کتابِمون

قصه‌ای به شیرینی کتابخوانی

 

فروشگاه‌های بسیار زیاد و با تنوع بالا در اینترنت هستند که عرضه کتاب می‌کنند. ویژگی راسته کتاب بازار اجتماعی باسلام این است که بعد از سفارش کتاب، غرفه‌دار مستقیما کتاب را ارسال می‌کند. از میان غرفه‌هایی که در بازار اجتماعی باسلام کتاب عرضه می‌کنند تعدادی‌شان خود نویسنده غرفه‌اش را مدیریت می‌کند و بعضی از غرفه‌ها هم طیف متنوعی از کتاب‌ها را عرضه می‌کنند.

اگر شما هم نویسنده‌ای را می‌شناسید و به کتاب‌هایش علاقه دارید می‌توانید دعوتش کنید در باسلام ایجاد غرفه کند. با هم کتاب بخوانیم.

کتاب رمان

کتاب کودک و نوجوان

رویای نیمه شب، یک رمان عاشقانه

رویای نیمه شب، ماجرای تلاش هاشم برای رسیدن به همبازی سال‌های کودکی‌اش ریحانه است. خانواده‌های این دو نفر رابطه بسیار قدیمی و دوستانه‌ای با هم دارند ولی تفاوت مذهب بین این دو خانواده مثل دیواری بلند به نظر می‌رسد.
راهیابی هاشم به دربار خلیفه و درگیر شدن با ماجراهایی هیجان انگیز و همچنین تب و تابش برای رسیدن به ریحانه ضرباهنگ بالایی به متن کتاب داده است.
این کتاب در بستری تاریخی و به قلم مظفرسالاری روایت شده و از یکی از غرفه‌های باسلام نیز قابل خریداری است.

از اینجا: خرید کتاب رویای نیمه شب

آدم‌های کتاب‌خوان، خوش سلیقه هم هستند. به سطحی از کتاب‌خوانی که می‌رسند، نوع کاغذ، نوع قلم و طراحی جلد و صفحه هم برایشان مثل موضوع چیزی که مطالعه می‌کنند مهم می‌شود. نشان‌گر کتاب هم یکی از ابزار و لوازم کتاب‌خوان‌هاست. هر چند می‌شود با یک تکه کاغذ هم این کار را انجام داد ولی انواع و اقسام مدل‌های متنوع نشان‌گر کتاب در بازار باسلام این امکان را به شما می‌دهد با یک چیز خیلی خاص این کار را انجام دهید.

نشانگر کتاب (بوکمارک)

روانشناسی عمومی

 

کتاب‌هات رو بی‌دغدغه به فروش بگذار

غرفه بساز

 

 

ادعیه، متون دینی

کتاب‌های طب سنتی


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست