مواد غذایی
خانه و آشپزخانه
گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان
گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان

گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان

تولیدکننده‌ی انواع روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی با غلظت بالا، کیفیت ممتاز و منطبق با اصول علمی طب پیشرفته‌ی ایرانی - اسلامی.
2 سال در باسلام
20 محصول
+90 فروش
آخرین فعالیت
4 ساعت پیش
محمدعلی شکوهیان‌‌راد
قم
2 سال در باسلام
20 محصول
+90 فروش
آخرین فعالیت 4 ساعت پیش
پیام غرفه‌دار: مشتریان عزیز!
عرضه‌ی روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان از طریق این غرفه صرفا به‌صورت #عمده است تا اساتید محترم طب سنتی و اسلامی و فروشگاه‌های محصولات طبی بتوانند به‌صورت آنلاین ثبت سفارش نمایند.

محصولات

غرفه گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان
روغن ضد آفتاب (40 عددی)
20٪
5 (1 نظر)
1200000 960000
روغن خولنجان (40 عددی)
25٪
5 (1 نظر)
530000 400000

درباره

غرفه گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان

قصه محصول

** سر آغاز
قصه‌ی روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان با یک «معجزه» آغاز شد؛ معجزه‌ی درمان شدن یک دختر 16 ساله که دچار سکته‌ی مغزی شده بود. دختری که بنا بر نظر پزشک متخصص، امیدی به بازگشتش نبود و تنها علت روشن ماندن دستگاه‌هایی که بهش وصل بود، امید خانواده‌اش بود.

** درمانی شبیه معجزه
در حالی که خانواده‌ی بیمار، تقریباً با پاسخ مشابه پزشکان متخصص از درمان و بازگشت دخترشون ناامید شده بودند، یکی از دوستان که در طب اسلامی و سنتی تخصص داشت و از موضوع مطلع شده بود؛ دارویی آورد و توصیه کرد روزی دو قطره در هر بینی دخترشان بچکانند تا ان‌شاءالله باعث بهبودی شود.
این روش و پیشنهاد کاملاً ناآشنا بود! اما انسان در شرایط اضطرار، به هر کورسویی برای درمان عزیزانش امید می‌بنده. برای همین هر روز تکرار شد و تکرار شد تا روزی که حتی در بُهت و حیرت پزشک وظیفه‌شناسی که این مدت زحمت‌های زیادی کشید؛ علائم مغزی دختر قوی شد و بعد از چند روز چشم باز کرد...
و این معجزه برای من یک سوال شد: اون دارو چی بود؟!

** طب اسلامی، یک دیدگاه نوین و متفاوت
برای من که محقق هستم و بیشتر وقتم برای پژوهش‌های دانشگاهی صرف می‌شه، شناخت این دارو و نحوه‌ی عملکردش به یک هدف تبدیل شد. متوجه شدم که مبانی این دارو که حالا می‌دونستم اسمش «روغن بنفشه پایه‌ی ارده کنجد» هست، ریشه در طب اسلامی و سنتی داره. با اسم «طب» بیگانه نبودم اما از عمق این دریای بی‌کران اطلاع نداشتم.
علاقه به فهم ماهیت دارویی روغن بنفشه‌ی ارده کنجدی و آشنایی با چگونگی عملکردش برای درمان سکته‌ی مغزی باعث شد تا بیشتر از یک سال مطالعه‌ی مستمر روی مبانی و کتب طبی داشته باشم و بعد برای تکمیل اطلاعاتم، در دوره‌های علمی معتبر و کارگاه‌های عملی طب اسلامی شرکت کنم.
الان اگر بخوام خلاصه‌ی تمام یافته‌هام از طب اسلامی رو در یک جمله تعریف کنم، می‌تونم بگم: «یک جهان کاملاً متفاوت در شناخت همه‌ی بیماری‌های روحی و جسمی با روش‌های درمانی و داروهای کاملاً پیشرفته و موثر که ازش بی‌خبریم».

** تولد یک ایده
در مسیر مطالعات طب اسلامی متوجه شدم یکی از شاخه‌های طب «روغن درمانی» هست، روشی بسیار وسیع‌تر، فراتر و عمیق‌تر از این چیزی که امروز در جامعه وجود داره. در واقع چون روغن مبنای تعادل سوخت و ساز بدن انسان هست، با روغن‌های درمانی تقریباً میشه هر بیماری رو رفع کرد. دانش فوق‌العاده‌ای که در گذشته داشتیم اما الان بین ما نیست.
جالب‌تر اینکه در جامعه‌ی طبی کشور، نهایتاً حدود 50 نوع روغن درمانی معروف هست و تولید میشه اما در کتب قدیمی طب اسلامی، حدود 320 نوع روغن درمانی ذکر شده! که امروز ازش بی‌بهره هستیم و تقریباً درمان‌گر همه‌ی بیماری‌ها هستند.
برای همین مسیرم رو در طب اسلامی انتخاب کردم: «احیای درمان با روغن‌های طبی»؛ و چون بخش مهمی از این دانش، حاصل تلاش‌های علمی حکیم جابر بن حیان هست، تصمیم گرفتم محصولاتم رو با عنوان «روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان» معرفی کنم.

** آغاز فعالیت روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان
واحد تحقیق و توسعه (R&D) گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان از سال 1396 ه.ش کار خودش رو رسماً آغاز کرد و پس از مطالعه‌ی تمامی روش‌های علمی و تجربی ساخت روغن‌های طبی و ابداع یک روش جدید و منحصر به‌فرد برای ارتقاء کیفیت روغن‌های درمانی، اولین سری روغن‌های طبی حیان توسط واحد تولید در تابستان 97‌ با عرضه به بازار گیاهان دارویی اصفهان در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفت. اولین سری روغن‌ها که شامل بنفشه‌ی پایه زیتون و حنظل بود، با استقبال مواجه شد و بازخوردهای بسیار خوبی داشت اما گروه حیان به همین حد اکتفا نکرد و بر اساس نظراتی که از مشتریان ارائه می‌شد، کیفیت روغن‌ها را افزایش داد.

** روش تولید
برای تولید روغن‌های درمانی، شش روش اصلی وجود داره که گروه حیان بر تمامی آنها اشراف داره اما روشی را که برای تولید روغن در پیش گرفته، ابداعی و منحصر به‌فرد است. به همین دلیل کیفیت روغن‌های درمانی حیان، منحصر به این گروه هست و ضمانت می‌شود.
غلظت تمامی روغن‌های درمانی حیان نسبت به روغن‌های مشابه در بازار بین 3 الی 5 برابر بیشتر است که از تفاوت در روش تولید، غلظت بالای روغن پایه و تراکم جرمی مفردات گیاهی مورد استفاده حاصل شده.

** روغنی کاملاً طبیعی، منطبق با ساختار زیستی انسان
تمامی روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان با استفاده از مفردات گیاهی و مواد اولیه‌ی کاملاً طبیعی، بومی و غیر تراریخته (ارگانیک) تولید می‌شوند و در فرایند ساخت آنها، هیچگونه حرارت مستقیم، واکنش شیمیایی، کاتالیزور صنعتی و حتی تماس با فلزات نظیر استیل وجود ندارد. در واقع به‌دلیل آنکه تماس با فلزات، بر خواص درمانی روغن اثر دارد، تمامی مراحل تولید از طریق ظروف شیشه‌ای طی می‌شود.
همچنین واحد تولید روغن‌های درمانی حیان تا حدی نسبت به عدم استفاده از هرگونه مواد شیمیایی و صنعتی حساس هست که حتی از ماده‌ی فیکساتور (ترکیب‌کننده) که همگن‌سازی روغن را بر عهده دارد و یک ماده‌ی رایج در صنعت روغن‌سازی است، استفاده نمی‌کند.
به‌همین دلیل هست که همواره به مشتریان عزیز تاکید می‌شود قبل از مصرف روغن‌های حیان؛ ظرف روغن را چند ثانیه به شدت تکان دهند تا واحدهای روغنی ترکیب شوند.

** مشتریان اصلی
تمرکز اصلی گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان جهت عرضه‌ی محصولات، بر مراکز درمانی طب اسلامی و سنتی است زیرا بارها مشاهده شده که اساتید و اطبای گرامی، در تشخیص بیماری و تجویز روغن درمانی، به‌درستی عمل کرده‌اند اما به‌دلیل عدم دسترسی به روغن با کیفیت جهت درمان، نتیجه‌ی مطلوب برای بیماران حاصل نشده است.
هم‌اکنون روغن‌های درمانی حیان در شهرهای تهران، اصفهان، قم، قزوین، شاهین‌شهر، تاکستان و سوسنگرد، از طریق مراکز معتبر درمانی طب اسلامی و سنتی عرضه می‌شود اما غیر از آن، امکان خرید مستقیم و بی‌واسطه از طریق بازار اجتماعی باسلام و کانال‌های رسمی روغن‌ حیان در پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام به‌صورت جزیی و عمده میسر است.

** مدارک معتبر علمی
تمامی افراد واحدهای تحقیق و توسعه و همچنین تولید گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان، علاوه بر آشنایی کامل با ماهیت، خواص و فرایند تولید روغن‌های درمانی، دارای مدارک معتبر طبی «آشنایی با گیاهان دارویی»، «ترکیب گیاهان دارویی» و «به‌کارگیری طب سنتی و اسلامی در برنامه‌های بهداشتی و درمان جامعه» از وزارت جهاد کشاورزی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشند.

** ضمانت کیفیت روغن‌های حیان
از آنجا که کیفیت هیچ محصولی با شعار حاصل نمی‌شود و مشتریان گرامی برای اعتماد به هر محصولی، باید در عمل از کیفیت آن اطمینان یابند؛ گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان برای تضمین کیفیت تمامی روغن‌های این گروه تولیدی؛ شرط عودت سفارش را قرار داده است.
به‌عبارت دیگر علی‌رغم تلاش جدی برای ممتاز بودن کیفیت روغن‌های حیان، اگر مشتریان گرامی از روغن‌ها طبق دستور مصرف استفاده نمودند اما از نتیجه رضایت نداشتند، تمام سفارش با کمال احترام پس گرفته شده و هزینه‌ی آن بازگردانده می‌شود. اما به لطف خداوند، با وجود آنکه هنگام خرید، این موضوع به مشتریان گفته می‌شود؛ تاکنون هیچ مورد مرجوعی سفارش رخ نداده است و امیدواریم بتوانیم همواره سطحی از کیفیت را برای مشتریان گرانقدر فراهم آوریم که همچنان تمامی سفارش‌‌دهندگان عزیز از روغن‌های حیان رضایت‌خاطر داشته باشند؛ ان‌شاءالله.

** تجربیات مشتریان
بر اساس تجربیات گران‌بهایی که مشتریان عزیز روغن‌های حیان بازخورد داده‌اند، مشخص شده که روغن‌های کندش برای مشکلات مو و ابرو؛ حنظل برای درمان مشکلات دندان؛ خولنجان برای حجم‌آوری (جایگزین خراطین)؛ روغن ضد آفتاب به‌جای کرم ضد آفتاب؛ روغن‌های بنفشه پایه زیتون و بنفشه‌ی پایه بادام شیرین، آلوئه‌ورا، جوانه‌ی گندم و نخود برای مشکلات پوستی نظیر خشکی، تیرگی و اگزما؛ روغن گل‌سرخ برای ترمیم ضایعات پوستی مانند سوختگی و سیاه‌دانه برای ماساژ و کاهش درد مفاصل بسیار موثر بوده و انتظاراتشان را برآورده است.

** گروه حیان، همراه همیشگی شما از قبل تا بعد از خرید
بر خلاف اکثر فروشنده‌های روغن‌های درمانی که عموماً تا لحظه‌ی خرید به سوالات مشتری پاسخ می‌دهند، همراهی گروه روغن‌های درمانی حیان از پیش تا پس از خرید به‌صورت ممتد برای مشتریان گرامی از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده، فراهم است و تا زمان حصول نتیجه‌ی مطلوب ادامه دارد.
امیدواریم آنچه در شان طب اسلامی – ایرانی و لایق مشتریان عزیز است را فراهم آوریم.

درباره یک زندگی

من محمدعلی شکوهیان‌راد هستم، محقق و پژوهشگر دانشگاه و‌ مراکز مطالعاتی و ‌تقریبا تمام زندگیم با کتاب، تالیف، تحقیق و‌ پژوهش تعریف می‌شه.
اینکه چرا به حوزه‌ی تولید روغن‌های درمانی وارد شدم و گروه حیان رو تاسیس کردم، در بخش «قصه‌ی یک‌ محصول» تشریح شده اما به‌طور خلاصه علتش این هست که حتی بهترین تشخیص‌های طبی، بدون وجود داروی با کیفیت به درمان منتج نمی‌شه و‌ از اونجایی که روغن‌های طبی، یکی از مهم‌ترین اقسام داروهای طبی هستند، سعی کردم با تولید روغن‌‌های طبی با کیفیت این خلا رو پوشش بدم.
امیدوارم با لطف خدا و حمایت مشتریان عزیز، در این راه موفق باشم.
با احترام

درباره یک مکان

کارگاه تولید روغن‌‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان در شهر مقدس قم واقع شده و این از الطاف خداست، چون از طرفی، تولید روغن درمانی در آب و هوای گرم و خشک نسبت به هوای سرد یا مرطوب با کیفیت و سرعت بالاتری انجام می‌شه و از طرف دیگه شهر قم در مرکز جغرافیای کشور قرار داره که باعث شده ارسال سفارشات به سراسر ایران عزیزمان با هزینه‌ی پستی پایین‌تر و سرعت بیشتر (نهایتا دو روز کاری) انجام بشه.
از تمام اینها مهم‌تر، برکتی هست خداوند به‌خاطر همجواری با حرم مطهر حضرت معصومه (س) نصیب‌مون کرده.
این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه گروه روغن‌های طبی، آرایشی و بهداشتی حیان
کرمی
5 مهر 98
باسلام واحترام باتوجه به اینکه از نوره های شما خریداری کرده بودم وبه مشتریانم عرضه کرده بودم و کیفیت کاملا مشهود بود،ولی باز جای بحث وسوال باقی که فرق بین این نوره با نوره های عرضه شده در بازار چیست ؟لذا برآن شدم با اجازه تون فایل صوتی شما را در کانال قرار دهم خدا رو شکر دراین فاصله پیامهای دریافت کردم که رفع ابهام شده بود انشالله به امید روزی که سبک زندگی اسلامی در بین تمام خانواده های ایرانی ترویج یابد و زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت شود و بسیار سپاسگزارم از زحمات بی دریغتان،زندگیتون پربرکت،آرزوی موفقیت روز افزون،خیر دنیا وآخرت نصیبتون
محمدعلی شکوهیان‌‌راد
5 مهر 98
با سلام و تحیات. کیفیت محصولات حیان، لطفی است که خداوند عنایت کرده. سپاس فراوان از حسن نظر شما نسبت به محصولات طبی، آرایشی و بهداشتی حیان. موفق و موید باشید
کرمی
4 مهر 98
باسلام واحترام سپاس فراوان از محبتتون beautymersana100@
محمدعلی شکوهیان‌‌راد
4 مهر 98
خواهش می‌کنم، من هم متشکرم از حسن نظر سرکار عالی
کرمی
2 مهر 98
باسلام خواستم اگر اجازه می دهید صوتی که درمورد نوره اسلامی توضیح دادید توی کانالم بذارم برای کاربرا متوجه فرق نوره ها بشن
محمدعلی شکوهیان‌‌راد
2 مهر 98
با سلام و ظهر بخیر. خواهش می‌کنم، در خصوص انتشار تمامی مطالب صاحب اختیار هستید. امکان داره آدرس کانالتون رو هم بفرمایید؟