرم حاصله معمولا در حین تولید و در درام ویا به شیوه های متداول دیگر رنگرزی می شود.چرم پس از رنگرزی به گونه ای تکمیل و پولیش می شود که الگوی زیبا و طبیعی رخ چرم حفظ شده و ظاهری جذاب نرم، درخشان و در عین حال مقاوم داشته باشد.

درباره یک مکان

آدرس فروشگاه: خراسان جنوبی_شهرستان بشرویه_بلوار انقلاب_بین انقلاب 20 و 22