بازارچه‌ها

مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
ثبت‌نام در طرح یه‌کاسه
اگر شما هم جزء غرفه‌دارهای خوب باسلام هستید، می‌توانید در طرح یه‌کاسه ثبت نام کنید و با استفاده از این طرح، فروش محصولات‌تان را افزایش دهید و تجربه بهتری را برای مشتری‌هایتان رقم بزنید. طرح یه‌کاسه به این صورت است که شما محصولات‌تان را در تعداد بالا به یک انبار متمرکز پستی (طرف قرارداد با باسلام) ارسال می‌کنید و پس از آن، هر سفارش جدیدی برای غرفه شما ثبت شود، مامور پست، سفارش شما را به شیوه ایمن بسته‌بندی کرده، برای مشتری شما ارسال می‌کند. کافی است هر بار که موجودی محصولات شما به پایان می‌رسد، محصولات جدید بفرستید و موجودی‌تان را شارژ کنید.

طرح یه‌کاسه چه فایده‌ای برای غرفه‌دار باسلام دارد؟

 • سفارش‌های غرفه شما اتوماتیک به صورت سیستمی ارسال می‌شوند و لازم نیست برای هر سفارش به دفتر پست بروید.
 • هزینه ارسال برای مشتری شما کاهش می‌یابد و انگیزه بیشتری برای خرید از شما پیدا می‌کند.
 • سفارش‌هایتان با بسته‌بندی‌های ایمن‌تر و محکم‌تری ارسال می‌شوند.
 • وقت بیشتری برای توسعه کسب‌وکارتان پیدا می‌کنید.
 • هزینه‌‌های منابع انسانی و انبارداری کسب‌وکارتان ذخیره می‌شود.

چه غرفه‌ها و محصولاتی می‌توانند از طرح یه‌کاسه استفاده کنند؟

 • غرفه‌دارهایی که بسته‌بندی و ارسال کالا و مراجعه کردن روزانه به دفاتر پستی برایشان مشکل است.
 • غرفه‌‌دارهایی که فضای نگهداری کالا و انبار کردن موقت محصولاتشان را ندارند.
 • محصولاتی که حداقل 3 ماه تاریخ مصرف داشته باشد.
 • محصولاتی که نیاز به یخچال نداشته باشد.
 • محصولاتی که بسته‌بندی آن‌ها شیشه‌ای و شکستنی نباشد. البته غرفه‌دار می‌تواند با ضمانت خودش، بسته‌بندی‌های شکستنی و شیشه‌ای را نیز در یه‌کاسه ثبت نام کند. ولی تامین خسارت احتمالی این محصولات، توسط باسلام ضمانت نمی‌شود.
 • نمره غرفه شما نباید کمتر از 80 باشد.
 • غرفه شما حداقل 30 سفارش در ماه داشته باشد. (یک سفارش در روز به صورت میانگین)

فرایند اجرایی ارسال کالا به انبار متمرکز یه‌کاسه

 1. قبل از هر چیز، برچسب‌های خالی (لیبل) را دانلود کنید: (نسخه ورد لیبل محصولات | نسخه پی‌دی‌اف لیبل محصولات)

 2. برچسب‌ها را به دقت پر کنید و تک‌تک محصولات را برچسب بزنید. گزینه‌های نام غرفه»، «نامحصول» و «شناسه محصول» الزامی است و هر کدام ناقص باشد، امکان ورود به یه‌کاسه را نخواهد داشت.

 3. محصولات برچسب‌‌خورده را در یک یا چند کارتن کاملا ایمن و محکم بسته‌بندی کنید که تا انبار یکاسه تهران آسیب نبیند.

 4. فهرست محصولاتی که قرار است ارسال کنید را در این فایل اکسل وارد کنید و از طریق پشتیبانی باسلام برای ما ارسال کنید. (دانلود فایل اکسل خام)

 5. کارتن‌ها را از طریق (پست، پیک، باربری یا…) به این آدرس ارسال کنید: تهران، خیابان امام خمینی، حدود صد متر بعد از خیابان شیخ هادی، جنب بانک پارسیان، بازار ابزار فجر، طبقه منفی 3 انبار باسلام. دریافت کالا در یه‌کاسه فقط در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت12 تا 16 انجام می‌شود. دقت داشته باشید که هزینه ارسال از محل کار شما تا انبار یه‌کاسه به طور کامل به عهده شماست.

 6. از طریق اپ غرفه من، دقیقا منطبق با تعداد محصولاتی که ارسال کرده‌اید، برای محصولات‌تان درخواست افزایش موجودی بدهید. پس از اینکه محصولات شما توسط مسئول یه‌کاسه در تهران تحویل گرفته شد، تعداد محصولات بررسی می‌شود و در صورت انطباق با عدد درخواستی شما، موجودی محصولات شما تایید می‌شود. تایید موجودی درخواستی شما توسط مسئول انبار، به منزله رسید دریافت کالا در یه‌کاسه است.

 7. از هر محصول حداقل 10 عدد ارسال نمایید.

نکات تکمیلی خیلی مهم:

 • حتما روی درب کارتن ها، جعبه ها یا سبدهای ارسالی، کد محصول + تعدادی که داخل کارت قرار داده شده درج شود تا مسئول انبار در سریعترین زمان ممکن بتواند محصول شما را پیدا کرده و شمارش و تایید کند.
 • برای غرفه هایی که محصولات مایعات و شکستنی دارند حتما از ظروف محکم و ضخیم استفاده شود که در فرآیند ارسال کالا تا رسیدن درب انبار آسیب نبیند.
 • غرفه داران گرامی دقت فرمائید حتی الامکان هر محصول را داخل یک کارتن قرار دهید و اگر امکان این در موارد خاص نبود، در کارتن بعدی کد محصول و تعداد آن روی درب کارتن با ماژیکی که پاک نشود، درج شود. مثال: عسل آویشن تعداد ارسالی 50 عدد (تعداد 30 عدد در کارتن x و تعداد 20 عدد در کارتن y ) در این مورد حتما کد محصول + تعداد عسل آویشن را روی کارتن x و y درج کنید.
 • غرفه هایی که با چندین تولید کننده در حال فعالیت هستند و از چند شهر مختلف کالا ارسال می کنند، می بایست برای هر شهر یک فایل اکسل جداگانه ورود به انبار آماده کرده و به واحد پشتیبانی باسلام ارسال کنند که برای هر شهر یک حواله ورود به انبار جداگانه ثبت گردد.

برای ثبت نام در طرح یه‌کاسه لازم است فرم زیر را کامل کرده و متن قرارداد را به دقت بخوانید و در قسمت پایین قرارداد، عبارت «متن را خوانده و مفاد آن را پذیرفته‌ام» را تیک بزنید. پس از گذشتن از این مرحله، بین شما و واحد لجستیک باسلام قرارداد منعقد شده است. برای کسب‌ اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق این شماره با واحد لجستیک باسلام ارتباط برقرار کنید: **31075-025 داخلی 285 **

فرم ثبت‌نام در طرح یه‌کاسه