درباره‌ی باسلام

 

 

 

باسلام، یک بازار اجتماعی آنلاین است

 

که در آن کالاهای اصیل و سالم خرید و فروش می شود

 

 

 

 

 

باسلام یک بازار آنلاین و شبکه اجتماعی است برای عرضه محصولات خانگی، سنتی و محلی از سراسر ایران؛ محصولات خاصی که در فروشگاه‌های اینترنتی کمتر پیدا می‌شود. این محصولات را مستقیما از خود تولیدکننده‌ها یا واسطه‌های خوب می‌خرید. اکثر این محصولات، حال و هوای خودمانی، روستایی و غیر صنعتی دارند و بسیار دوست‌داشتنی‌اند و در باسلام، تولیدکننده یا فروشنده آن‌ها معلوم است.

باسلام، مجموعه‌ای از غرفه‌های متنوع است. این غرفه‌ها را خود تولیدکننده‌ها و فروشنده‌های محصولات مدیریت می‌کنند؛ خودشان محصول می‌گذارند، خودشان سفارش می‌گیرند و خودشان محصولات را با پست برای خریداران ارسال می‌کنند. باسلام در همه این فرایند، همراه فروشندگان و خریداران است تا رضایت خرید و فروش را برای همه کاربران تضمین کند.

 

 

 

 

 خرید از باسلام

 

خرید از باسلام خیلی ساده است. محصولاتی که دوست دارید را به سبد خرید اضافه می‌کنید. از طریق درگاه امن شتاب، پرداخت می‌کنید و غرفه‌دارانی که از آن‌ها خرید کرده‌اید، هر کدام جداگانه محصولات شما را با پست برایتان ارسال می‌کنند. این یعنی اگر از چند غرفه خرید کرده باشید، پستچی چند بار زنگ خانه شما را خواهد زد. البته بخشی از محصولات باسلام را می‌توانید به صورت یک‌جا تحویل بگیرید. امروز روز خوبی برای شروع خرید از باسلام است. می‌توانید بازارگردی‌تان را از صفحه اول باسلام شروع کنید. از آنجا می‌توانید به پرفروش‌های هفته، غرفه‌های موفق، محصولات جدید و طرح‌های تخفیفی و چیزهای هیجان‌انگیز دیگر دسترسی داشته باشید.

 

 

 

 

 

فروش در باسلام

شما هم می‌توانید کسب‌وکار خودتان را در باسلام داشته باشید. کافی است محصول ایرانی باکیفیت و سالمی داشته باشید که با حال و هوای اینجا سازگار باشد. غرفه‌ خودتان را ثبت کنید و خیلی زود، تیم باسلام غرفه شما را بررسی می‌کنند و اگر با قوانین بازار هماهنگ باشد، غرفه‌تان را فعال خواهند کرد. بعد هم خودتان سفارش می‌گیرید و محصولات را با پست برای مشتری‌هایتان ارسال می‌کنید. احتمالا پرسش‌های زیادی به ذهنتان می‌رسد که طبیعی است. همه چیز درباره غرفه‌داری در باسلام را بخوانید و کسب‌وکارتان را همین امروز آغاز کنید.

 

 

 

باسلام فقط برای خرید و فروش نیست

 

باسلام فقط جای خرید و فروش نیست؛ چون یک بازار اجتماعی است. جایی است برای دوستی آدم‌ها در بستر کسب‌وکار. به کمک این ارتباط‌ها می‌توانید مهارت خریدتان را افزایش دهید. برای ارتباط با تولیدکننده‌ها و فروشنده‌های دیگر در باسلام می‌توانید از بخش کامنت‌های زیر غرفه‌ها و محصولات شروع کنید. تالار گفت‌وگوی باسلام هم جای دیگری برای ارتباط با دیگران است. اتفاقات پرهیجان دیگری نظیر مسابقه تازه‌نفس‌ها هم هست که منتظر آغاز سری جدید آن باشید.

 

 

قصه های بازار

 

باسلام یک بازار هزارقصه است. هر کدام از اهالی بازار، قصه خودش را دارد؛ قصه‌ تلاش‌ها و شکست‌ها و موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها. این قصه‌ها را گاهی تیم باسلام روایت می‌کنند. قطعا در میان قصه‌ها، برای شما هم حرف‌های شنیدنی پیدا می‌شود. دل بسپرید به غرفه‌ها و قصه‌هایشان و بگذارید، شور و هیجان کسب‌وکارهای خانگی و خرد ایران، شما را با خودش ببرد به یک دنیای زیباتر؛ به جایی که زندگی ارزش جنگیدن و تلاش دارد و رشد، اتفاق ثابت زندگی آدم‌هاست. باسلام، جهان جای بهتری است.