غرفه‌های خدمات گرافیک در سایت باسلام

 

این یادداشت توسط فاطمه کشاورزی از غرفه فامگرافیک نوشته شده که با تلخیص اینجا نقل می‌شود.

8 نکته که نشان می‌دهد طراحی لوگو برای حرفه شما واقعا ضروری‌ست


در صورت نداشتن لوگوی منحصر به خودتان؛ اگر کسب و کارتان را به تازگی شروع کرده‌اید یا دارای کسب و کار موفقی هستید که فروش خوبی هم دارد؛ با طراحی یک لوگوی خوب؛ شاهد پیشرفت چشم‌گیری خواهید بود و پاداشی که از فروش زیاد محصولات‌تان دریافت می‌کنید نسبت به هزینه اندکی که برای طراحی لوگو کرده‌اید به مراتب بیشتر خواهد بود.
لوگو یا نشان تجاری، یکی از ملزومات حضور در بازار است. دست کم، به هشت دلیل مهم، نباید کسب و کاری را بدون داشتن یک نشان تجاری خوب، راه انداخت:

1. شناساندن ارزش های شما
2. ایجاد میانبر ذهنی
3. ایجاد هویت برای برند شما
4. ایجاد تصویر ذهنی
5. ایجاد مشتریان وفادار
6. ایجاد مالکیت با داشتن لوگو
7. ایجاد حس جدّیت و اعتماد در مخاطبان
8. افزایش سفارشات و فروش بیشتر

غرفه‌هایی که در سایت باسلام خدمات گرافیک ارائه می‌کنند

غرفه فامگرافیک

 

فاطمه کشاورزی از غرفه فامگرافیک:

وقتی در جایگاه مشتری قرار دارم؛ دیدن لوگوی اختصاصی کالا، داشتن زیبایی در بسته بندی و ...برام به این مفهومه که تولیدکننده به کار خودش اهمیت داده و این مورد منو ترغیب می‌کنه تا برای سفارش کالا سرعت بیشتری به خرج بدم! از خرید اینترنتی که کالا؛ بی نام و نشان یا بهتر بگم بی هویتِ خودداری می‌کنم. چون باور دارم افرادی که برای محصولات خودشون و نحوه توزیع‌ش وقت و هزینه‌ای صرف نکردند؛ به کارشون بی‌اهمیت‌اند و بعید نیست کیفیت کالاشون هم چنگی به دل نزنه. اینجا با سلامِ؛ جایی واسه اونایی که علاقه به فروش حداکثری دارند و دور هم جمع شدند تا کارهای تولید داخل رو خرید و فروش کنند. از منظر گرافیکی به شدت علاقه‌مندم که غرفه‌ها نام و نشونِ معتبر داشته باشند تا مشتری‌هایی که با من هم عقیده‌اند در خرید کالای اونها تعلل نکنند.دوست عزیز اگر شما به شغل خودت و البته فروش بیشتر کالاتون علاقمندید؛ با من در تماس باشید.گاهی اگر طرحی مد نظر دارید که علاقه به اجرایی شدن اون دارید؛ با مطرح کردنش به من می‌تونیم طرح مورد نظر شما رو اجرایی کنیم.

از اینجا: نمونه کارهای غرفه فامگرافیک را ببینید! 

غرفه زوفا

الهام جمشیدی از غرفه زوفا:

خلقش برای من چالش لذت بخشیه! همونی که قراره اولین برخورد شما با مشتریاتون باشه و بعدها وقتی اونو ببینن یاد شما بیفتن! بله لوگو یا همون نشانه که قراره مثل یه تیر به هدف بخوره و هم دل مشتریان رو به دست بیاره و هم اعتمادشون رو جلب کنه. من در خدمتم!

دانش آموخته گرافیک (ارتباط تصویری) هستم و در این غرفه ارائه خدمات طراحی نشانه (لوگو) و هویت بصری و برخی دیگر از خدمات طراحی گرافیک مانند طراحی کاتالوگ انجام می‌دهم.

از اینجا: نمونه کارهای غرفه زوفا را ببینید!

غرفه نونگار

 

غرفه نونگار یکی از اولین غرفه های خدماتی در بازار اجتماعی باسلام است که با هدف کمک به کسب و کارهای خرد با استفاده از ارتقای بصری و گرافیکی محصولات آن ها راه اندازی شده است. این غرفه توسط چند نفر از اعضای تیم باسلام اداره می شود. تلاش ما بر این است که با ارائه ی یک نمونه ی موفق از غرفه های خدماتی، راه را برای ساخت و فعالیت غرفه های خدماتی در بازار اجتماعی باسلام هموار نمائیم. مشتاقانه تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار علاقمندان به ساخت غرفه های خدماتی به ویژه غرفه های ارائه خدمات طراحی گرافیک قرار خواهیم داد. با ما در ارتباط باشید. برای شروع، از پروژه های طراحی قبلی غرفه نونگار دیدن کنید.

از اینجا: نمونه کارهای غرفه نونگار را ببینید!


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست