خوش ‌آمدگویی و خداقوت خاص و ویژه تقدیم به شما غرفه‌‌داران درجه یک باسلام و غرفه‌‌‌داران تازه واردی که به زودی به درجه یک‌های باسلامی تبدیل می‌شوید! قرار است همه‌ی شما در نوع خودتان بهترین باشید و فروش اینترنتی و کسب و کار پررونقی داشته باشید.

ما در کنار شماییم تا با آموزش تجربه‌های خوب، حس و حال شما را در باسلام به احسن‌الحال تبدیل کنیم! پس تا آخرش با ما بمانید.

حتما برای شما هم سوالاتی پیش آمده که یا در جریان غرفه‌‌داری به جوابش رسیده‌اید و یا هنوز به دنبال یک راهکار خوب می‌گردید تا خیالتان از دخل و خرج غرفه‌تان راحت شود.

ما سعی کردیم یک سری از تجربه‌های خوب فروش اینترنتی و رموز غرفه‌داری را یک‌جا به شما هدیه کنیم. وقتش رسیده برویم به سراغ سوالات یک غرفه‌دار!

بازار باسلام- فروش اینترنتی- مجله باسلام
بازار باسلام

۹ کلید طلایی برای اینکه غرفه‌‌ی شما به اوج برسد

برای اینکه غرفه‌ی شما به برترین غرفه‌های باسلام تبدیل شود و رزق و روزی از دیوار غرفه‌تان بالا برود، باید به نکاتی ساده اما کاربردی توجه داشته باشید:

۱. نصب اپ «غرفه من»؛ مهم‌ترین ابزار مدیریت غرفه‌ی شما اپلیکیشن «غرفه من» است؛ پس در قدم اول اگر اپلیکیشن «غرفه‌ من» را ندارید، حتما این اپلیکیشن را از کافه بازار و گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

۲. افزایش تعداد محصولات؛ افزایش تعداد محصولات تاثیر خوبی روی فروش شما دارد. سعی کنید همیشه تعدادی از محصول را آماده‌ی ارسال داشته باشید تا فاصله‌ی مشتری از انتخاب تا استفاده‌ی محصول به حداقل برسد.

افزایش تعداد محصول- افزایش فروش- مجله باسلام
افزایش تعداد محصول

یادآوری می‌کنیم که حتما از راهنمای افزودن محصول استفاده کنید.

۳. نگارش و معرفی کامل غرفه و محصولات؛ اینجا با دو مطلب روبه‌رو هستیم:

  • نام‌گذاری غرفه؛ سعی کنید حتما نام منحصر به فرد و مناسب با کسب و کارتان را برای غرفه‌ی خود انتخاب کنید. نام غرفه باید ترجیحا فارسی، کوتاه و بیان کننده‌ی حالت کلی کسب و کار شما باشد؛ مثلا «محصولات خانگی و طبیعی سپهر».
  • نام‌گذاری محصول؛ در انتخاب نام محصولات دقت کافی داشته باشید. هرچه نام محصول شما کامل‌تر و درست‌تر باشد، امکان دیده شدن آن در نتایج جستجوی کاربرها بیشتر است.

۴. استفاده از عکس مناسب؛ این مورد یکی از موارد مهم ارائه‌ی محصول شماست. برای اینکه از عکس‌ محصولتان بهترین بازخورد را در فروش بگیرید، از مطلب آموزش عکس استاندارد استفاده کنید.

آموزش عکس استاندارد- مجله باسلام
آموزش عکس استاندارد

۵. ارسال رایگان؛ شما می‌توانید با ارسال رایگان درصد کارمزد باسلام را کم کنید. سفارش هایی که با ارسال رایگان برای غرفه‌ی شما ثبت شوند، کارمزد 3 درصد خواهند داشت.

می‌دانید که کارمزد باسلام از هر فروش غرفه 9 درصد است و تسویه حساب با غرفه‌داران عزیز بعد از ظهر هر سه‌شنبه انجام و مبلغ تا چهارشنبه وارد حسابشان می‌شود.

۶. تجربه خرید؛ سعی کنید قبل از فروش محصول خود، خریدار محصولات دیگر غرفه‌ها باشید و خودتان را در حال و هوای خرید از بازار باسلام قرار دهید.
مهم است شما با تجربه‌ی خرید آشنا شوید و درک کنید که یک مشتری چه مسیری را طی می‌کند و چه توقعی در فرآیند خرید دارد.

این مطلب را هم از دست ندهید: برای دیده شدن آماده‌اید؟

۷. فعالیت در شبکه‌ی اجتماعی باسلام؛ فعالیت در شبکه‌ی اجتماعی باسلام را جدی بگیرید. دنبال کردن، نظر گذاشتن و لایک کردن و … می توانند به دیده شدن شما و دیده شدن غرفه‌تان و در نهایت فروش محصول کمک کنند.

۸. انتشار مطلب (پست)؛ با انتشار هر چه بیشتر پست‌های جذاب و پر مخاطب، شما و محصولتان دیده می‌شوید و در نهایت به فروش می‌رسید.

۹. استفاده از امکان گفتگو؛ شما می‌توانید در آخرین نسخه‌ی اپ «غرفه‌ من»، به راحتی با مشتریان گفتگو کنید. سعی کنید در این گفتگوها مشتری‌مدار باشید، تا بازدیدکننده‌ی گذریِ غرفه‌تان را به مشتری وفادار خود تبدیل کنید.

این مطلب را هم از دست ندهید: ویژگی جدید باسلام؛ گفتگوی مستقیم مشتری با غرفه‌دار

راز و رمز غرفه‌داری در باسلام و فروش اینترنتی عالی

وقتش رسیده تا با چرخیدن در بازار باسلام، حال و هوای بازار را درک کنید، فقط حواستان به قیمت‌ها باشد. متوجه ثبت سفارش‌ها باشید و سفارش را خودتان بسته‌بندی و ارسال کنید. یادتان باشد در اپلیکیشن تمام مراحل را چک کنید.

در نهایت باید سعی کنید امتیازهای خود را در کارنامه‌ی غرفه افزایش بدهید.

این مطلب را هم از دست ندهید: پادکست ۷: پس از سفارش مشتری، چطور بسته‌بندی و ارسال کنیم؟

شما به زودی به یک غرفه‌دار حرفه‌ای تبدیل می‌شوید. رکوردهای فروش منتظر شماست! اگر مایلید آموزش کامل غرفه‌داری را ببینید، ویدیوی زیر را از دست ندهید.

آموزش غرفه‌داری