در ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ گیت‌وی پست در باسلام خاموش شده و پلتفرم گسترده و تخصصی آمادست، شریک تجاری باسلام، جایگزین آن می‌شود.

آمادست چیست؟

آمادست یک پلتفرم تخصصی لجستیک برای کسب‌وکارهای اینترنتی‌ای مثل غرفه‌های باسلام است و به شما کمک می‌کند تا سفارش‌هایتان را بی‌دردسر و با هزینه و زمان کمتر ارسال کنید.این پلتفرم بزرگ مستقل از باسلام است؛ یعنی نه فقط به غرفه‌‌های باسلام که به کسب‌وکارهای دیگر هم مثل فروشنده‌های دیجی‌کالا، کسب‌وکارهای اینستاگرامی و … نیز خدمات ارائه می‌کند.در آمادست، علاوه بر طرح گیت‌وی پست می‌توانید از ابزارها و طرح‌های لجستیکی متنوع دیگری نیز استفاده کنید. برای مثال کسب‌وکارهای بعضی از شهرهای ایران مانند قم می‌توانند از طرح جمع‌آوری رایگان محصولات نیز از آمادست استفاده کنند.

با توجه به استقلال آمادست از باسلام، تعامل مالی شما با آمادست کاملا مستقل از حساب و کتاب شما با باسلام است. باسلام در نقل‌مکان‌تان از گیت‌وی به آمادست همراه شماست و این بستر را برای شما فراهم می‌کند. در آینده اتصالات این دو پلتفرم به هم بیشتر و بهتر خواهد شد.با انتقال ارسال محصولات شما به گیت‌وی در پلتفرم آمادست، تسویه حساب شما در باسلام به این صورت خواهد بود که هزینه ارسالی که مشتری شما هنگام سفارش در باسلام پرداخت می‌کند، هنگام تسویه به صورت کامل به حساب شما واریز خواهد شد. و تسویه شما در باسلام هیچ ارتباطی با ارسال‌های شما در آمادست نخواهد داشت. یعنی خودتان هزینه‌های ارسال غرفه‌تان را روی بهترین و به‌صرفه‌ترین عددها تنظیم می‌کنید.از این لینک با خدمات آمادست بیشتر آشنا شوید.

چطور با آمادست کار کنم؟

برای استفاده از آمادست مراحل زیر را طی کنید:

  • با همان شماره در سایت amadast.com ثبت‌نام کنید و وارد صفحه خود شوید.
  • فروشگاه باسلامی را ایجاد کنید.
  • از منوی گیت‌وی درخواست فعال‌سازی را انتخاب کنید.
  • در صورتی که قبلا با شماره باسلامی در گیت‌وی ثبت‌نام کرده باشید غرفه‌تان به‌صورت خودکار فعال می‌شود و می‌توانید سفارش‌هایتان را در آمادست ببینید. در غیر این صورت فرم ثبت‌نام را با پرداخت ۲۰ هزار تومان تکمیل کنید.
  • تنظیمات ارسال در غرفه‌تان در باسلام را به عددهای جدید که به تشخیص شما برای ارسال سفارش‌هایتان به‌صرفه است، تغییر دهید.

(این تنظیمات عینا مبنای تسویه حساب شما خواهند بود و هر چقدر که مشتری برای هزینه ارسال پرداخت کرده باشد، عینا به حساب شما واریز خواهد شد.)

همین حالا ثبت‌نام کنید!

در نیمه خرداد ۱۴۰۱ طرح گیت‌وی حذف می‌شود و بعد از این تاریخ امکان ثبت کد رهگیری سفارش‌هایتان وجود نخواهد داشت. لطفا در اولین زمان ممکن به ثبت‌نام در آمادست و ویرایش تنظیمات ارسال در غرفه‌‌تان اقدام کنید تا به مشکل بهم‌ریختگی سفارش‌ها برخورد نکنید. هرچه‌زودتر به سرویس بزرگ آمادست اثاث‌کشی کنید تا از خدمات تخصصی و گسترده‌شان استفاده کنید.در صورت نیاز به مشورت و راهنمایی با تیم پشتیبانی آمادست گفت‌وگو کنید.شماره تماس: 02531075،‌ داخلی 3شماره واتساپ: 09339135040 قدردان همراهی‌تان هستیم و از شما ممنونیم.