دعوت به یک مشارکت شورانگیز به انتخاب خودتان

ما در بازار اجتماعی باسلام عزم‌مان را جزم کردیم تا خوزستان، سیستان و بلوچستان را درنوردیم و بی‌شمار کسب و کار خانگی و روستایی را به این بازار اینترنتی دعوت کنیم. این حرکت در همین روزها آغاز شده و دو ماه ادامه دارد. ماجرا چیست؟

هزاران شغل خانگی و روستایی آنلاین

اگرچه بیشتر شهرهای خوزستان و سیستان و بلوچستان به چشم مناطق کم‌برخوردار دیده می‌شوند اما باور داریم این مناطق سرشار از ظرفیت و پتانسیل برای ایجاد شغل است. ظرفیت بسیار بزرگی که در مشاغل خانگی به خصوص در روستاها و شهرهای کوچک وجود دارد. کمپین بازار باسلام در سیستان و بلوچستان و خوزستان دعوتی است از همه این ظرفیت‌ها تا به بازار باسلام بپیوندند و بتوانند در فضای اینترنت محصولات اصیل خودشان را به تمام مردم ایران معرفی کنند و به فروش برسانند.

هدف باسلام ایجاد این ظرفیت نیست بلکه در کنار هم آوردن این شغل‌های کوچک است تا با ایجاد یک اکوسیستم قدرت‌مند شوند

سهم شما در این کمپین چیست؟

هر کسی می‌تواند یاری‌گر این حرکت باشد.  نحوه سهم‌گیری و مشارکت در این کمپین را هم هر کسی خودش انتخاب می‌کند. می‌تواند در نشر خبر این کمپین سهیم باشد، یا ظرفیت‌هایی در سیستان و بلوچستان و خوزستان که می‌توانند تبدیل به یک شغل خانگی شوند را معرفی کند، در معرفی بازار اجتماعی باسلام سهم داشته باشد، دانش و تجربه خودش در بازار و فعالیت در فضای مجازی را منتقل کند، و از آن‌جایی که احتمالا کسب و کارهای این مناطق تجربه‌های کمتری در فروش اینترنتی دارند، کمک‌شان کنند تا فروش آنلاین پرقدرتی داشته باشند و خلاصه در آبادانی و رونق و شادی‌ها سهیم شود و یا هر قدمی دیگر که به ذهن‌تان می‌رسد.

اگر شما هم از کسانی هستید که دوست دارید آستین بالا بزنید و کاری ازتان برمی‌آید به ما خبر دهید و مایه دلگرمی ما باشید! اسم خودتان و نوع همکاری‌تان را در فرم زیر بنویسید!

فرم مشارکت در کمپین خوزستان و سیستان بلوچستان