پای صحبت دوست و آشنا که می‌نشینی، مدام در حال غر زدن از اوضاع اقتصادی و جیب‌های تارعنکبوت‌زده‌شان هستند. یکی می‌گوید من که این همه درس خوانده‌ام، چرا هیچ‌جا استخدام نمی‌شوم؟ دیگری می‌گوید من کلی طرح و نقشه برای شروع یک کسب‌وکار بزرگ در سر دارم، اما دریغ از یک ریال سرمایه‌ی اولیه، دریغ از حمایت مسئولین! سر و ته صحبت‌ها را که می‌شنوی، همه انگار از اوضاع زندگی‌شان ناراضی‌اند و خیال می‌کنند باید دست‌تنها یک کوه بزرگ را جا‌به‌جا کنند! غافل از اینکه از قدیم گفته‌اند «یک دست صدا ندارد». شاید اگر هر کدام از ما به جای چرخیدن در کوچه و بازار و غر زدن از شرایط موجود، آستین‌ها را بالا بزنیم و دست همدیگر را بگیریم، در مدتی کوتاه، اوضاع زندگی همه‌مان از این رو به آن رو شود! اما واقعا چطور می‌توانیم دست همدیگر را بگیریم و به نان و نوایی برسیم؟ این مطلب را بخوانید و با ترفندهای کسب درآمد آشنا شوید! 

حمایت از کسب و کارهای خانگی
الهام سوادکوه، یکی از غرفه‌دارهای باسلام

 رمز طلایی موفقیت: کسب درآمد از یک کسب‌وکار خانگی و محلی

 آدم‌های زیادی هستند که زودتر از من و شما به یک رمز طلایی پی برده‌اند و به جای برداشتن سنگ‌های بزرگ، با کمترین سرمایه، کسب‌وکارهای کوچک خانگی و محلی راه انداخته‌اند.

آن‌ها شب و روز تلاش می‌کنند تا بدون وابستگی به نهادهای دولتی و خصوصی، چرخ زندگی‌شان را آبرومندانه بچرخانند. هموطنان ما از دورترین شهرها و روستاهای کشور با افتتاح یک غرفه‌ی اختصاصی در سایت «باسلام» کسب‌وکار خودشان را اداره می‌کنند و محصولات خانگی و محلی‌شان را به سراسر ایران ارسال می‌کنند.

اگر تا دیروز برای خرید عسل درجه یک تبریز یا برنج اعلای گیلانی یا صنایع دستی اصفهان مجبور بودید رنج سفر را تحمل کنید یا فروشگاه‌های سطح شهر را زیر و رو کنید و محصولات مورد نیازتان را با قیمت چند برابر از واسطه‌ها بخرید، حالا می‌توانید با خرید مستقیم و بی‌واسطه از تولیدکننده‌های خانگی و محلی، لبخند را به خانواده‌ی آن‌ها هدیه بدهید!

[button href=”https://basalam.com/invite” align=”center” target=”_blank”]هوای تولیدکننده‌های خانگی و محلی را بیشتر داشته باشیم[/button]

حمایت از کسب و کارهای کوچک

   با دعوت هر نفر به بازار باسلام، کسب‌وکار چند نفر را رونق می‌دهید؟

  خوب می‌دانیم که هیچ بازاری بدون حضور آدم‌ها شلوغ نمی‌شود. ما می‌توانیم با دعوت از دیگران به باسلام، بازار هموطنان‌مان را گرم کنیم و به رونق کسب‌وکار آن‌ها کمک کنیم. با ورود هر غرفه‌دار یا خریدار به بازار باسلام، آدم‌های زیادی صاحب کسب‌وکار می‌شوند و بقیه خریدارها هم برای دسترسی به محصولات مورد نیازشان، انتخاب‌های متنوع‌تری خواهند داشت.

عکس بی بی قمر اولین غرفه دار باسلام که شال شتر می بافت
بی‌بی قمر، اولین غرفه‌دار «باسلام» که با پشم شترش شال می‌بافت.

«لینک دعوت باسلام» چیست؟

فرقی نمی‌کند کجا هستید. فرقی ندارد یکی از غرفه‌دارهای باتجربه‌ی سایت باسلام هستید یا یک شهروند ساده که دوست دارید محصولات درجه یک خانگی تهیه کنید؛ تنها کافی‌ست یک گوشی یا رایانه‌ی متصل به اینترنت داشته باشید تا با چند کلیک ساده، یک راه آسان را برای کسب درآمد به شما معرفی کنیم.

شما می‌توانید با استفاده از «لینک دعوت باسلام» هم برای خودتان یک منبع درآمد ساده و کم‌زحمت فراهم کنید و هم به کسب‌وکار پرزحمت دیگران رونق ببخشید!

ما به هر کاربری که در «سایت باسلام» عضو شود، یک لینک دعوت اختصاص خواهیم داد. شما می‌توانید از اولین لحظه‌ی ورودتان به سایت، لینک دعوت اختصاصی خود را برای دوستان و آشنایان‌تان بفرستید و آن‌ها را به رونق کسب‌وکارهای خانگی و محلی دعوت کنید.

«لینک دعوت باسلام» چطور می‌تواند به یک منبع کسب درآمد تبدیل شود؟

 هر دعوت موفق = ۱۰/۰۰۰ تومان برای شما + ۱۵/۰۰۰تومان برای دوستتان

با استفاده از لینک دعوت باسلام کسب درآمد میلیونی داشته باش!

هر کسی که با لینک دعوت شما عضو «باسلام» شود، هدیه‌ای ۱۵/۰۰۰ تومانی برای اولین خریدش دریافت می‌کند. شما نیز برای هر دعوت موفق، ۱۰/۰۰۰ تومان از ما هدیه می‌گیرید.

«دعوت موفق» زمانی اتفاق می‌افتد که یک نفر با لینک اختصاصی شما عضو باسلام شود و برای اولین بار از غرفه‌ها خرید کند.
یعنی اگر در یک روز ۱۰ نفر با لینک دعوت شما عضو باسلام شوند و اولین خریدشان را ثبت کنند، ۱۰۰/۰۰۰ تومان به کیف پول باسلامیِ شما واریز خواهد شد!

شما می‌توانید با این اعتبار، بخش بزرگی از مایحتاج روزانه‌تان را از سایت باسلام تامین کنید. شما با این روش می‌توانید تا یک میلیون تومان کسب درآمد کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک دعوتتان را برای تعداد زیادی از دوستان و آشنایانتان بفرستید و آن‌ها را ترغیب کنید اولین خریدشان را انجام بدهند. (شما می‌توانید برای تشویق دیگران به ثبت‌نام و خرید از تولیدکننده‌های خانگی و محلی، نکاتی را که در انتهای مطلب نوشته‌ایم، به دیگران یادآوری کنید.)

جایزه ویژه‌ی دعوت چیست و چطور می‌توانم آن را به دست بیاورم؟

بعد از اینکه در «سایت باسلام» عضو شوید، در صفحه دعوت اختصاصی‌تان، نوار کوچکی را خواهید دید که وضعیت دعوت‌های موفق شما را نمایش می‌دهد:

کسب درآمد با جایزه ویژه

شما با هر دعوت موفق، یک قدم روی نوار پیشرفت جلو خواهید رفت و تولیدکننده‌های خانگی و محلی را یک قدم به موفقیت نزدیک‌تر خواهید کرد.
به پاس تلاشتان برای رونق دادنِ کسب‌وکار هموطنان‌مان، جایزه‌های ویژه‌‌ای در سراسر نوار پیشرفت قرار داده‌ایم که با تکمیل هر مرحله می‎توانید آن‌ها را به دست بیاورید. برای مثال هر چه زودتر بتوانید ۵ دعوت موفق ثبت کنید، زودتر به جایزه اول خواهید رسید. (این هدیه فعلا فقط برای پنج دعوت اول در نظر گرفته شده است و در آینده ممکن است برای دعوت‌های بالای ده تا و بیشتر نیز هدایای دیگری در نظر گرفته شود).

اگر بتوانید ۵ نفر را به خرید از غرفه‌دارهای باسلامی دعوت کنید، علاوه بر ۵۰/۰۰۰ تومان هدیه‌ی اصلی، یک جایزه ۲۰/۰۰۰ تومانی هم به کیف‌پولتان اضافه خواهد شد (مجموعا ۷۰/۰۰۰ تومان)!


«لینک دعوتم» را از کجا پیدا کنم و چطور آن را برای دیگران بفرستم؟

دریافت تخفیف ویژه

کافی‌ست بعد از ورود به سایت، روی نام کاربری‌تان در قسمت بالای سمت چپ سایت کلیک کنید و از منوی کاربری ظاهر شده،گزینه‌ی «دریافت تخفیف ویژه» را انتخاب کنید.

اگر هنوز عضو باسلام نیستید می‌توانید از اینجا عضو شوید و یا به صفحه‌ی دعوت باسلام، مراجعه کنید و توضیحات بیشتر را در این باره بخوانید.

[button href=”https://basalam.com/invite” align=”center” target=”_blank”]چند نفر از دوستانم را دعوت می‌کنم[/button]


چطور افراد بیشتری را تشویق کنم تا با «لینک دعوت من» از تولیدکننده‌های خانگی و محلی خرید کنند؟

(اگر برای موفقیت در استفاده از لینک دعوت به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، ادامه مطلب را بخوانید)

اگر دوستانتان در استفاده از لینک دعوت شما تردید دارند، می‌توانید با بیان دلایل زیر آن‌ها را تشویق کنید هر چه زودتر به جمع باسلامی‌ها بپیوندند:

۱. خرید آنلاین، مزایای زیادی نسبت به خرید از فروشگاه‌های سطح شهر دارد، از جمله: صرفه‌جویی در زمان و انرژی و مصرف سوخت، امکان دسترسی یک‌جا به محصولات متنوع سراسر کشور و ضمانت کیفیت محصولات با امکان بازگشت هفت‌روزه‌ی کالا.

۲. «باسلام» بازار آنلاین کسب‌وکارهای خانگی و محلی‌ست. اکثر غرفه‌دارهای «باسلام»، تولیدکننده‌هایی هستند که با تلاش و پشتکار روی پای خودشان ایستاده‌اند و عضوی از این بازار هزار قصه شده‌اند.

هر کدام از این آدم‌ها قصه‌ای برای خودشان دارند. خیلی‌ها بعد از شکست‌های متوالی، دوباره از صفر شروع کرده‌اند و با همراهی من و شما موفق شده‌اند به زندگی‌شان سر و سامان بدهند.

خیلی‌ها نقشه‌های بزرگی برای آینده‌ی خانواده و فرزندانشان دارند. ما می‌توانیم به جای خرید از واسطه‌ها، محصولات مورد نیازمان را به طور مستقیم از کشاورزها، بافنده‌ها، خیاط‌ها، هنرمندها و به طور کلی تولیدکننده‌های محلی و کارگاه‌های خانگی آن‌ها تهیه کنیم.

اگر قرار است برای خرید یک کالا هزینه‌ای بپردازیم، بهتر نیست به جای اینکه بگذاریم آن محصول صد دست بچرخد، همان مبلغ را به دست یک تولیدکننده‌ی کوچک برسانیم تا او سود بیشتری ببرد و زندگی‌اش متحول شود؟

۳. این روزها که بسیاری از محصولات بازار دارای ترکیبات مضر و تراریخته هستند، آدم‌ها بیشتر از قبل مایل‌اند خوراکی‌های خانگی و محلی را جایگزین محصولات کارخانه‌ای کنند.

چه فرصتی بهتر از این که بتوانید از طریق سایت باسلام به صدها تولیدکننده‌ی محلی دسترسی داشته باشید و محصولات خوراکی سالم را با کیفیت خانگی بخرید و کنار خانواده نوش جان کنید؟

۴. چه کسی از تخفیف بدش می‌آید؟ اگر دوستانتان حوصله‌ی چرخیدن در اینترنت را ندارند، یکی از محصولات مورد علاقه‌‌شان را به آن‌ها پیشنهاد بدهید و بگویید اگر با لینک دعوت شما عضو شوند، می‌توانند این محصول را ۱۵۰۰۰ تومان ارزان‌تر تهیه کنند. حتی اگر می‌توانید قبل از این‌که یک محصول را به دیگران پیشنهاد دهید،خودتان آن را تهیه و از کیفیتش اطمینان پیدا کنید.

غرفه‌دارها چطور می‌توانند از «لینک دعوت باسلام» برای افزایش فروش محصولات و کسب درآمد کمک بگیرند؟

غرفه‌دارها می‌توانند با اشتراک لینک دعوت اختصاصی‌شان ۱۵ هزار تومان تخفیف برای مشتریان خرید اولی خود در نظر بگیرند.

این در حالی ست که تخفیف در نظر گرفته شده از طرف سایت باسلام به مشتری‌ها اهدا می‌شود و از جیب غرفه‌دار کم نخواهد شد.

به عنوان مثال اگر محصول مورد نظر آن‌ها ۵۰ هزار تومان قیمت داشته باشد؛ می‌توانند با اشتراک لینک دعوت خود به خریدارها پیشنهاد بدهند تنها ۳۵ هزار تومان پرداخت کنند یا برای ارسال محصولات، پست رایگان در نظر بگیرند!

قطعا برای بسیاری از آدم‌ها اتفاق جالبی‌ست که برای مثال ببینند در اولین خرید خود می‌توانند یک ظرف عسل را ۱۵ تومان ارزان‌تر از فروشگاه‌های دیگر (آن هم مستقیم از تولیدکننده‌های اصلی) تهیه کنند. ( ما در مدرسه‌ی باسلام یک مطلب مفصل در مورد ویژگی‌های لینک دعوت جدید برای غرفه‌دارهای عزیزمان نوشته‌ایم که می‌توانید آن را از اینجا مطالعه کنید.)

اگر هنوز از لینک دعوت خود استفاده نکرده‌اید، وارد لینک زیر شوید و حداقل یک‌بار طعم شیرین موفقیت را مزه‌مزه کنید:

[button href=”https://basalam.com/invite” align=”center” target=”_blank”]چند تا از مشتری‌هایم را دعوت می‌کنم[/button]