دوست دارید در کانال «باسلام کالا» محصول‌تان را تبلیغ کنید؟

بد نیست بدانید که:

«باسلام کالا» یک کانال تبلیغی برای محصولات شماست؛ کانالی متعلق به خود شما که قرار است محصولات شما در آن به بهترین شکل ممکن به نمایش دربیاید. تلاش می‌کنیم با یک شیب نرم اما پیوسته به تعداد اعضای این کانال اضافه کنیم. البته همراهی خود شما در انتشار پست‌های آن و جذب مخاطب، تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد که نباید از آن غافل شوید.

از سویی در تبلیغ هم باید حد و اندازه مشخصی را رعایت کرد. تبلیغ نه‌تنها باید کاربران را دل‌زده نکند، بلکه باید مشتاق‌شان کند محصولات بیشتری از آن غرفه‌دار را هم ببینند. همچنین این تبلیغات باید هماهنگ با بقیه برنامه‌های باسلام باشد. به همین خاطر:

 • بخشی از تبلیغات، مطابق با طرح‌های در حال اجرا و به صلاحدید تیم تبلیغی باسلام است. بنابراین بدون نیاز به درخواست غرفه‌دار، این تبلیغ برای او انجام می‌شود.
 • تبلیغ سقف مشخصی دارد؛ روزی دوبار، ۶ تبلیغ قبل از ظهر و ۶ تبلیغ بعدازظهر. در مواردی هم که تعداد تقاضاها بیشتر باشد مدیر کانال به صلاح‌دید خود تصمیم می‌گیرد.

شیوه ارسال تبلیغ

اگر اطمینان دارید که غرفه‌تان کامل است، عکس محصولی که می‌خواهید تبلیغ کنید به همراه کپشن (متن زیر عکس) را به ترتیب زیر آماده کنید و به آیدی روابط عمومی @basalam_PR ارسال کنید.

 1. اسم غرفه‌دار (اختیاری)
 2. اسم شهر یا روستایی که در آن ساکن هستید
 3. توضیحات مختصر و ویژگی‌ها در رابطه با محصول
 4. جشنواره یا تخفیف (در صورت وجود)
 5. قیمت محصول (به تومان)
 6. هشتگ بازارچه محصول در باسلام (مثلاً: #بازارچه_عطاری)
 7. لینک غرفه در سایت باسلام

◼ تبلیغات بعدی منوط به رسیدن پست قبلی شما به حداقل بازدید لازم است. تا اطلاع ثانوی این حداقل، دوسوم فالوورهای کانال است.

اگر می‌خواهید از کامل بودن غرفه‌تان مطمئن شوید، متن زیر را بخوانید.

حداقل‌های لازم برای یک غرفه کامل

 • غرفه دارای هدر و لوگو باشد
 • حداقل سه محصول با ویژگی و مشخصات کامل در غرفه بارگزاری شده باشد
 • قسمت ویژگی‌ها و معرفی محصول کامل باشد
 • فیلدهای مربوط به «قصه محصول» ترجیحاً کامل باشد

تبلیغات خارج از نوبت

 • اجرای طرح و گیم: تخفیف محصول بالای ۲۵درصد، برگزاری مسابقات زمان‌دار، طرح‌های مناسبتی و… که باعث افزایش رشد و ایجاد صددرصدی تراکنش گردد و منوط به زمان مشخصی باشد با تأیید مدیر کانال، بدون نوبت در کانال منتشر خواهد شد.
 • گیف، کلیپ‌های آموزشی و فیلم فرایند تولید محصولات، با تأیید مدیر کانال، بدون نوبت در کانال منتشر خواهد شد.