ارسال رایگان سفارش های بالای 100 هزار تومن
محصولات سالم و ‌ارگانیک خونه به خونه
محصولات سالم و ‌ارگانیک خونه به خونه

محصولات سالم و ‌ارگانیک خونه به خونه

خونه به خونه ، شبکه تولید و توزیع محصولات خانگی، سالم و طبیعی

از خونه ما به خونه‌ات راهی نیست ! قدرش تو بدان که چون پر کاهی نیست !
و
40٪
نمره غرفه
فروش کل غرفه: +800 تاسیس: 16 مرداد 96
اصفهان

محصولات

غرفه محصولات سالم و ‌ارگانیک خونه به خونه
محصولی برای این غرفه ثبت نشده است.

درباره

غرفه محصولات سالم و ‌ارگانیک خونه به خونه

قصه محصول

محصولات ما خانگی است

درباره یک زندگی

متولد سال 57 هستم. بعد از دوران خدمت سربازی،دنبال کار بودم وبیشتر دنبال یه ایده جدید بودم که اوایل سال 81 با مرکز کارآفرینی دانشگاه اصفهان آشنا شدم، اون سالها که اینترنت انقدر فراگیر نبود و تازه بصورت Dialup و با سرعت کمی بیشتر از مورچه ارائه می‌شد، من طرح فروش اینترنتی مرکزکارآفرینی رو پسندیدم و آینده خوبی براش متصور بودم.
اولین تجربه من در زمینه فروش اینترنتی ،مال همون دوران و مربوط به فروش کتاب‌های پزشکی میشه که خب البته مثل الان انقدر برای مردم جا نیفتاده بود و مشکلات خیلی زیادی داشتم،
بهرحال این گذشت تا اواسط سال 94 و دوران رکود اقتصادی . اما با یک تفاوت عمده!! الان دیگه استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی برای همه جا افتاده بود.
چیزی که به ذهنم میرسید استفاده از توان فردی خودم و بکارگیری توان هرکسی که کاری ازش برمیاد. کسی که هم دنبال امرار معاشه و هم توانایی این کار رو داره. راه‌اندازی کانال تلگرام هم با پیشنهاد آشنایان پیگیری شد و به لطف خدا کار خودمون رو شروع کردیم.البته ناگفته نمونه که قبل از راه‌اندازی کانال ، بصورت چهره به چهره این کار رو انجام‌ می‌دادم ، کسانی بودن که تشویق می‌کردن و عده‌ای هم آینده خوبی پیش‌بینی نمی‌کردن!
اما به لطف خدا خیلی از همون مخالفین به جمع تولیدکنندگان پیوستن و دارن امرار معاش میکنن و این برای من خیلی مهم بود! چون امید تو دل اونها جوانه زد و دیدن که اولا کار کردن عار نیست ، درثانی خودباوری پیداکردن و بجای غصه خوردن، با تلاش خودشون هم به اقتصاد خونواده‌شون کمک کردن و هم با تولیدات سالم و خونگی ،نقش مهمی تو سلامت خونواده‌ها ایفا میکنن،
هدف ما اولا کمک به بنیه اقتصادی خونواده هایی هست که توان تولید دارن ولی بازاری برای فروش ندارن و خب ما به لطف خدا یک واسطه‌ایم بین اونها و شما بزرگواران،
درثانی تلاش میکنیم باکمک همه شماها و لطف خدا ،سبک زندگی غلط امروزی رو در همه زمینه‌ها عوض کنیم.
پس شما به چند طریق میتونید کمک کنید:
1_ با خرید از مجموعه بزرگ خونه به خونه
2_معرفی خونه_به_خونه به هرکسی که دوسش دارین و میشناسینش
3_با معرفی مجموعه خونه به خونه به کسانی که توان تولید دارن (در هر زمینه ای)ولی امکان فروش محصولشون رو ‌ندارن

ارزشش را دارد


این غرفه در سراسر اینترنت

نظرات کاربران

غرفه محصولات سالم و ‌ارگانیک خونه به خونه
کاربر مهمان
3 مهر 96
سلام آدم حس عطاری داره داخل غرفه شما. قیمت محصولاتتون خیلی مناسب بود، چند تا محصول من جمله عسل رو گذاشتم داخل سبد خرید، ان شالله مشتری همیشگی تون بشم.
علیرضا درخشنده
سلام،‌نظر لطف شماست باعث افتخار ماستدکه
مریم کوتی
10 شهریور 97
سلام خسته نباشین من ازغرفه تون خریدکردم ولی چای طبیعی بدون اسانس میخام میتونیدبراتست چای بهاره بفرستین ممنون میشم
کوثر خسروی
13 شهریور 96
خیلی خوشحالم که مدل تبلیغاتتون از اون مدلی که روزهای اول ورود به باسلام داشتید تغییر پیدا کرده و متعادل‌تر شده. این که فعالید و پاسخگو به سوالات مشتریان نکته مثبت شماست. درباره غرفه‌تون هم به نظرم نسبت به غرفه‌های مشابه عکس‌های خوبی داشتید. توضیحاتی که زیر محصولات گیاهی نوشتید خیلی خوبه. تنوع محصولاتتون هم بالاست. انشالله در ادامه هم موفق باشید.
هدیه - صفحه اول - بازار اجتماعی باسلام