ما دنبال کاپیتان میگردیم

کاپیتان های استارت اپ باسلام چه کاری انجام میدهند؟
کاپیتان های باسلام به صورت مستمر در ارتباط با تولیدکنندگان محلی و خانگی و کارگاهی شهرشان هستند که در بازار اجتماعی باسلام صاحب غرفه هستند. کاپیتان ها به نیازمندی ها وسوالات این افراد پاسخ میدهند و با آموزش های خود به غرفه داران کمک میکنند تا محصولات غرفه ی خود را طی حداکثر سه ماه به فروش برسانند. کاپیتان باید بتواند تجربه خوبی از موفقیت فروش اینترنتی را برای صاحب چند کسب و کار ایجاد کند.

یک موقعیت شغلی هیجان‌انگیز برای آدم‌های شاهکار
اقتصاد ایران در آستانه یک اتفاق بسیار بزرگ و بااهمیت به نام «بازار اجتماعی باسلام» است. شما هم می‌توانید بخشی از این اتفاق بزرگ باشید؛ ولی برای این کار باید فرد شاهکاری باشید؛ مثل همه افرادی که هم‌اکنون در این بازار کار می‌کنند. اگر فرد شاهکاری هستید،‌ تیم باسلام شدیدا مشتاق دیدار شماست.
بازار اجتماعی باسلام، یک ایده خلاقانه بسیار متفاوت در یک مارکت بکر و دست‌نخورده ایرانی است که ۱۲۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد: بازار کسب‌وکارهای خانگی، محلی و روستایی ایران که بخشی از آینده روشن اقتصاد ایران هستند و می‌توانند علاوه بر اینکه ایران را به یکی از پویاترین اقتصادهای دنیا تبدیل کنند، نقش بزرگی در ریشه‌کن کردن فقر در ایران داشته باشند و جلو تحریم‌پذیری ایران را بگیرند و حال مردم ایران را بهتر و بهتر کنند. باسلام از دو سال پیش فعالیتش را شروع کرده و تا کنون بیش از سه هزار کسب‌وکار خانگی و محلی و روستایی به باسلام آمده‌اند و هر ماه صدها کسب‌وکار جدید به این بازار اضافه می‌شوند.
حالا ما می‌خواهیم باسلام را به همه خانه‌ها و کارگاه‌های اصفهان ببریم و در استان اصفهان ولوله به پا کنیم و برای این کار به دنبال پرانرژی‌ترین، جنگی‌ترین و پای‌کارترین منابع انسانی در اصفهان هستیم. ما افرادی را نیاز داریم که باهوش، اهل دغدغه، سریع، علاقه‌مند به کار تیمی و بسیار امیدوار و قدرتمند باشند. ما استانداردهای یک شغل خوب و لذت‌بخش مثل حقوق کافی، بیمه و مزایا و محیط کاری دلچسب را برای شما تضمین می‌کنیم. و دوست داریم، شما هم اگر جزء افراد شاهکار اصفهان هستید، عضو تیم باسلام باشید و در این جریان بزرگ و پرسرعت، مشارکت کنید.


ویژگی های یک کاپیتان چیست؟

- داشتن اطلاعات کامل و جامع از باسلام، فرهنگ باسلامی، کاربران باسلام و قوانین و مقررات خرید و فروش در باسلام اطلاع از شیوه های بسته بندی مناسب برای محصولات، طریقه ها و هزینه های پستی و امور مربوط به آن
- تجربه فروش اینترنتی موفق قابل استناد
- تسلط به فضای مجازی و سایتهای فروش
- امکان رفت و آمد خارج از دفتر و درون شهر
- روابط عمومی قوی
- فن بیان خوب
- صبر و حوصله ی بالا
- علاقه مند به کسب و کارهای کوچک و رونق گرفتن انها
- خود کاپیتان یک غرفه در باسلام داشته باشد و توانسته باشد محصولی را به فروش رسانده باشد

 

رزومه‌تون رو به hr@basalam.com یا

basalam_hr@

روی تلگرام بفرستید.


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست