در ۱۱ بهمن می‌توانید بیشترین تخفیف‌ها را ببینید؛ از برنج و عسل و آجیل گرفته تا صنایع دستی و لوازم خانه و آشپزخانه. ارسال محصولات باسلام در همین یک روز رایگان است و هر ساعت یک تخفیف کم‌نظیر را در این صفحه خواهید دید که فقط یک ساعت موجود است.

برای همه‌ی محصولاتی که در جشنواره‌ی بزرگ ۱۱/۱۱ می‌فروشید، تا ۲۰ هزار تومان هزینه‌ی ارسال برای شما رایگان است. برای این همکاری کافی‌ست قیمت محصولات خود را با لیست قیمت‌ محصولات جشنواره هماهنگ کنید.

قیمت‌های این لیست، با همکاری غرفه‌داران و تحقیقات کارشناسان باسلام به‌دست آمده است. با این‌ وجود ممکن است در محصولات کمی، قیمت‌ها با آن‌چه در لیست درج شده است متفاوت باشد. بعد از این‌که قیمت محصولاتتان را طبق این لیست به‌روز کردید، به ما اطلاع دهید تا با یک بررسی سریع، محصولات شما را هم در لیست جشنواره‌ی ۱۱/۱۱ قرار دهیم و تا ۲۰ هزار تومان ارسالتان را رایگان کنیم.

در لیست قیمت‌های‌ محصولات جشنواره‌ی ۱۱/۱۱، در مقابل هر محصول سه قیمت مختلف مشاهده می‌کنید.

قیمت اول «قیمت تولید محصول» است؛ یعنی قیمت تمام‌شده‌ی یک محصول برای تولیدکننده‌ی آن محصول.

قیمت دوم «حداکثر قیمت محصول» است؛ این قیمت در بازار بالاترین قیمتی‌ست که می‌توان برای فروش آن محصول لحاظ کرد. درنظرگرفتن قیمتی بیشتر از این قیمت برای محصول، ممکن است تا حد بسیار بالایی شانس فروش شما را کاهش دهد.

قیمت سوم نیز مربوط به «بیشترین قیمت تخفیف‌دار محصول» است؛ حداکثر قیمتی که برای فروش آن محصول می‌تواند مناسب‌ باشد. یعنی اگر قیمت شما از این قیمت پایین‌تر باشد، می‌توانید بگویید که روی این محصول، تخفیف گذاشته‌اید.

محصولاتی که در جشنواره‌ی ۱۱/۱۱ به فروش می‌رسند، برای این‌که شامل ارسال رایگان تا ۲۰ هزار تومان ‌شود، باید طبق ستون سوم قیمت‌گذاری شده باشند. فرصت پیوستن به جشنواره‌ی بزرگ باسلام را از دست ندهید و با تنظیم قیمت محصولات خود ارسالتان را رایگان کنید.


برای ثبت نام در این کمپین از طریق لینک زیر شماره خود را ثبت کنید.

👈 ثبت نام برای شرکت در پرفروش‌ترین روز باسلام 👉