از راه‌اندازی غرفه و چیدن محصولات و آب‌وجارو که بگذریم، غرفه را باید به دیگران نشان داد تا بیایند و ببینند و بپسندند و بخرند. اما از کجا باید شروع کرد؟ در باسلام چند فرصت تبلیغاتی برای غرفه‌ها وجود دارد. می‌توانید از این‌ها شروع کنید:

اعلام راه‌اندازی غرفه جدید در باشگاه مشتریان

هر غرفه‌ای که تازه در باسلام تأسیس شده است، می‌تواند یک بار در باشگاه مشتریان خودش را در قالب یک پیام جذاب و محتوی لینک غرفه، تبلیغ کند. توصیه ما این است که برای نوشتن آن یک پیام، حداکثر سلیقه و خلاقیت را به خرج دهید و حتماً از تصویر استفاده کنید. در ضمن حتماً از مخاطبان دعوت کنید که غرفه شما را ببینند و نظر بدهند و خرید کنند. پیشنهاد می‌کنیم تا غرفه‌تان تکمیل و آماده و جذاب نشده، از فرصت اعلام راه‌ندازی را استفاده نکنید؛ چون این فرصت را فقط یک بار می‌توانید استفاده کنید!

قرار گرفتن در لیست غرفه‌های جدید باسلام

روزی یک بار، یک لیست در کانال باسلام‌کالا منتشر می‌شود که لینک همه غرفه‌های تازه و «تکمیل» شده‌، در آن قرار گرفته است. این پیام، در باشگاه مشتریان و کارگاه هم بازنشر می‌شود. برای قرار گرفتن در این لیست، هر چه زودتر باید غرفه‌تان را تکمیل کنید. یعنی…

  • غرفه شما باید دارای هدر و لوگو باشد.
  • حداقل سه محصول با ویژگی و مشخصات کامل در غرفه شما بارگزاری شده باشد.
  • فیلد ویژگی‌های محصولی که می‌خواهید تبلیغ کنید، حتماً کامل شده باشد.
  • فیلدهای مربوط به «قصه محصول» ترجیحاً کامل باشد.

لطفا پس از تکمیل غرفه‌تان، برای قرار گرفتن در لیست غرفه‌های جدید روز، با ما تماس بگیرید.

تبلیغ محصول‌تان در باسلام‌کالا

برای تبلیغ در کانال باسلام‌کالا، باید غرفه شما تکمیل باشد. برای اولین تبلیغ، چیز دیگری لازم ندارید. ولی برای تبلیغ‌های بعدی، باید تبلیغ قبلی را دست‌کم به ۵۰۰ بازدید رسانده باشید. پیشنهاد ما این است که به طور منظم بعد از اینکه هر تبلیغتان به ۵۰۰ بازدید رسید،‌ برای تبلیغ محصول بعدی‌تان آماده شوید.

طرح‌های تخفیفی بالای ۲۵ درصد زمان‌دار

اگر طرح‌های تخفیفی زمان‌دار طراحی کنید، به شرط اینکه دست‌کم ۲۵ درصد تخفیف روی محصولات‌تان اضافه کنید، می‌توانید از امکان تبلیغ بدون نوبت در باسلام‌کالا استفاده کنید. این مدل تبلیغات، توسط ادمین از باسلام‌کالا در باشگاه مشتریان نیز فوروارد می‌شود. برای طراحی و اجرا، با ادمین باسلام‌کالا تماس بگیرید.

طرح‌ دوست‌جان

یکی از فرصت‌های تبلیغی در باسلام،‌ شرکت در طرح دوست‌جان است. در این طرح تعداد مشخصی از محصولات‌تان را برای ارسال به شیوه هدیه آماده می‌کنید. باسلام در تأمین هزینه این هدیه‌ها با شما مشارکت می‌کند و به شما فرصت تبلیغی ویژه می‌دهد تا کاربران باسلام محصول شما را همراه با پیامی، برای دوستانشان ارسال کنند. برای اطلاعات بیشتر درباره طرح دوست‌جان، صفحه اختصاصی دوست‌جان را مطالعه کنید.

چندشنبه‌بازار باسلام

چندشنبه‌بازار باسلام، یک فرصت تبلیغی گروهی است. در چندشنبه‌بازار، غرفه‌داران می‌توانند با کمک با سلام به صورت محدود، محصولاتشان را با ۲۰ درصد تخفیف بفروشند و باسلام همه غرفه‌های مشارکت‌کننده را در اینستاگرام، تلگرام و رسانه‌های دیگر، به مدت سه ساعت تبلیغ می‌کند. باسلام هفت درصد از این تخفیف ۲۰ درصدی و هزینه تبلیغ چندشنبه‌بازار را به عهده می‌گیرد.

یکشنبه‌های شلوغ پلوغ

باسلام هر هفته، یکشنبه‌ها یک بازارچه شلوغ پلوغ پرهیجان دارد. در یکشنبه‌های شلوغ پلوغ، باسلام برای همه غرفه‌‌ها تبلیغ، و برایشان بازدید ایجاد می‌کند. هر کسی می‌تواند با یک طرح خلاقانه تخفیفی یا یک بازی تبلیغی، در این طرح مشارکت کند. برای مشورت و طراحی یک طرح مناسب یکشنبه‌ها با خانم عبدالکریمی تماس بگیرید.

تولید محتوای غیر تبلیغی

تولید محتوا یکی از فرصت‌های تبلیغی نامحدود برای شما در باسلام است. اگر محتوای غیر تبلیغی (آموزشی، علمی، طنز و…) درباره کسب‌وکار خودتان تولید کنید که ارزش محتوایی کافی را داشته باشد، با اسم و لینک غرفه یا محصول شما در وبلاگ باسلام منتشر می‌شود. مطالب وبلاگ باسلام، معمولاً در کانال رسمی باسلام، باشگاه مشتریان و… نیز بازنشر می‌شوند. اگر محتوای تولیدی شما از جنس فیلم و ویدئو باشد نیز می‌تواند با لینک غرفه خودتان در کانال آپارات باسلام منتشر شود. تأیید کیفی محتوای شما، با تیم محتوای باسلام خواهد بود. ولی می‌توانید برای شروع، با آقای جوان تماس بگیرید و برای تولید محتوا از او مشورت بخواهید. کمک‌تان می‌کند.