بازار اجتماعی باسلام، یک بازار اینترنتی است که مجموعه‌ای از هزاران تولیدکننده‌ی خرد، خانگی و محلی را از مناطق مختلف ایران در دل خود جای داده تا هزاران محصول اصیل، سنتی، طبیعی و ارگانیک را تولید و عرضه کنند.

در باسلام هر کسی فروشگاه شخصی (غرفه) خودش را دارد و محصولش را مستقیماً برای فروش عرضه می‌کند. مشتری‌های باسلامی نیز محصولات خانگی و سنتی را از کل ایران، بی‌واسطه و از خود تولیدکننده می‌خرند. محصولاتی که خاص هستند و گاه در شهر خودتان نمی‌توانید مشابهش را پیدا کنید.

نکته جذاب اینجاست که خرید از باسلام، با خرید از فروشگاه‌های اینترنتی تفاوت دارد؛ چون باسلام خودش تولیدکننده‌ی محصولات نیست و خودش انبارداری نمی‌کند. وقتی شما از باسلام خرید می‌کنید، باسلام نیست که محصولات را برای شما پست می‌کند. چرا؟ چون سفارش شما مستقیماً به دست تولیدکننده می‌رسد و تولیدکننده خودش سفارش شما را آماده‌سازی و ارسال می‌کند.

باسلام؛ بازار هزارقصه

شما در باسلام با داستان کسب و کارها و تولیدکنندگان آشنا می شوید.

همه چیز درباره باسلام :)

هفت بازارچه و ۵۴ راسته در باسلام

باسلام در حدود ۱۰ هزار محصول و بیش از ۷۰۰ غرفه دارد. محصولاتی که حول محور سنت و اصالت، و معمولاً در کارگاه‌های کوچک، خانه‌ها و یا روستاها تولید می‌شود.
برای نظم بخشی به این حجم گسترده از محصولات، راسته‌ها و بازارچه‌هایی پیش‌بینی شده. این بازارچه‌ها عبارت‌اند از:

  1. صنایع دستی
  2. مواد غذایی
  3. آرایشی و بهداشتی
  4. خانه باسلامی
  5. عطاری
  6. پوشاک
  7. فرهنگی

هر یک از این بازارچه‌ها در مجموع بیش از ۵۰ راسته دارند.

جهان جای بهتریست

[aparat id=”xLEVA”]

علاوه بر بازارچه‌ها و راسته‌های متعدد، طرح‌های مختلف از جمله تازه‌نفس‌ها که جریان اجتماعی شدن بازار باسلام را بر عهده دارد و صفحات لندینگ متنوعی هم برای نمایش محصولات مختلف تعریف شده است؛ مثلاً:

همه چیز درباره باسلام :)

داستان دستان

[aparat id=”o49sD”]

غرفه‌های باسلام

باسلام مجموعه‌ای از غرفه‌دارهای خانگی و کارگاه‌های کوچک و روستایی است که در یک فضای مشارکتی کسب و کار آنلاین دارند. این غرفه‌ها فقط چند نمونه از هفتصد غرفه‌ای است که کسب و کارشان را در باسلام آغاز کرده‌اند:

بی بی قمر

[aparat id=”Cr7sK”]

گشتا هنر

[aparat id=”QRZU3″]

غرفه‌داران باسلام از صفحه ایجاد غرفه به خانواده بزرگ باسلام می‌پیوندند. همه غرفه‌داران پس از ورود به بازار باسلام برای آشنایی با محیط باسلام و یادگیری مهارت‌های موردنیاز برای مدیریت غرفه خود دسترسی به راهنمای مدیریت غرفه دارند.

پیام‌رسان باسلام

و در پایان نیز ما، تیم باسلام، با شما در ارتباط خواهیم بود در سیستم پیام‌رسان آنلاین سایت باسلام.

[aparat id=”enaEF”]

ارادتمند شما
تیم باسلام

راه‌های ارتباطی