در تازه‌ترین نسخه اپ غرفه من (۲.۷.۳) اتفاقات خوبی افتاده است و با چند تغییر مهم مواجه می‌شوید. تغییراتی برای بالا بردن سرعت کار کردن شما با اپ غرفه من، ایجاد فضایی در دسترس و دسته‌بندی شده برای آموزش مهارت‌های غرفه‌داری و رفع اشکالات جزئی از جمله این تغییرات هستند. در این یادداشت دو تغییر مهم و امکان جدید را بخوانید.

حذف بارگذاری عکس رسید پستی

دیگر لازم نیست بعد از فرستادن سفارش‌تان عکس رسید پستی را در اپ غرفه من بارگذاری کنید. کاری که شما انجام می‌دهید ثبت کد مرسوله یا همان کد رهگیری است. وارد کردن کد رهگیری برای این است که مشتری شما بتواند سفارش خودش را پیگیری کند و بداند الان سفارشش کجاست. اگر هم سفارش شما با پیک ارسال شده است، به ثبت کد رهگیری هم نیازی نیست. توجه داشته باشید همان مبلغی که مشتری موقع ثبت سفارش برای هزینه ارسال پرداخت می‌کند، دقیقا همان مبلغ به غرفه‌دار پرداخت می‌شود.

✔️ هزینه ارسال‌تان با تعرفه‌های پست فرق می‌کند؟ مثلا می‌توانید ارزان‌تر به دست مشتری برسانید یا اینکه هزینه‌اش مبلغ بیشتری از تعرفه‌های پستی می‌شود؟ دو لینک زیر به شما کمک می‌کند تا بدانید چطور می‌شود هزینه‌های ارسال را شخصی‌سازی و مدیریت کنید.

امکاناتی در اپ، برای مدیریت هزینه ارسال

پادکست شماره 6 (مدیریت هزینه ارسال)

باز شدن مدرسه باسلام

آموزش مهارت‌های غرفه‌داری از همان ابتدا برای غرفه‌دارهای باسلامی وجود داشت. گاهی در شبکه‌های اجتماعی و گروه غرفه‌دارها، گاهی در بلاگ و مجله باسلام. روزهایی هم می‌شد که تیم باسلام در شهرهای مختلف دورهمی ترتیب می‌داد و آموزش‌های مختلف مثل تقویت سئو، عکاسی از محصول و .. به صورت حضوری آموزش می‌داد. در مدتی هم که بازار باسلام شکل گرفته، محتواهای خوبی برای آموزش‌ مهارت‌های غرفه‌داری آماده شد ولی پراکنده بود.

حالا با ایجاد شدن گزینه‌ای برای مدرسه باسلام، مرور تمامی محتواهای مورد نیاز برای بالا بردن مهارت‌های غرفه‌داری به صورت دسته‌بندی شده در اپ غرفه من در دسترس است. اگر نسخه جدید اپ غرفه من را نصب دارید از همان صفحه اول، بالا گوشه چپ می‌توانید وارد مدرسه باسلام شوید!

 

شما بگویید چه امکانات دیگری به اپ غرفه من اضافه شود؟

قبلا هم گفته‌ایم که توسعه بازار باسلام در قسمت‌های مختلف کاربر محور است. در توسعه‌های قبلی اپ غرفه من نظرات کاربرها نقش مهمی داشت و تیم فنی باسلام با توجه به نیازها و بازخوردهایی که از کاربرها گرفته می‌شد، کارها را اولویت‌بندی می‌کرد. این روند ادامه دارد و نظر شما کاربرها مهم است. لطفا نظرتان را در مورد اپ غرفه من بگویید و چیزهایی که از آن انتظار دارید را در قسمت نظرات بنویسید.

دریافت جدیدترین نسخه اپ غرفه من ( نسخه ۲.۷.۳) از کافه بازار