باسلام از آبان ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد و پس از تعطیلات نوروز و از اردیبهشت ۹۶ ایجاد غرفه باسلامی و خرید و فروش اینترنتی محصولات خانگی و روستایی در باسلام سرعت گرفت و اصفهان یکی از استان‌های فعال در باسلام بوده و هست و بویژه اصفهانی‌ها هم از باسلام زیاد خرید می‌کنند! و هم زیاد غرفه می‌زنند.

اصفهان در باسلام

با استقبال و حضور خوب اصفهانی در بازار باسلام، دفتر اصفهان باسلام در نیمه نخست سال ۹۷ افتتاح و کارگاه‌های آموزشی و کمپین‌های مختلفی بویژه در شهر اصفهان اجرا شد که آخرین آن جمعه‌نشین باسلام در اصفهان در سیزدهم اردیبهشت ۹۷ بود.

و اینک با تلاش گروه باسلام در پایان اردیبهشت ۹۸ تعداد غرفه‌داران اصفهانی به هزار غرفه رسید.

غرفه‌داران استان اصفهان در هفت بازارچه باسلام، شامل مواد غذایی، صنایع‌دستی، عطاری، محصولات فرهنگی، پوشاک، آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی حضور دارند و سوغات، هنرهای دست مردمان شهرهای استان و دیگر محصولات خانگی و روستایی آن را عرضه می‌کنند؛ از گز و قطاب اصفهان تا

هزارمین غرفه اصفهان در باسلام

درباره اصفهان

اصفهان، با نام‌های تاریخی اسپاهان، سپاهان، صفاهان و اصبهان از شهرهای باستانی و کهن ایرانی و اکنون نیز یکی از شهرهای بزرگ و اقتصادی ایران و مرکز استانی با همین نام است. استان اصفهان ۲۴ شهرستان و بیش از پنج میلیون جمعیت و یک میلوین و ششصد خانوار دارد.

شهر اصفهان یکی از مراکز صنایع‌دستی ایران است؛ مانند قالی‌بافی، پارچه‌بافی، قلم‌کاری، قلم‌زنی، میناکاری، خاتم‌‌کاری و منبت‌کاری. همچنین علاوه بر صنایع‌دستی اصفهان، گز، پولکی، نبات، عسل، قطاب، برشتوک، شیرینی برنجی و شیرینی کُرکی (شیرینی بهشتی) برخی از سوغات اصفهان است.

بریانی (بریونی) مشهورترین غذای سنتی اصفهان است که ترکیبی از گوشت گردن گوسفند، جگر سفید گوسفند، ادویه‌های خاص اصفهان و پیاز، نمک، فلفل و زردچوبه است. حلیم بادمجان، قیمه‌ریزه نخودچی، گوشت و لوبیا، نخودآب، کله‌گنجشکی و تاس‌کباب اصفهانی، از  دیگر غذاهای سنتی اصفهان است.

در پایان اردیبهشت ۹۷ هزارمین غرفه‌ استان اصفهان در بازار باسلام افتتاح شد و شما می‌توانید سوغات اصفهان و ۲۳ شهر دیگر استان اصفهان را اینترنتی بخرید.

خرید از غرفه‌داران استان اصفهان