برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

انار شب یلدا را خودتان از درخت بچینید

‌باسلام، بازار خرید و فروش محصولات ایرانی، برای شب یلدا تدارک ویژه‌ای دیده است. از امروز پیش‌فروش انار شهرضا در باسلام آغاز شده است. به این ترتیب می‌توانید انار شب یلدای‌تان را مستقیم از باغدار خریداری کنید و یلدای متفاوتی را تجربه کنید. پیش‌فروش جعبه‌های ۱۰کیلویی بهترین انار ایران آغاز شد.

پیش‌فروش انار شهرضا برای تهران، اصفهان و قم

برای خرید انار می‌توانید سری به وب‌سایت باسلام بزنید و از غرفه «سلوا، محصولات سالم و روستایی» انار را پیش‌خرید کنید. یک جعبه انار ۱۰کیلویی به قیمت ۷۰هزار تومان به فروش می‌رسد و هزینه پستی نیز رایگان است. البته، ارسال این جعبه تنها در شهرهای تهران، اصفهان و قم انجام می‌شود.

تفاوت خرید از باسلام با سایر فروشگاه‌ها چیست؟

باسلام، بازار خرید و فروش محصولات ایرانی است. در این بازار کسب‌وکارهای خانگی، محلی، روستایی، شهری و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ حضور دارند. تفاوت عمده باسلام با سایر فروشگاه‌های آنلاین نظیر دیجی‌کالا و بامیلو در خرید مستقیم از تولیدکننده است. به عنوان مثال در باسلام می‌توانید از قشم ادویه بخرید یا انار را مستقیم از باغدار شاهرضایی بخرید و در مهمانی‌هایتان استفاده کنید.

باسلام تولیدکنندگان و خریداران ایرانی به همدیگر نزدیک می‌کند. اگر می‌خواهید درباره باسلام بیشتر بدانید و با قصه‌های غرفه‌داران ایرانی بیشتر آشنا شوید. اپلیکیشن اندرویدی این بازار آنلاین را دانلود کنید.

باسلام | Basalam - پیش فروش انار شهرضا
سفارش انار درجه یک شهرضا از غرفه سلوا

بیشتر بخوانید