ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
خراسان سوغات
خراسان سوغات

خراسان سوغات

محلی برای فروش مستقیم تولیدات محلی، صنایع دستی، سوغات و محصولات عشایر و روستائیان خراسان جنوبی. کیفیت، اصالت و سلامت همیشه در اولویت اول است
فروش کل غرفه: +90 تاسیس: 18 مرداد 97 آخرین فعالیت: 15 ساعت پیش
غرفه‌دار: جواد عباسی فر
بیرجند ، خراسان جنوبی
پیام غرفه‌دار: ارمغانی از خطه فرهنگ دوست و فرهنگ پرور، سرزمین آواها و نوا های ماندگار، سرزمین موسیقی های فاخر و دارای تاریخی به قدمت ایران عزیز.
هنرِ دستانِ هنرمند و معجزه گر بانوان خراسان جنوبی، سفارشهای بالای 20 هزارتومان در بیرجند و بالای 100 هزارتومان برای سراسر ایران رایگان ارسال خواهد شد.

محصولات

غرفه خراسان سوغات

گلیم رومیزی چهارگوش

فقط 1 عدد باقی‌مانده
400000 ریال

رومیزی سه تکه ترمه طرح یاس

فقط 5 عدد باقی‌مانده
600000 ریال

رومیزی ترمه طرح یاس

فقط 3 عدد باقی‌مانده
600000 ریال

رومیزی ترمه طرح شاه ولی2

فقط 5 عدد باقی‌مانده
900000 ریال

رومیزی ترمه طرح شاه ولی

فقط 5 عدد باقی‌مانده
900000 ریال

گلیم پادری 5

ارسال رایگان
ناموجود

گلیم پادری 4

ارسال رایگان
ناموجود

گلیم پادری3

ارسال رایگان
ناموجود

درباره

غرفه خراسان سوغات

قصه محصول

زعفران، زرشک و عناب، شما را به یاد چه می اندازد؟ درست است خراسان جنوبی. این سه طلای سرخ آوازه ای جهانی دارند.
فرش مود و فرش درخش و قهستان در خارج از کشور و بازارهای جهانی شناخته شده تر از داخل کشور اند.
عسل زرشک و عناب خراسان جنوبی در همه جشنواره های عسل کشور رتبه اول را دارد و مشابه آن در هیچ جای ایران یافت نمی شود.
صنایع دستی و عروسک های تاجمیر را در اینترنت جستجو کنید تا بدانید که محصول دستان هنرمند زنان عشایر ما و قصه های این عروسک ها تا چه اندازه دیدنی و شنیدنی است.
از کشک بیرجندی چه می دانید!؟ غذایی سالم و مقوی که همه خراسان جنوبی ها آن را نه تنها یک غذا که یک فرهنگ قابل احترام می دانند و عزیزترین میهمانان خویش را به آن دعوت میکنند.

درباره یک زندگی

من جواد عباسی فر دانش آموخته دکتری شیمی تجزیه، معلم و در حال حاضر مدیر آموزش و پرورش شهرستان سربیشه در خراسان جنوبی هستم.
می دانید که خراسان جنوبی نزدیک بیست ساله درگیر خشکسالی شدید شده و در اثر این پدیده، شغل و درآمد مردم منطقه ما که اغلب متکی بر دامداری و کشاورزی خرد بوده در حال از بین رفتنه.
مدتها به این فکر می کردم که چگونه می توان درآمد جایگزینی برای مردم ایجاد نموده و آنها را برای ماندن در منطقه تشویق و ترغیب نمود.
این منطقه دارای محصولات و مزیت های منحصر بفرده که برخی از آنها به جز این منطقه( استان خراسان جنوبی) در هیچ جای کشور یافت نمی شه. مثلا از محصولات کشاورزی میشه به عناب،زرشک و زعفران منحصر بفرد این استان اشاره کرد که مشابه این محصولات در سایر مناطق ایران و با این کیفیت یافت می نشود☺.
همچنین صنایع دستی این منطقه از جمله فرش مود و فرش درخش( امروزه قهستان) آوازه جهانی داره.
ما در آموزش و پرورش رشته های صنایع دستی رو آموزش می دیم. علی رغم تولید محصولات با کیفیت توسط دانش آموزان ما در هنرستانها، بازار فروش مناسب در دسترس ما نیست تا اونها بتونند محصولات تولیدی خودشون رو به فروش برسونن.
آشنایی با این سایت منو به فکر انداخت تا با معرفی و فروش محصولات تولیدی همشهریان روستایی و عشایری ام و بویژه محصولات تولیدی دانش آموزانم، درآمد پایداری برای اونها فراهم آورده و به جای کمک های مقطعی توسط خیرین به دانش آموزان و نیازمندان، خودشان را توانمند نموده و به قول معروف به جای ماهی دادن به آنان ماهی گیری یاد دهم.
من به این سایت و فروش محصولات آن امید زیادی بسته ام و امیدوارم با جلب همکاری روستاییان، عشایر و از همه مهم تر جوانان و دانش آموزانم که در رشته های صنایع دستی تحصیل نموده یا فارغ التحصیل شده اند برای آنان درآمد و شغل پایداری ایجاد نموده و در پیشگیری از گسترش آسیبهای اجتماعی موثر باشم

درباره یک مکان

خراسان، دیار خورشید( خراسان به معنای خور آسد، یعنی سرزمینی است که خورشید و نور از آنجا به ایران عزیزمان وارد می شود)
از فرهنگ و موسیقی غنی خراسان چه می دانید!؟ نوای «نوایی نوایی» خراسانی را شنیده اید و مبهوت زیبایی و غنای آن نشده اید!؟
با ما همراه شوید تا میهمان دستان هنرمند و آفرینش های اعجاب انگیز مردم سختکوش، صبور و قانع این بخش از مرز پر گهر باشید
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه خراسان سوغات
محمد نوخنجی
20 شهریور 97
جناب دکتر عباسی فر عزیز سلام .ابتدا باید از حضرتعالی که دغدعه دانش آموزان ومردم منطقه را دارید تشکر وقدردانی کنم زمانیکه خیلیها فقط حرف میزنند انسانهای عملگراودلسوز قابل ستایش هستند من دبیر وعضو هیئت مدیره انجمن بیرجند یهای مقیم تهران هستم البته منظور من بیرجند قبل از تشکیل استان یعنی اعضای ما هم بیرجندی وهم از اهالی سربیشه ومود وخوسف و...اسدیه میباشند مطمئن هستم این حرکت در آینده جایگاه خودش را پیدا میکند امیدوارم تنوع محصولات مدنظر باشه درضمن بسته بندی وکیفیت را فراموش نکنید فقط باید این غرفه را معرفی کنید واز همه تولبدکنندگان صنایع دستی ومحصولات محلی وسوغات هم دعوت کنید...برای شروع باید از روزنامه آوای خراسان جنوبی کمک بگیرید اگر سفارشی لازمه در خدمتم.شماره خودتان را ارسال کنید میگم با شما تماس بگیرند منهم سعی میکنم این غرفه را به اعضا در تهران معرفی کنم موفق باشید
جواد عباسی فر
جناب اقای مهندس نوخنجی عزیز با سلام و سپاس از محبت و شاگرد نوازی شما. از راهنمایی های ارزنده حضرتعالی هم سپاسگزارم.امیدوارم این غرفه روزی تبدیل به بزرگترین غرفه توزیع محصولات و سوغات خراسان جنوبی شود. آنچه در نظر دارم بیش از یک محل فروش است.آنچه در نظر دارم این است که بتوان کالاهای فرهنگی این استان را نیز در اینجا ارایه کرد. از محبت شما در معرفی این غرفه در انجمن معظم بیرجندی های مقیم تهران که سابقه ای طولانی و نامی درخشان در معرفی این دیار زر خیز است نیز بسیار بسیار سپاسگزارم
سیده فاطمه امینی
14 آذر 97
سلام تو تبلیغات غرفه دیدم عناب دارید ولی تو غرفه نیست زمان خاصی عناب موجوده؟
جواد عباسی فر
سلام عناب تازه زمان خاصی داره اما عناب خشک شده همیشه موجوده
مجید پیله چیان
27 مهر 97
با آرزوی موفقیت های روز افزون. برکت Www.basalam.ir/barkat
جواد عباسی فر
با سلام و سپاس از لطف شما.برای شما نیز آرزوی موفقیت دارم
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام