پیشنهادات باسلام برای هدیه روز مادر

ما در تک‌تک دقایق و ساعت‌های مادرهایمان هستیم؛ از زمانی که هنوز پایمان را به این دنیا نگذاشته بودیم، تا زمانی که یاد گرفتیم صدایش کنیم «مامان»، مدرسه رفتیم، دانشگاه رفتیم، کار کردیم، عاشق شدیم، شکست خوردیم یا شاید نشستیم بر سر سفره عقد، همه این لحظه‌ها مامان همراه ما بوده است. ولی وقتی مستقل می‌شویم، می‌رویم و دیگر لحظه به لحظه با مامان نیستیم...
روز مادر، بهترین روز سال است برای اینکه به او بگویید دوستش دارید و یادش بیاورید که چقدر در زندگی‌تان مهم بوده و هست. در این صفحه، سعی کرده‌ایم محصولات دلچسبی برای یادآوری این عشق به مامان آماده کنیم. آنلاین بخرید و به راحتی با پست تحویل بگیرید.

آشپزخونه‌ش چیزی کم نداره؟

محصولات بیشتر

یا شاید بشه چیزی با لباس‌هاش ست کرد

محصولات بیشتر

برای وقت‌هایی که جلوی آینه‌س

محصولات بیشتر

بی‌بی قمر

بی‌بی قمر، پیرزن روستایی باصفا و سخت‌کوشی است که با مهربانی از پشم شتر برایتان شال و محصولات دیگر می‌بافد. او توقع دارد به شتر و محصولات بافته‌شده از پشم شتر، احترام لازم را بگذارید.آرزوی بی‌بی، خریدن چند شتر است تا برای فرزندانش سرمایه‌ای ماندگار و ارزشمند باشد (خودش با تأکید می‌گوید شتر! نه ملک و ساختمان).

خانم فروغی

دستی زنانه اما کارآفرینشوخی نیست. بیشتر از چهل سال است که پا به پای کارهای خانه، از تلاش و کارآفرینی دست برنداشته است؛ در جایی به نام قُمبوان، روستایی در دهاقانِ اصفهان.پنج دوره پرورش قارچ، بافتن بیست ـ سی تخته فرش، 25 سال بافندگی با ماشین (سالی صدها دستمال)، باغداری، تأسیس گاوداری، پرورش مرغ، ساختن گلخانه، ایجاد کارگاه حلوا سوهانی و اشتغال‌زایی برای بیست خانم روستایی و ... کار قوی‌ترین مرد ایران نیست. همه‌ این کارها به همراه خانه‌داری و بزرگ کردن چند بچه از کسی مثل خانم شهین فروغی بر می‌آید.

خانم جعفری

از درس نخواندن تا کارآفرین شدنخانم جعفری تعریف می‌کند که در زندگی‌اش شکست کم نداشته است. او می گوید: «سال 67 دیپلم گرفتم. دوست داشتم مترجمی زبان بروم اما بهداشت قبول شدم. باید از میمه تا تهران می‌آمدم و به دانشگاه علوم پزشکی می‌رفتم. تعهد می‌خواستند که برای پنج‌سال در مرکز بهداشت روستایی کار کنم. ترم دوم فهمیدم کارهای دیگری هم می‌شود کرد و انتخاب‌های دیگری هم است. در دانشگاه آزاد واحد جنوب قبول شدم؛ چون زبان و فیزیکم خوب بود، چهارمین نفری بودم که در مترجمی زبان قبول شدم.

دکوراسیون خونه براش مهمه؟

محصولات بیشتر

یادش بیار چقدر زیباست

محصولات بیشتر
می‌خوای به مادر هنرمندت یه هدیه‌ی متفاوت بدی؟ همین حالا در باسلام براش غرفه بساز!

 


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست