هدیه دست ساز

 

انتخاب هدیه، یکی از سخت‌ترین کارهاست. ولی اگر انتخاب درستی داشته باشید، تبدیل به بهترین خاطرات زندگی شما می‌شود. هنگام انتخاب هدیه، خیلی مهم است که به سلیقه فرد مورد نظرتان آشنا باشید، موقعیت زمانی و روحی او را به خوبی بشناسید، از نظر قیمت و ظاهر هدیه، انتخاب درستی داشته باشید و نهایتا با بسته‌بندی و ظاهری آراسته و درخور، هدیه را در زمان و موقعیت حساب‌شده‌ای به او بدهید. در این صفحه سعی کرده‌ایم در کل این مسیر با شما همراه باشیم.

اگر اولین بار است به باسلام می‌آیید، چه خوب است بدانید اینجا یک بازار اجتماعی است و محصولاتی که مشاهده می‌کنید، توسط تولیدکننده‌ها و فروشنده‌هایی از سراسر ایران فراهم شده است که اکثرا در خانه‌‌هایشان کار می‌کنند یا احتمالا کارگاه‌های کوچک دارند و اینجا محصولشان را در غرفه‌هایی با مدیریت خودشان عرضه کرده‌اند. مستقیما از خود آن‌ها خرید می‌کنید و مستقیما از طرف خود آن‌ها برای شما ارسال می‌شود و باسلام، رضایت شما از خریدتان را تضمین می‌کند.

غرفه‌های خیلی مرتبط با هدیه و کادو از شهرهای مختلف ایران

هدیه به خانم‌ها مناسبت نمی‌خواهد

برای هدیه دادن به همسرتان منتظر مناسبت نشوید. هدیه‌های بی‌مناسبت، تأثیر دوچندان دارند و جدی‌تر گرفته می‌شوند. ولی بی‌مناسبت و بامناسبت، یک سری هدیه‌ها هستند که هیچ وقت تکراری نمی‌شوند و همیشه مورد نیازند. همیشه یک گردنبند جدید، دوست‌داشتنی است و یک گوشواره جدید، آدم را سر ذوق می‌آورد. 

گردنبند و گوشواره

دستبند

کیف و لوازم کاربردی

ریزه‌میزه‌های شخصی

هدیه برای آقایان

هدیه برای دست‌های مهربان و زیبا

دست‌های آدم‌ها برایشان خیلی عزیزند. اگر هدیه شما راهی به دست عزیزتان پیدا کند، یعنی که حتما آن را پسندیده و به خاطرش شما را همیشه به خاطر خواهد داشت. آخرین بار چه زمانی دست پدر یا مادرتان را دیده‌اید؟ چند انگشتر دارند؟ همسرتان چه؟ غیر از حلقه ازدواج، چیزی دیگری در دست دارد؟ یا حتی دوست دیگری که تا کنون هیچ انگشتری نخریده ولی هدیه شما قرار است برای اولین بار او را با دنیای انگشترها آشنا کند. البته انتخاب انگشتر آسان نیست و به هر کسی نمی‌شود چنین هدیه‌ای داد، ولی اگر انتخاب درستی بکنید، یادگار ماندگاری خواهد شد.

انگشتر و نگین

هدیه باید خاص باشد!

انتخاب هدیه برای کسانی که اهل خریدند یا زیاد هدیه می‌گیرند، آسان نیست؛ مخصوصا اگر دست‌به‌جیب هم باشند. این طور وقت‌ها بیش از اینکه قیمت هدیه شما مهم باشد، خاص بودنش مهم است. برای خاص شدن هدیه‌تان، یک نشان از خود او به هدیه‌تان اضافه کنید؛ چیزی که به طور اختصاصی برای او ساخته شده باشد و در ویترین هیچ مغازه‌ای نشود لنگه‌اش را پیدا کرد. مطمئن باشید، خواهد پسندید و این هدیه را همیشه به خاطر خواهد سپرد.

هدیه اختصاصی خودش

تابلو و دیوارکوب

هدیه خوب را باید خوب بپیچید

انتخاب و خرید هدیه، یک طرف؛ انتخاب بسته‌بندی مناسب هدیه هم یک طرف. هدیه خوب را باید خوب پیچید. برای کادوپیچ کردن هدیه‌تان اولین راه، استفاده از کاغذ کادوست، ولی راه‌های دیگری هم هست. یکی از راه‌های استفاده از کادوپیچ‌های پارچه‌ای است. از جعبه‌های هدیه هم می‌توانید استفاده کنید. خیلی از غرفه‌دارهای باسلیقه باسلام، محصولات زیبایی برای بسته‌بندی و تزیین هدیه شما دارند که می‌توانید در ادامه ببینید و بپسندید و بخرید.

محصولات مرتبط با بسته‌بندی و تزیین هدیه

حرف آخر: بهش بگید چقدر دوستش دارید. این بهترین هدیه‌ست...


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست