با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

از عشق به شمعدانی تا ساخت روغن‌ ضد چین و چروک

 

🔹 آیا شما هم درمان بیماری‌ها را در داروخانه‌ها و نسخه پزشکان جست‌وجو می‌کنید؟ شاید برای همه بیماری‌ها لازم نباشد. شاید در خانه خودتان چیزهایی هست که از تأثیر آن‌ها بی‌خبر باشید. قصه خانم حیدری را بشنوید که از شما خواسته نگاهی دوباره به کابینت‌های خانه‌تان بیندازید!

 

🔹 خانم حیدری در اصفهان زندگی می‌کند و از گیاهان دارویی، روغن می‌گیرد. روغن‌هایی که گاه از همین گیاهان و ادویه‌های آشنا مانند دارچین، آویشن، نعناع، رزماری، تخم گشنیز، زنجبیل و... به دست می‌آید؛ ولی آثاری واقعا شگفت‌انگیز دارند. خانم حیدری عاشق شمعدانی‌های قرمز است و همسرش نیز در این رابطه خوب با گیاهان، با او همراه است و هر دو پا به پای هم دوره‌های تخصصی طب سنتی را طی کرده‌اند تا بتوانند از این عشق قدیمی، در راه سلامتی مردم هم استفاده کنند.

 

🔹 خانم حیدری معتقد است سلامتی انسان‌ها نیازمند یک تصمیم است؛ تصمیم برای انتخاب سبک زندگی درست. به عنوان مثال، بعضی از قفسه‌ها و كابينت‌های آشپزخانه‌ها پر از ادويه‌جات و گياهان و سبزيجات معطر هستند و خانم‌ها برای طعم دادن غذا از آن‌ها استفاده می‌کنند، ولی وقتی پای درمان به میان می‌آید، می‌روند سراغ داروهای شیمیایی؛ در حالی که همین دارچين، آويشن، نعناع، رزماری، تخم گشنيز، زنجبيل و... می‌توانند تبدیل به روغن‌های دارويی تبديل بشوند و تأثیرهای شگفت‌انگیز به جا بگذارند.

 

🔹 خانم حیدری به یادگیری و پیگیری شخصی اکتفا نکرده و سراغ دوره‌های آموزشی تخصصی داروهای گیاهی و روغن‌های درمانی هم رفته است و تا سال ۹۲ دوره‌های مقدماتی و پیشرفته فنی حرفه‌ای در زمینه طب سنتی و داروهای گیاهی را طی کرده و از این به بعد هم تجربه خوبی در این زمینه به دست آورده است.

 

🔸 این هفته، یکی از محصولات مربوط به مراقبت‌های پوستی از غرفه خانم حیدری جزء پرفروش‌های بازار اجتماعی باسلام بوده: روغن شمعدانی. طبق توضیحات غرفه بهار سلامتی، این روغن کارکرد تقویت و سفت‌کنندگی پوست دارد و برای بهبود چین و چروک‌های پوست، بسیار مؤثر است.

 

🔻 اگر هنوز در باسلام نام کاربری ندارید،‌ می‌توانید پس از ساخت نام کاربری، با استفاده از این کد، اولین خریدتان از غرفه بهار سلامتی را با ده درصد تخفیف و پست رایگان ثبت کنید: ⁣⁣salam5839


⁣🔻محصولات خانم حیدری را از غرفه بهار سلامتی ببینید و بخرید.

21 بهمن 1396 نوشته : حامد آقا جانی دسته : داستان غرفه دار

نظر شما درباره این محصول
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ( ورود - ثبت نام )
; ;