باسلام یک مسابقه بزرگ برای فروشنده‌های خوبش برگزار کرده است و قرار است به سه برنده‌ی پرتلاش جایزه‌های 500/000 تومانی، 400/000 تومانی و 300/000 تومانی هدیه بدهد!
شرکت در مسابقه هم بسیار آسان است. فقط کافی است به صورت روزانه چند مطلب در سایت باسلام منتشر کنید! برای آگاهی از شرایط مسابقه و نحوه شرکت در آن ادامه مطلب را بخوانید.

چه کسانی می‌توانند در مسابقه «سلام باسلام» شرکت کنند؟

این مسابقه مخصوص فروشنده‌هایی است که در باسلام غرفه دارند، اما تا به حال مطلبی در باسلام منتشر نکرده‌اند.
بنابراین بقیه‌ی غرفه‌دارهای عزیزی که در سایت بسیار فعال هستند و تا به حال مطالبی را در سایت منتشر کرده‌اند، نمی‌توانند در این مسابقه شرکت کنند؛ اما حضور آن‌ها در سلسله مسابقات « جایزه بگیر » همچنان میسر است.
این تصمیم را از این جهت گرفته‌ایم که برای تازه‌واردها رقابت با غرفه‌دارهای حرفه‌ای که به انتشار مطلب حسابی وارد هستند، اندکی دشوار است!
این مسابقه مخصوص آن‌هایی است که هنوز تجربه‌ای در انتشار مطلب ندارند، بنابراین شانس بسیار خوبی برای بردنِ جایزه‌های بزرگ مسابقه #سلام_باسلام خواهند داشت!

چطور در مسابقه سلام باسلام شرکت کنیم؟

خیلی ساده، کافی است روزی یک یا چند مطلب در سایت منتشر کنید! ما به بیشترین تعداد مطلب، بیشترین مجموع لایک و بیشترین مجموع نظرات جایزه خواهیم داد.
فقط فراموش نکنید که در همه‌ی مطلب‌تان حتما هشتگ #سلام_باسلام را بنویسید؛ چون نتیجه‌ی مسابقه از طریق شمارش همین هشتگ‌ها به دست خواهد آمد و مطالبی که این هشتگ را نداشته باشند در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.
( خواندن این مقاله برای اینکه موضوعات جذابی برای انتشار مطلب پیدا کنید خیلی خوب است! )

تا کی فرصت داریم در مسابقه شرکت کنیم؟

شما از امروز به تاریخ 12 آبان 98 تا ساعت 24 دوشنبه 27 آبان 98 فرصت دارید در این مسابقه شرکت کنید.
نتیجه مسابقه هم هفته‌ی اول آذرماه از طریق پروفایل فوت و فن غرفه‌داری در سایت باسلام، صفحه اینستاگرام باسلام و مجله باسلام اعلام خواهد شد.
ضمنا ما به همه‌ی برندگان پیامک تبریک ارسال خواهیم کرد.

جایزه های مسابقه سلام باسلام چه هستند؟

  • کسی که در بازه‌ی زمانی مشخص شده، بیشترین تعداد پست را منتشر کند برنده بزرگ 500/000 تومان وجه نقد خواهد شد!
  • کسی که مطالبش در مجموع بیشترین تعداد نظرات را دریافت کند برنده 400/000 تومان وجه نقد خواهد شد.
  • کسی که مطالبش در مجموع بیشترین تعداد لایک را دریافت کند برنده 300/000 تومان وجه نقد خواهد شد.

حالا مجموع لایک و مجموع نظرات یعنی چه؟ یعنی ما مجموع تعداد لایک‌ها و نظراتی را که شما روی تمام مطالبتان گرفته‌اید با هم جمع و محاسبه می‌کنیم! بنابراین هر چه تعداد مطالبی که منتشر می‌کنید بیشتر باشد مجموع لایک‌ها و نظراتی که می‌گیرید هم بیشتر خواهید شد!

انتشار مطلب-مسابقه بزرگ سلام باسلام-مجله باسلام

آیا محدودیتی در انتشار تعداد مطالب داریم؟

اصلا و ابدا! هر چه می‌خواهد دل تنگتان بگویید! شما می‌توانید روزانه هر چند تا پست که دلتان خواست منتشر کنید! اتفاقا همین انتشار مطلب و ارتباط گرفتن با دوستان‌تان در سایت به پیشرفت کسب و کار خودتان هم خیلی کمک می‌کند!
البته حواستان باشد که کیفیت مطالبتان را فدای کمیت نکنید!

نمی‌توانم صفحه انتشار مطلب را در باسلام پیدا کنم! چه‌کار کنم؟

برای اینکه بتوانید مثل همه کاربران باسلام در سایت عکس و مطلب منتشر کنید و مطالب دوستان‌تان را هم ببینید، باید از طریق سایت باسلام وارد اکانت کاربری خود شوید؛ و یا اینکه اپ باسلام را روی گوشی خود نصب کنید (یا نسخه‌ی فعلی خود را به اخرین نسخه به‌روزرسانی نمایید):

«اگر هنوز نمی‌دانید چطور در سایت باسلام مطلب منتشر کنید، خواندن این مطلب خیلی کمک‌تان می‌کند»

هر چه تعداد مطالبتان بیشتر باشد، شانس‌تان برای برنده شدن بیشتر خواهد شد!

لطفا این مطلب را با دوستان غرفه‌دارتان به اشتراک بگذارید و هر سوال یا دیدگاهی که در رابطه با مسابقه دارید زیر همین مطلب برایمان بنویسید.