کاهش کارمزد فاکتورهای مبلغ بالا و بهبود گزارش مالی در اپ غرفه من

کاهش کارمزد در فاکتورهای بالای یک میلیون تومان، تسهیل جدیدی است که باسلام به طور آزمایشی از مهرماه ۹۷ به غرفه‌دارهای خود می‌دهد. بهبود یافتن گزارش مالی در اپ غرفه من هم خبر خوشی است که این روزها از قسمت فنی می‌رسد.

همان طور که وعده داده بودیم، پیشنهادها و بسته‌های متنوعی برای غرفه‌دارها در راه است. یکی از این موارد، کاهش کارمزد باسلام برای فاکتورهای مبلغ بالاست که وارد مرحله تست شده است و در صورت موفقیت نهایی و اجرایی می‌شود.

معمولا مبلغ صورتحساب یا همان فاکتور فروش در دو حالت بالا می‌رود. فروش به صورت عمده باشد یا محصول کالایی نفیس و قیمتی باشد. چالش غرفه‌دارها با این گونه فاکتورها مبلغ کارمزد است. کارمزدی که باسلام از این فاکتورها، بسیار کاهش پیدا می‌کند. این مبلغ چقدر است؟

مقدار کارمزدها بر اساس مبلغ فاکتور

از ۱۵ مهرماه ۹۷، میزان کارمزد فاکتورهایی که بالای 1 میلیون تومان است به میزان چشم‌گیری کم می‌شود.

  • فاکتورهای زیر 1 میلیون تومان: کارمزد بر اساس همان قراردادی که موقع ایجاد غرفه ثبت شده است.
  • فاکتورهای 1 میلیون تومانی تا 2 میلیون تومانی: فقط 2 درصد
  • فاکتورهای بالای 2 میلیون تومان: فقط 1 درصد

 

بهبود گزارش مالی در اپ

گزارش‌های مالی و تسویه‌های منظم پیش از این هم در اپ غرفه من در دسترس بود. اما در جدیدترین به روزرسانی جزئیات بیشتری از یک فاکتور، به صورت لیست شده در دسترس قرار گرفته است. اطلاعاتی مثل لیست محصولات با تصویر، هزینه ارسال، کوپن تخفیف ارسال (در صورت استفاده)، کوپن تخفیف محصولات (در صورت استفاده) و کارمزد باسلام به تفکیک نمایش داده می‌شود.

 

 

جزئیات گزارش مالی سفارش در اپ غرفه من

 

 

جزئیات گزارش مالی سفارش در اپ غرفه من

افراد زیادی در بازار باسلام بدون صرف هزینه‌ی زیاد، صاحب کسب‌وکارهای خانگی و محلی شده‌اند و برای امرار معاش خانواده‌شان تلاش می‌کنند. اما از قدیم گفته‌اند یک دست صدا ندارد. این آدم‌ها برای پیشرفت در کارشان به همراهی من و شما نیاز دارند. اگر شما هم دوست دارید با افرادی که بدون وابستگی به نهادهای دولتی و خصوصی، برای خودشان منبع درآمدی راه انداخته‌اند همکاری کنید، کافی‌ست با دعوت چند نفر به بازار آنلاین باسلام، کسب‌وکار آن‌ها را رونق بدهید!
برای هر دعوت موفق هم 10هزار تومان اعتبار هدیه به شما تعلق می‌گیرد. همین حالا روی لینک زیر کلیک کنید و کسب و کار چند نفر را رونق بدهید:

[button href=”https://basalam.com/invite” align=”center” target=”_blank”]دعوتنامه را برای چند تا از دوستانم می‌فرستم[/button]