عصر امروز ۲۲ آبان‌ماه، غرفه‌دارهای قمی دعوت شدند تا در فضایی دوستانه درباره «مدیریت هزینه ارسال» گفت‌وگو کنیم. محل برگزاری این نشست پارک علم و فناوری قم بود. در نشست دورهمی غرفه‌دارهای قمی تلاش شد درباره امکان جدید تنظیمات هزینه ارسال و جذابیت‌هایی که می‌شود با این امکان برای مشتری ایجاد کرد، بیشتر صحبت شود.

امکان تنظیم هزینه ارسال مدتی است که به “اپ غرفه‌من” اضافه شده است و غرفه‌دارها می‌توانند نوع  ارسال و هزینه‌ای را که مشتری برای آن پرداخت می‌کنند، شخصی‌سازی کنند. یعنی خود غرفه‌دارها تعیین کنند اولا: روش‌های ارسال محصولش (پیشتاز، سفارشی، پیک و یا هر سه مورد) باشد و دوم اینکه: برای هر کدام از این روش‌های ارسال مشتری چقدر هزینه بدهد؟

در ابتدای این نشست غرفه‌دارها خود و کسب و کارشان را معرفی کردند. بعد کلیپ کوتاهی درباره باسلام نمایش داده شد و نیز در فیلمی کوتاه و آموزشی به صورت اسلاید مراحل مختلف تنظیمات هزینه ارسال گفته شد. سید مصطفی فقیه مدیر پشتیبانی و خدمات مشتریان باسلام در مورد تجربه‌های خودش از بازخوردهای کاربران گفت. در واقع تمامی بازخوردها توسط تیم پشتیبانی و رضایت همواره در حال دریافت و تحلیل است.  این تیم با دریافت و تحلیل تمامی بازخوردها رابطی است بین کاربرها و مدیریت تیم فنی تا در طراحی‌های سایت و اپ و همچنین سیاست‌گذاری‌های مختلف مورد توجه قرار بگیرد.

آقای فقیه در ادامه به نکته‌هایی اشاره کرد که با آن می‌توان هزینه‌های ارسال را برای مشتری کمتر کرد. نکته‌هایی مانند استفاده دقیق از تنظیمات هزینه ارسال و متناسب با نوع محصولی که ارائه می‌شود، انتخاب مناسب‌ترین وزن برای محصولات، رایزنی غرفه‌هایی که ارسال بالایی دارند با دفاتر پیشخان خصوصی و گرفتن تخفیف، امکان تهیه کارتن بسته‌بندی با قیمت مناسب از غرفه خدمات لجستیک باسلام که به زودی آماده عرضه می‌شود و …

طرح یه کاسه و شرایط آن، اهمیت به‌روزرسانی اپ غرفه من و … از دیگر مواردی بود که به آن اشاره و تاکید شد.

نشست غرفه‌دارهای تهرانی درباره امکان شخصی‌سازی هزینه ارسال و مدیریت آن ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۴در تهران برگزار می‌شود. مانند این نشست به زودی برای غرفه‌دارهای اصفهانی هم در راه است که جزئیات هر دوی این نشست حتما به اطلاع غرفه‌دارها می‌رسد.

گزارشی تصویری از این نشست صمیمانه را ببینید: