برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

مروری کوتاه بر روزهای پر کار باسلام در اصفهان

 

در طی روزهای گذشته و همزمان با برگزاری مسابقه هیجان در نصف جهان، بخشی از تیم باسلام روزهای پرکاری را در اصفهان گذراند. علاوه بر نشست خبری، نشستها و جلسات متعددی با صاحبان کسب  کارها، مسئولین نهادهای مختلف، غرفه دارها و … انجام شد که به بعضی از آنها اشاره می شود:

  • تلاش برای شناسایی کسب و کارهای موفق و دارای پتانسیل و برنامه ریزی برای استقرار آنها در بازار اجتماعی باسلام
  • جلسه توجیهی با مدیر کل و معاون اشتغال اصفهان و معرفی بازار باسلام و ظرفیت های کسب و کاری آن
  • تماس تلفنی و پیامک به حدود ۹۰ کسب و کار در محدوده اصفهان و دعوت به ایجاد غرفه
  • شناسایی حدود ١٠ کسب و کار جدید و پرفروش و مذاکره برای ایجاد غرفه
  • انتخاب حدود ١٠ غرفه  نیمه فعال ولی جدی و مذاکره مفصل با آنها
  • جلسه با مسئولین فرهنگی احتماعی مناطق شهرداری اصفهان
  • جلسه با مسئولین مجموعه سلوا و مجموعه علی آباد و عقد تفاهم نامه
  • افتتاح فروشگاه محصولات علی آباد در هایپر می و اولین تجربه فروش حضوری غرفه های اصفهان

و نیز جلسات بسیاری با نهادهای مختلف مددکار و زمینه سازی برای معرفی کسب و کارهای پرظرفیت و استقرارشان در سایت باسلام و ..

شناسایی کسب و کارهای خاص و معرفی حضوری باسلام به آنها

از جمله کارهایی که در اصفهان پیگیری شد، شناسایی منتخبی از کسب و کارهای اصیل و صاحبان صنایع دستی اصفهان و معرفی باسلام به صورت حضوری بود. خاتم‌کاری، میناکاری، مشبک روی ظروف، تابلوهای ترمه، گیوه سنتی و سنگ‌های قیمتی و انگشترسازی و … کسب و کارهایی بودند که شناسایی شدند و مزیت‌های غرفه‌داری برایشان تشریح شد.

نشست خبری با خبرگزاری‌ها و رسانه‌های ملی و محلی

برای بهتر پوشش دادن اقداماتی که در اصفهان در جریان بود، نشستی خبری هم برگزار شد که گزارش کامل‌تر آن در پست‌های قبلی آمد. در این نشست علاوه بر تبیین و معرفی بازار اجتماعی باسلام، با بعضی از رسانه‌ها رایزنی و گفت و گو انجام شد تا به صورت ثابت غرفه‌دارهای باسلامی در اصفهان را در رسانه‌ها معرفی کنند و داستان کسب و کارشان را پوشش خبری بدهند.

هم اکنون نیز تیم مدیای باسلام در اصفهان است و مشغول ساخت فیلم، تیزر و … برای معرفی باسلام و غرفه‌دارهای باسلامی است. دیدار با غرفه‌دارها و دید و بازدید از آنها همواره بخشی از برنامه سفرهای جهانگرد باسلام است.

البته این پایان کار نیست و کار باسلام در اصفهان تازه شروع شده است. باسلام طی هفته آینده هم در اصفهان برای پیگیری و عملیاتی کردن نتیجه مذاکرات خود حضور خواهد داشت. ما امیدواریم این سفرهای استانی را در دیگر نقاط ایران هم ادامه دهیم و بتوانیم به سهم خود راه را برای کسب و کارهای کوچک و اصیل هموار کنیم.