مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید
فروشگاه گلچین
فروشگاه گلچین

فروشگاه گلچین

عرضه محصولات سالم و طبیعی
4 سال در باسلام
19 محصول
+60 فروش
آخرین فعالیت
1 ماه پیش
Yase Sepid
غرفه‌دار: Yase Sepid
قم
Yase Sepid
قم
4 سال در باسلام
19 محصول
+60 فروش
آخرین فعالیت 1 ماه پیش

محصولات

غرفه فروشگاه گلچین
تمام شد
مربا آلبالو با شکر قهوه ای
تمام شد
مربا گیلاس عسلی
تمام شد
مربا انجیر عسلی
5 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
مربا زردک عسلی
تمام شد
مربا به عسلی
4 (1 نظر)
ناموجود
تمام شد
مربا بالنگ عسلی
تمام شد
مربا البالو عسلی
تمام شد
مربا هویج عسلی
تمام شد
شکلات قهوه
5 (1 نظر)
ناموجود

درباره

غرفه فروشگاه گلچین

قصه محصول

با سلام :) من همیشه برای خودم و خانواده ام دنبال مواد اولیه با کیفیت بالا و طبیعی بودم. قبل‌ترها خودم درست می‌کردم، اما شرایط زندگی همیشه برای تهیه مربا و شیره و رب و... مهیا نیست. تهیه بعضی مواد هم تخصصی است و نیاز به مهارت و امکانات خاص و زمان بیشتری دارد. با تحقیق و تست کردن متعدد توانستم تولید کننده هایی که کارشان واقعا خوب و طبیعی و باکیفیت هست را پیدا کنم. علاوه بر این ها، به طیب بودن غذا هم بسیار معتقدم و برایم مهم است فردی که محصولات را تولید می‌کند، مومن و با خدا باشد. اوایل فقط برای استفاده خودم و خانواده ام می‌گرفتم، اما دیدم عده‌ی زیادی هم هستند که نیاز دارند، اما در دسترشان نیست و یا اعتماد نمی‌کنند، بنابراین تصمیم گرفتم یک فروشگاه کوچک اینترنتی و خانگی تاسیس کنم و بهترین مواد تولیدی و محصولات را گلچین کنم و بصورت همگانی عرضه کنم.

درباره یک زندگی

فاطمه باغکی هستم. بوشهری‌ام و تا ۲۳ سالگی در شهر آفتاب و نخل و دریا زندگی کردم؛ اما قسمت و سرنوشت من رو کیلومترها دورتر از شهر و دیار و خانواده‌ام انداخت. تنهایی باعث شد خیلی چیزها رو زودتر یاد بگیرم و خیلی کارها رو زودتر انجام بدم.
الان که یک مادر شدم بیشتر وقتم برای دخترم می‌گذره. در کنار کارهای مادری دوست دارم فعالیتی داشته باشم که حس مفید بودن در جامعه رو بهم بده. در حالی که رهبرم فرمان جهاد اقتصادی داده و من و همنوع های من دنبال غذای حلال و طیب هستیم، به نظرم مفید ترین کارها همین کمک و حمایت از تولید کننده‌ها و زیاد شدن و تنوع در عرضه مواد درجه یک و طبیعی هست.
مدتی هست با باسلام آشنا شدم و دیدم بهترین موقعیت رو برا افرادی که در راستای جهاد اقتصادی و حمایت از تولید ملی کار می‌کنند، فراهم کرده. به این ترتیب من هم باسلامی شدم.

درباره یک مکان

یه اتاق تو خونمون

ارزشش را دارد


نظرات کاربران

غرفه فروشگاه گلچین
سمانه خلوصی
6 بهمن 97
سلام چرا دیگه مربا زردک عسلی موجود ندارین؟
ام امیران
12 دی 97
مربای انجیر بسیار عالی و با مزه خیلی طبیعی. دستتون درد نکنه. ولی چرا همه غرفه ناموجود شده؟