ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
برعکس
برعکس

برعکس

خدمات عکاسی تبلیغاتی باسلام
فروش کل غرفه: کمتر از 10 تاسیس: 20 آبان 96

درباره

غرفه برعکس

قصه محصول

غرفه برعکس یکی از اولین غرفه های خدماتی در بازار اجتماعی باسلام است که با هدف کمک به کسب و کارهای خرد با استفاده از ارتقای بصری و تصویری محصولات آن ها راه اندازی شده است. این غرفه توسط سه نفر از اعضای تیم باسلام اداره می شود. تلاش ما بر این است که با ارائه ی یک نمونه ی موفق از غرفه های خدماتی، راه را برای ساخت و فعالیت غرفه های خدماتی در بازار اجتماعی باسلام هموار نمائیم. مشتاقانه تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار علاقمندان به ساخت غرفه های خدماتی به ویژه غرفه های ارائه خدمات عکاسی قرار خواهیم داد. با ما در ارتباط باشید. جهت ثبت سفارش عکاسی، بسته ی مورد نظر خود را خریداری کنید. ما در اسرع وقت جهت هماهنگی برای شروع پروژه، با شما تماس خواهیم گرفت. برای شروع، از نمونه عکس های پروژه های غرفه برعکس دیدن کنید.

درباره یک زندگی

اعضای تیم برعکس
یاسر محدثی (حساب اینستاگرام)
حسن الماسی (حساب اینستاگرام)
فاطمه ارسطویی (حساب اینستاگرام)

درباره یک مکان

قیمت های بسته مربوط به شرایطیست که محصولاتتان را برای غرفه برعکس ارسال کنید وعکاسی در آتلیه غرفه برعکس در پارک علم و فن آوری قم انجام شود. در صورتی که تمایل داشته باشید، تیم غرفه برعکس آمادگی دارد تا به شهر شما سفر کند و عکاسی را در محل کار و یا کارگاه شما انجام دهد. در این صورت هزینه ها متفاوت خواهد بود و لازم است قبل از ثبت سفارش، هماهنگی و توافقات اولیه صورت بگیرد. فاکتورهایی مثل مسافت تا شهر شما، تعداد و ابعاد محصولات در محاسبه قیمت نهایی تاثیر گذار خواهند بود.

ارزشش را دارد

یک عکس، هزاران کلمه می ارزد.
همه چیز از وبسایت ها و بروشور ها تا آگهی های تبلیغاتی، همه به کیفیت و زیبایی عکس ها بستگی دارند. عکس ها علاوه بر این که باید از جذابیت بصری بالایی برخوردار باشند، باید بتوانند پیام یک کسب و کار را در در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل به مخاطب انتقال دهند. گاهی ممکن است برای توضیح نحوه استفاده و کارکرد یک محصول مجبور باشید صدها کلمه به کار ببرید. آن هم در دوره زمانه ای که دیگر کسی حال و حوصله ی خواندن را ندارد. اما می شود تنها با یک عکس، تنها در چند ثانیه به مخاطب نشان دهید که محصولتان به چه درد می خورد. این نکته را هم باید در نظر داشت که اگر عکسی از نور و رنگ و چیدمان مناسبی برخوردار نباشد و توسط افراد غیر حرفه ای گرفته شده باشد، نه تنها در ارتباط بر قرار کردن با مخاطب مشکل خواهد داشت، بلکه ممکن است مخاطب را به اشتباه نیز بیاندازد.
افتخارات
مقام اول رشته عکاسی در جشنواره هنر آسمانی ۱۳۸۹ / مقام سوم رشته عکاسی در چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ۱۳۹۰ / شایسته تقدیر رشته عکاسی در دوسالانه عکس قم ۱۳۹۱ / مقام دوم رشته عکاسی جشنواره بهار تا خزان ۱۳۹۱ / قرار گرفتن در لیست بیست فوتوبلاگ برتر دنیا در سال ۱۳۹۱ / مقام اول رشته عکاسی در سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیئت ۱۳۹۲ / مقام دوم رشته عکاسی در سومین جشنواره عکس حوزه ۱۳۹۲ / مقاوم دوم رشته عکاسی در جشنواره هنرهای تجسمی اشراق ۱۳۹۳ / مقام اول رشته گرافیک در جشنواره هنرهای تجسمی اشراق ۱۳۹۳ / مقام سوم رشته گرافیک در جشنواره هنرهای تجسمی اشراق ۱۳۹۶

نمایشگاه‌ ها
نمایشگاه گروهی عکس دوسالانه عکس قم ۱۳۸۸ / نمایشگاه گروهی عکس گروه عکاسان خاکستری در نگارخانه فرهنگ قم ۱۳۹۰ / نمایشگاه گروهی عکس دوسالانه عکس قم در نگارخانه های اشراق و فرهنگ ۱۳۹۱ / نمایشگاه انفرادی عکس در نگارخانه اشراق قم ۱۳۹۱ / نمایشگاه گروهی عکس تصویر سال در خانه هنرمندان تهران ۱۳۹۲ / نمایشگاه گروهی عکس جشنواراه ملی عکس سلامت روان ۱۳۹۲ / نمایشگاه گروهی عکس آثار برگزیده سوگواره عاشورایی عکس هیئت در قم و چند شهر دیگر ۱۳۹۲ / نمایشگاه گروهی عکس انجمن هنرهای تجسمی حوزه در نگارخانه اشراق قم ۱۳۹۲ / نمایشگاه گروهی عکس آثار منتخب جشنواره عکس حوزه در نگارخانه اشراق قم ۱۳۹۲ / نمایشگاه انفرادی گرافیک در نگارخانه اشراق قم ۱۳۹۳ / نمایشگاه گروهی عکس و گرافیک جشنواره هنرهای تجسمی اشراق در نگارخانه اشراق قم ۱۳۹۳ / نمایشگاه گروهی عکس آثار برتر سال دوربین.نت در تهران ۱۳۹۳ / نمایشگاه گروهی عکس آثار منتخب جشنواره عکس نورنگار در گالری بهار باغ موزه قصر تهران ۱۳۹۳ / نمایشگاه گروهی عکس جشنواره عکس نگاه کودک در مشهد ۱۳۹۳ / نمایشگاه گروهی عکس و گرافیک آثار منتخب دوسالانه گرافیک قم ۱۳۹۳ / نمایشگاه انفرادی عکس در نگارخانه اشراق قم ۱۳۹۶
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه برعکس
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام