هیجان در نصف جهان رقابتی پر از هیجان و دوستی بین غرفه‌داران اصفهانی
خط پایان مسابقه هیجان در نصف جهان جدول امتیاز و رتبه‌بندی غرفه‌های شرکت‌کننده
غرفه‌های شرکت‌کننده
تیم‌های شرکت‌کننده

فراخوان

تاکنون 161 غرفه از اصفهان در سایت باسلام کسب و کارشان را مستقر کرده‌اند. کسب و کارهای اصفهانی جزو غرفه‌دارهای خوب باسلامی هستند و بسیاری از آنها برای کاربرها و مشتری‌های باسلامی نام‌های آشنایی هستند. استقبال خوب آنها از طرح‌ها و برنامه‌های باسلامی مثل اولین گردهمایی غرفه‌داران باسلامی  نشان از تعامل خوب آنها در بازار اجتماعی باسلام است. باسلام هم اولین دوره رقابت غرفه‌دارهای یک شهر را با اصفهان شروع می‌کند. در صورت موفقیت این طرح، دوره‌های بعدی نیز به ترتیب در سایر شهرها برگزار می‌گردد. و بر اساس بازخوردها بهبودهای لازم هم داده می‌شود.

نقش امتیاز در این رقابت
خوشبختانه روز به روز به اجرایی شدن سیستم امتیازدهی در باسلام نزدیک می‌شویم. این سیستم به صورت یکسان فرصت دیده شدن به همه غرفه‌ها را می‌دهد. تمامی غرفه‌ها بر اساس عملکردشان و رضایت مشتری‌ها دارای امتیاز و رتبه می‌شوند. این مسابقه سنگ محک بسیار خوبی برای کارکرد و تاثیر آن بر ارتقای بازار اجتماعی است و غرفه‌دارهای اصفهانی اولین کسانی هستند که می‌توانند این هیجان را تجربه کنند. ما امیدواریم با همراهی خوب غرفه‌دارها تاثیر قابل توجهی در افزایش تراکنش‌ها و کاربرهای جدید در بازار اجتماعی را شاهد باشیم. و در ادامه با تحلیل‌های دقیق این رویداد، سرویس‌های مناسب برای بهبود و ارتقاء غرفه‌دارها بدهیم.

تقویم

ثبت‌نام و فراخوان: از پنج‌شنبه دهم مرداد ماه تا پایان روز شنبه سیزدهم مرداد ماه
بررسی غرفه‌های ثبت‌نام شده:یکشنبه و دوشنبه، چهاردهم و پانزدهم مردادماه
شروع مسابقه: سه‌شنبه شانزدهم مرداد ماه
پایان مسابقه: سه‌شنبه سی‌ام مرداد ماه
اعلام نتایج: سی و یکم مرداد ماه (عید قربان)

شرایط شرکت

رضایت مشتری بالای ۸۵ درصد (از اینجا: جدول رضایت مشتری‌ها را ببینید) غرفه کامل باشد (با نظر نمایندگی اصفهان) مقصود از فروش سالم: فروشی است که کنسل نشود، غرفه‌دار به موقع واکنش نشان دهد و مشتری نیز رضایت داشته باشد.

جایزه‌ها

جایزه‌ها به غرفه‌هایی که حداقل ۱۰ هزار امتیاز کسب کنند تعلق می گیرد

غرفه‌ی اول
۱۰ میلیون تومان وام یا یک فصل تخفیف ۳ درصدی کارمزد باسلام یا پست رایگان برای مشتریان به مدت ۳ هفته (به انتخاب خود غرفه‌دار)

غرفه‌های دوم تا پنجم
پنج میلیون تومان وام یا یک فصل تخفیف ۳ درصدی کارمزد باسلام یا پست رایگان برای مشتریان به مدت ۳ هفته (به انتخاب خود غرفه‌دار)

غرفه‌های ششم به بعد
یک فصل تخفیف ۳ درصدی کارمزد باسلام یا پست رایگان برای مشتریان به مدت ۳ هفته (به انتخاب خود غرفه‌دار)

دانلود پوسترها


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست