ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
کلمه ها
کلمه ها

کلمه ها

این غرفه برای ارائه خدمات محتوایی به غرفه‌های باسلام راه‌اندازی شده است. خدمات محتوایی به غرفه‌ها کمک می‌کند تا بهتر دیده شوند، ارتباط عمیق‌تری با مشتری‌هایشان برقرار کنند، موتورهای جست‌وجو بیشتر دوست‌شان داشته باشند و مشتریان وفادار پیدا کنند. کارهایی که می‌توانیم برایتان انجام دهیم را در ادامه می‌بینید. توضیحات کامل هر کدام و شیوه ارائه آنها را در توضیحات هر یک از خدمات نوشته‌ایم. ولی به طور کلی قاعده کار این است که... شما زحمت پرداخت را می‌کشید (قربان دست‌تان) ولی پول شما پیش باسلام می‌ماند. بعد از طریق پشتیبانی آنلاین باسلام (پایین سمت راست) آنچه می‌خواهید را با ما در میان می‌گذارید. همه صحبت‌هایمان را آنجا انجام می‌دهیم تا خدمات مشتریان باسلام بتواند در تأمین رضایت ما و شما نقش موثری داشته باشد. اعلام رضایت هم از همان طریق خواهد بود و همه چیز تمام می‌شود. اگر هم خدای نکرده نپسندیدید، پول شما به حسابتان عودت خواهد کرد و ما شرمنده شما خواهیم شد. ولی خیلی بعید است :)
فروش کل غرفه: کمتر از 10 تاسیس: 30 آبان 96
قم

محصولات

غرفه کلمه ها

درباره

غرفه کلمه ها

قصه محصول

در باسلام آدم‌ها مهم‌تر از محصولات‌اند. اینجا اول با آدم‌ها آشنا می‌شویم، قصه‌های زندگی‌شان را می‌خوانیم و بعد، از آن‌ها خرید می‌کنیم؛ چون اینجا مشتری‌ها محصولات قصه‌دار را به محصولات بی‌قصه ترجیح می‌دهند. اصلا قصه به یکی از ارزش‌های کیفی محصولات تبدیل شده است. به خاطر همین، خدمات محتوا در باسلام به وجود آمد. محتوا و قصه در باسلام، تبدیل به یکی از دوست‌داشتنی‌ها و خواستنی‌ها تبدیل شده و حالا دیگر خریدار و طرفدار دارد. این غرفه راه‌اندازی شده تا چرخه ارائه خدمات محتوا شکل بگیرد و موتورش روشن شود. ولی به این غرفه، محدود نخواهد ماند و غرفه‌های دیگری هم به این جمع خواهند پیوست؛ شاید با مدیریت همین شما دوست عزیز!

درباره یک زندگی

زمستان ۹۵ که هنوز تعداد غرفه‌های باسلام از ۵۰ نگذشته بود، باسلام دو نویسنده داشت که همراه تیم عملیات سفر می‌کردند و به غرفه‌دارها سر می‌زدند. قصه‌های آدم‌ها را می‌شنیدند و در باسلام روایت می‌کردند. خیلی‌ها می‌گفتند قصه مال کتاب‌هاست و اینجا جای پول و تجارت است. ولی نویسنده‌های باسلام به داستان‌گویی‌شان ادامه دادند.

حالا که نزدیک به یک سال از آن روزها می‌گذرد، باسلام پر شده از قصه محصولات خانگی و محلی و قصه تولیدکننده‌هایی از سراسر ایران. و حالا دیگر فقط نویسنده‌های باسلام نیستند که قصه می‌گویند. خیلی از غرفه‌دارها هم قلم به دست گرفته‌اند و می‌نویسند. این همه نویسنده در یک بازار! خبر از این بهتر هم می‌شود؟

به هر حال تیم تحریریه باسلام همچنان به فعالیتش ادامه می‌دهد و از چرخیدن در میان این همه قصه زنده و بانشاط انرژی می‌گیرد و همچنان سعی می‌کند در بهتر شدن این قصه‌ها و روایت‌های واقعی از کسب‌وکار و تلاش مردم ایران نقش داشته باشد.

درباره یک مکان

دفتر تحریریه باسلام یک اتاق کوچک ولی خوش‌منظره در پارک علم و فناوری استان قم است که عکسش را در گالری می‌توانید ببینید. چای ایرانی تازه‌دم همیشه فراهم است و این اتاق جان می‌دهد برای نوشتن و خواندن و لذت بردن از زندگی.

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه کلمه ها
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام