کارگاه یک روزه برای غرفه‌دارهای اصفهانی توسط باسلام برگزار شد. توی این کارگاه حدود 30 غرفه‌دار باسلامی شرکت کردند. غرفه‌دارهای اصفهانی از نزدیک همدیگر را دیدند و علاوه بر آشنایی بیشتر و در میان گذاشتن تجربه‌های کاری‌شان، مهارت‌شان را توی غرفه‌داری افزایش دادند. این کارگاه که روز سه‌شنبه 16 مرداد در اصفهان برگزار شد حدود 30 غرفه شرکت کرده بودند

مهارت‌هایی که توی این کارگاه با هم تمرین کردیم:

1- آموزش سئو:

این مهارت به غرفه‌دار کمک می‌کند محتواهای متنی‌اش توی موتورهای جستجو در اینترنت زودتر و بهتر پیدا شوند. مهدی مجیدزاده توضیحات لازم را در فرصتی که داشتند به غرفه‌دارها دادند.

2- آموزش عکاسی از محصول برای فضای مجازی:

یاسر محدثی روش‌های ساده ولی بسیار کاربردی برای عکاسی از محصول را آموزش داد. این مهارت صرف نظر از اینکه با دوربین حرفه‌ای گرفته شود یا با یک موبایل، به غرفه‌دار کمک می‌کند چطور بهترین عکس از محصول را بگیرد. عکسی که مناسب فضای بیزینس و غرفه‌اش باشد.

آمادگی برای شرکت در رقابت

هر چند این مهارت‌ها به صورت مستمر در ارتقای غرفه‌ها موثر است ولی آمادگی خوبی هم برای غرفه‌دارهای اصفهانی است که می‌خواهند در رقابت هیجان در نصف جهان شرکت کنند. کسب و کارهای اصفهانی قرار است در دو هفته پیش رو بر اساس فروش‌هایی که مشتری هم اعلام رضایت می‌کند امتیاز بگیرند و با همدیگر رقابتی هیجان انگیز داشته باشند. رقابتی که تا روز عید غدیر ادامه دارد. توضیحات این قسمت و آشنایی بیشتر با روال مسابقه را فاطمه کریمی دادند.

عکس‌ها: فاطمه ارسطویی، یاسر محدثی