وقتی وارد باسلام می‌شوی مجموعه‌ای از غرفه‌ها و محصولاتی را می بینی که رنگ و بوی ایرانی و بومی دارند؛ اما کمی که در باسلام بچرخی با شنیدن داستان کار و زندگی غرفه‌دارها و نظرات کاربران و مشتریان خواهی فهمید که بیشتر از یک فروشگاه اینترنتی، اینجا زندگی تعدادی از هم‌وطنان تو در حال شکل گرفتن و ساخته شدن است؛ آنها آدم‌هایی هستند که دوست دارند خودشان را شکوفا کنند، تولید ثروت کنند و کشورشان را بسازند.
این حس و انگیزه‌ای است که باسلامی‌ها را دور هم جمع کرده است. پس عجیب نیست که از همه جای ایران از شهرهای کوچک و بزرگ گرفته تا مرزی ترین روستاهای این خاک پُرگُهر، زندگی در باسلام را تجربه کرده‌اند و از آن لذت برده‌اند. تیم باسلام هم سعی کرده است در هر گوشه ای از ایران که لازم بوده، حضور داشته باشد و برای تقویت این حس و انگیزه قشنگ تلاش کند؛ همین روزها در گوشه و کنار ایران رویدادهایی در جریان بوده که رنگ و بوی باسلام داشته است؛ در اصفهان، تهران، کاشان و قم.

اصفهان

نصف جهان در باسلام

اصفهان یکی از پر شورترین شهرها در زندگی به سبک باسلام است؛ بیش از ۵۰۰ غرفه اصفهانی! این یعنی برای یک رویداد بزرگ باسلامی و گردهمایی غرفه‌های بومی، اصفهان یکی از بهترین گزینه‌هاست. جمعه ۱۳ اردی‌بهشت این اتفاق در فضای باز چهارباغ اصفهان خواهد افتاد و تعداد زیادی از غرفه‌داران اصفهانی فرصت خواهند یافت از کارگاه‌های آموزشی باسلام و امکان فروش حضوری بهره ببرند. موضوع کارگاه‌ها همه چیزهایی است که غرفه‌دارها برای فعالیت موفق‌تر به آن نیاز دارند؛ از فوت‌وفن‌های عکاسی گرفته تا محتوا، بازاریابی و مارکتینگ، سئو و… .

اگر اصفهانی هستید به این رویداد سربزنید و از نزدیک باسلام را ببینید و اگر نیستید، می‌توانید اخبار این رویداد را از طریق وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی باسلام دنبال کنید.

درباره رویدادهای قبلی باسلام در اصفهان، اینجا و اینجا و اینجا بخوانید و ببینید: «اصفهانی‌ها در باسلام چه کار می‌کنند؟»

[aparat id=”c5azX”]

 

و دیگه کجا؟

در تهران، باسلام همراه تدکس TEDx دانشگاه امیرکبیر در همان روز یعنی جمعه ۱۳ اردی بهشت خواهد بود و به عنوان یکی از حامیان مالی در این رویداد مشارکت خواهد کرد. در کنار این اتفاقات، جشن گلاب گیری قمصر کاشان پذیرای یک تیم از باسلام است؛ به زودی بازتاب آن را همینجا و در شبکه های اجتماعی باسلام خواهید دید.

و اما در قم، سه شنبه ۱۰ اردیبهشت، جمعی از دانشجویان صنعتی دانشگاه شهاب دانش پای صحبت های تیم باسلام نشستند و درباره ایده باسلام در کسب و کارِ آنلاین و حذف واسطه در بازار شنیدند. اشتیاق دانشجویان برای بیشتر دانستن درباره الگوی کسب و کار در باسلام یکی از ویژگی های این جلسه بود.

مشاهده و خرید آنلاین صنایع دستی اصفهان در بازار باسلام

باسلام، محلی است که کسب و کارهای خانگی و روستایی می‌توانند محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کننده نهایی برسانند. باسلام این امکان را فراهم کرده که با دعوت دوستان خود به این بازار بزرگ، آن‌ها را در اولین تجربه خریدشان همراهی کرده و از جیب باسلام، ۱۰ هزار تومان به آن‌ها هدیه دهید و پس از خرید، شما نیز به همین میزان هدیه دریافت کنید.