مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
روسری لچیک لاکچری
روسری لچیک لاکچری

روسری لچیک لاکچری

انواع به روزترین شال و روسری ها
9 ماه در باسلام
90 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت
13 ساعت پیش
سید علی باقری
غرفه‌دار: سید علی باقری
تهران
سید علی باقری
تهران
9 ماه در باسلام
90 محصول
+100 فروش
آخرین فعالیت 13 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: موجودی تمام کار ها به روز می باشد...
هدیه لچیک لاکچری به شما مشتریان عزیز کیفیت ماندگار و ارسال رایگان با پست پیشتاز به سراسر ایران می باشد

درباره

غرفه روسری لچیک لاکچری

قصه محصول

از بچگی هیچ وقت علاقه‌ای به درس خوندن نداشتم. پدربزرگم فرش فروش معتبری بود و بخاطر صداقتش معتمد بازار بود. همراهش سرکار می‌رفتم و حتی اصرار می‌کردم منو بازار ببره. آرزوم بود که یه روز مثل پدربزرگم تو بازار کار کنم.
در نوجوانی، پدربزرگم رو از دست دادم. تصمیم گرفتم برم سر کار و در بازار شاگرد مغازه تاجری بزرگ شدم که پارچه پیراهن مردانه می‌فروخت. خیلی زود روش کار دستم اومد. حسابی تلاش می‌کردم اما بابتش حقوق کافی نمی‌گرفتم پس از اون کار بیرون اومدم.
همه می‌گفتند چرا بیرون اومدی حالا بدون سرمایه چیکار می‌کنی؟ ولی من شک نداشتم که میتونم. شروع به کار ویزیتوری پارچه کردم. در عرض دو سه سال، بسیار پیشرفت کردم و کارم رونق گرفت. اواخر سال 96 به دلیل بالا رفتن قیمت ارز و گرون شدن پارچه، سرمایه من بی ارزش شد. پولی که با زحمت جمع کرده بودم از بین رفت و هیچ شد. نمی‌تونستم با این شرایط ادامه بدم. با خودم فکر می‌کردم با این سرمایه کم چیکار میشه کرد؟ تا این که به فکر فروش آنلاین شال و روسری افتادم.
از خواهرم کمک گرفتم، بالاخره یه خانم بود و باسلیقه. با سرمایه کمی که داشتم و مقداری قرض، جنس خریدیم. اولش نمی‌دونستیم مشتری بیشتر چه کارهایی می‌پسنده. یواش یواش دستمون اومد و با برندهای معتبر آشنا شدیم. روز به روز پیج اینستاگراممون بزرگتر می‌شد. شرایط خوب بود تا اینکه یه اتفاق عجیب افتاد. اینستاگرام بدون هیچ دلیلی پیج ما و خیلی از فروشگاه های اینترنتی رو غیرفعال کرد. اصلا نمیدونستیم با اون همه روسری چیکار کنیم. اینجا بود که با باسلام آشنا شدیم.
باسلام رو نصب کردم و دیدم جای مناسبی به نظر میاد. پس با همون اسم و لوگوی قبلی غرفه رو ساختم. خدارو شکر می‌کنم که تونستم باز روی پای خودم بایستم و با کمک خواهر و مادرم یه کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنم.

درباره یک زندگی

روزی که وارد کار شال و روسری شدم فکر نمی‌کردم انقدر کار پُرزحمتی باشه ولی خب از اونجایی که هیچ وقت اهل ناامید شدن نیستم، تا جایی که در توانم بود تلاش کردم و با کمک خواهرم کار کردم. یکی از مشکلاتی که اوایل کار داشتیم، این بود که بیشتر کارهای خوب عکس نداشت و هزینه‌ی عکاسی حرفه‌ای خیلی بالا بود. هیچ وقت یادم نمیره، یه روز به خواهرم گفتم گل کردن روسری و یادم بده تا خودم یواش یواش تمرین عکاسی کنم خندید و گفت: «برو بابا من که بلد نیستم بعدم این کار من و تو نیست، قلق داره.» ولی من بیخیال نشدم هروز چند تا از روسری هارو برمیداشتم و مدل های مختلف پهن میکردم و ساعت ها تمرین عکاسی میکردم. تا جایی که حتی یه روز یکی از روسری فروش‌های معروف بازار که ازش کار می گرفتم بهم پیشنهاد داد براش عکاسی کنم.

درباره یک مکان

الان یکی از اتاق‌های خونه شده آتلیه عکاسی من و تمام شال‌ها و روسری‌ها رو اونجا با عشق عکاسی می کنم. تمام عکس های غیر ژورنالی کارهارو خودم می‌گیرم پس میتونید راحت به تصاویر محصولات غرفه ما اعتماد کنید.