بازارچه‌ها

مواد غذایی
خانه و آشپزخانه

با دعوت دوستان‌تان به باسلام تا یک میلیون تومان اعتبار دریافت کنید

دعوت دوستان
برای دعوت دوستان، وارد شوید
هنوز عضو باسلام نیستید؟ ثبت نام
هر یک از دوستان و اقوام شما که با لینک اختصاصی شما عضو باسلام شود، 20 هزار تومان اعتبار خرید دریافت می‌کند. پس از اولین خرید او، شما هم 20 هزار تومان اعتبار دریافت می‌کنید که بدون نیاز به کد، در مرحله آخر سبد خریدتان قابل استفاده است. همین حالا علاقه‌مندان محصولات خانگی، محلی و روستایی را به باسلام دعوت کنید. (تا صد نفر)


چطور؟
چگونه ریفرال 1
دوستتان را دعوت کنید
چگونه ریفرال 2
در خرید اولش تخفیف می‌گیرد
چگونه ریفرال 2
وقتی خرید کرد شما هم هدیه می‌گیرید
طرح دعوت از دوستان، یک طرح ادامه‌دار و طولانی برای دریافت تخفیف خرید از باسلام است. در این طرح بدون نیاز به کد تخفیف یا بن خرید می‌توانید تا مبالغ بالایی کسب اعتبار و درآمد کنید و از غرفه‌داران باسلام خرید رایگان داشته باشید.
از طرح تخفیف به دوستان و دعوت از آشنایان، می‌توانید به عنوان یک منبع درآمد هم استفاده کنید و با تبلیغ باسلام و محصولات محلی، روستایی و خانگی، کسب درآمد کنید، درست مثل یک شغل خانگی بی‌دردسر و پردرآمد که علاوه بر درآمدزایی برای خود شما، باعث ایجاد ارزش در شبکه توزیع محصولات خانگی و روستایی، اشتغال بیشتر، احیای روستاها و رونق مشاغل خانگی شود.
همین حالا لینک دعوت خود را از این صفحه بردارید و برای دوستان، آشنایان، اقوام و همکاران‌تان بفرستید و آن‌ها را به 20 هزار تخفیف میهمان کنید و خودتان هم جایزه و تخفیف و اعتبار دریافت کنید. طرحی که همه در آن سود می‌کنند و برنده‌اند.