ما دنبال سفیر میگردیم

سفیر استارت اپ باسلام چه کاری انجام میدهد؟
سفیران باسلام نمایندگان اصلی این بازار در شهرهای مختلف ایران هستند. سفیر باید بتواند کسب و کارهای شهر خود را با استفاده از قدرت خلاقیت دعوت کرده تا به صورت اینترنتی غرفه مجازی خود را در باسلام راه اندازی کنند. راه اندازی کسب و کار اینترنتی کار ساده ای نیست و سفیر باید بتواند قدرت ایجاد اعتماد و راه اندازی یک کسب و کار مجازی برای دیگران را داشته باشد.

یک موقعیت شغلی هیجان‌انگیز برای آدم‌های شاهکار
اقتصاد ایران در آستانه یک اتفاق بسیار بزرگ و بااهمیت به نام «بازار اجتماعی باسلام» است. شما هم می‌توانید بخشی از این اتفاق بزرگ باشید؛ ولی برای این کار باید فرد شاهکاری باشید؛ مثل همه افرادی که هم‌اکنون در این بازار کار می‌کنند. اگر فرد شاهکاری هستید،‌ تیم باسلام شدیدا مشتاق دیدار شماست.

بازار اجتماعی باسلام، یک ایده خلاقانه بسیار متفاوت در یک مارکت بکر و دست‌نخورده ایرانی است که ۱۲۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد: بازار کسب‌وکارهای خانگی، محلی و روستایی ایران که بخشی از آینده روشن اقتصاد ایران هستند و می‌توانند علاوه بر اینکه ایران را به یکی از پویاترین اقتصادهای دنیا تبدیل کنند، نقش بزرگی در ریشه‌کن کردن فقر در ایران داشته باشند و جلو تحریم‌پذیری ایران را بگیرند و حال مردم ایران را بهتر و بهتر کنند. باسلام از دو سال پیش فعالیتش را شروع کرده و تا کنون بیش از سه هزار کسب‌وکار خانگی و محلی و روستایی به باسلام آمده‌اند و هر ماه صدها کسب‌وکار جدید به این بازار اضافه می‌شوند.

حالا ما می‌خواهیم باسلام را به همه خانه‌ها و کارگاه‌های اصفهان ببریم و در استان اصفهان ولوله به پا کنیم و برای این کار به دنبال پرانرژی‌ترین، جنگی‌ترین و پای‌کارترین منابع انسانی در اصفهان هستیم. ما افرادی را نیاز داریم که باهوش، اهل دغدغه، سریع، علاقه‌مند به کار تیمی و بسیار امیدوار و قدرتمند باشند. ما استانداردهای یک شغل خوب و لذت‌بخش مثل حقوق کافی، بیمه و مزایا و محیط کاری دلچسب را برای شما تضمین می‌کنیم. و دوست داریم، شما هم اگر جزء افراد شاهکار اصفهان هستید، عضو تیم باسلام باشید و در این جریان بزرگ و پرسرعت، مشارکت کنید.


ویژگی های یک سفیر چیست؟

-شناخت از باسلام، فرهنگ باسلامی، کاربران باسلام، شیوه های راه اندازی غرفه و فروش محصولات در باسلام
- تسلط بر کامپیوتر، افیس، صفحات وب و شبکه های اجتماعی
- روابط عمومی قوی و فن بیان خوب
- روحیه کار تیمی
- سخت کوشی و جنگنده بودن
- صبر و حوصله ی بالا
- تسلط نسبی بر زبان انگلیسی
- علاقه مند به کسب و کارهای کوچک و رونق گرفتن ان ها
- قدرت یادگیری بالا
- ظاهری اراسته و قابل قبول عرف
- هوش اجتماعی بالا
- توانایی گزارش گیری و گزارش نویسی
  

رزومه‌تون رو به hr@basalam.com یا

basalam_hr@

روی تلگرام بفرستید.


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست