برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

کاهش کارمزد سفارش‌های بالای یک میلیون‌تومانی

کاهش کارمزد فاکتورهای مبلغ بالا و بهبود گزارش مالی در اپ غرفه من

کاهش کارمزد در فاکتورهای بالای یک میلیون تومان، تسهیل جدیدی است که باسلام به طور آزمایشی به غرفه‌دارهای خود می‌دهد. بهبود یافتن گزارش مالی در اپ غرفه من هم خبر خوشی است که این روزها از قسمت فنی می‌رسد.

همان طور که وعده داده بودیم، پیشنهادها و بسته‌های متنوعی برای غرفه‌دارها در راه است. یکی از این موارد، کاهش کارمزد باسلام برای فاکتورهای مبلغ بالاست که وارد مرحله تست شده است و در صورت موفقیت نهایی و اجرایی می‌شود.

معمولا مبلغ صورتحساب یا همان فاکتور فروش در دو حالت بالا می‌رود. فروش به صورت عمده باشد یا محصول کالایی نفیس و قیمتی باشد. چالش غرفه‌دارها با این گونه فاکتورها مبلغ کارمزد است. کارمزدی که باسلام از این فاکتورها، بسیار کاهش پیدا می‌کند. این مبلغ چقدر است؟

مقدار کارمزدها بر اساس مبلغ فاکتور

از ۱۵ مهرماه، میزان کارمزد فاکتورهایی که بالای ۱ میلیون تومان است به میزان چشم‌گیری کم می‌شود.

  • فاکتورهای زیر ۱ میلیون تومان: کارمزد بر اساس همان قراردادی که موقع ایجاد غرفه ثبت شده است.
  • فاکتورهای ۱ میلیون تومانی تا ۲ میلیون تومانی: فقط ۲ درصد
  • فاکتورهای بالای ۲ میلیون تومان: فقط ۱ درصد

 

بهبود گزارش مالی در اپ

گزارش‌های مالی و تسویه‌های منظم پیش از این هم در اپ غرفه من در دسترس بود. اما در جدیدترین به روزرسانی جزئیات بیشتری از یک فاکتور، به صورت لیست شده در دسترس قرار گرفته است. اطلاعاتی مثل لیست محصولات با تصویر، هزینه ارسال، کوپن تخفیف ارسال (در صورت استفاده)، کوپن تخفیف محصولات (در صورت استفاده) و کارمزد باسلام به تفکیک نمایش داده می‌شود.

 

 

جزئیات گزارش مالی سفارش در اپ غرفه من

 

 

جزئیات گزارش مالی سفارش در اپ غرفه من

بیشتر بخوانید