خرید شب عید از سراسر ایران

 «بهار»، بهانه همه چیز است. بهانه آشتی، بهانه دید و بازدید، بهانه سفر به همه جای ایران، بهانه‌ای برای حس خوب و تازگی داشتن و بهانه خرید. صدای پای بهار که می‌آید جنب و جوشی در طبیعت به راه می‌افتد. این همهمه و جنب و جوش به همه ما منتقل می‌شود. دم دمای بهار که می‌شود احساس می‌کنی همه بی‌قرار هستند. حالا باسلام تصمیم دارد به استقبال این حس خوب و خوشی‌های شما بیاید. 
به بهانه نوروز و هیجان بازار شب عید، سعی کرده‌ایم مجموعه‌ای از بسته‌های پیشنهادی با همین حال و هوا به شما معرفی کنیم که تا روزهای نزدیک به عید ادامه دارد. محصولاتی متنوع از غرفه‌دارهایی در سراسر ایران. شما با گشت و گذار در این بازار اینترنتی امکان خرید از غرفه‌هایی از سراسر ایران دارید. غرفه‌هایی که افرادی مثل خود شما آن‌ها را مدیریت می‌کنند. بسیاری از آنها قصه کسب و کارشان را هم نوشته‌اند و شما در کنار خرید و تازه کردن حال و هوای‌تان با کلی تولیدکننده باصفا آشنا می‌شوید. (اگر اولین بار است باسلام را می‌بینید، بخوانید: باسلام چطور کار می‌کند؟)

از گشت و گذار و خرید در بازار اجتماعی باسلام لذت ببرید. 

 

سفره هفت سین را از همه جای ایران بچین!

بیشتر ببینید

پذیرایی در مهمانی‌ها

انواع آجیل، تنقلات

بیشتر ببینید

دم‌نوش‌ها و چای

صفحه دم‌نوش‌ها و چای را ببین

لواشک‌های خانگی، طبیعی

بیشتر ببینید

عید باشد و دورهمی و مهمانی و شب نشینی، بدون تنقلات نمی‌شود. ولی همه ساله، کارشناسان بهداشت هشدارهای زیادی در مورد زیاده روی در مصرف تنقلات می‌دهند. با خاطری آسوده تنقلاتی سالم و طبیعی از راسته میوه خشک بازار اجتماعی سلام انتخاب کنید و سفره پذیرایی‌تان را سالم‌تر کنید!

میوه خشک‌ها

میوه‌خشک‌های بیشتر را ببین

حبوبات، برنج ایرانی و روغن‌های خوراکی

برنج ایرانی

بیشتر ببینید

غرفه های تخصصی روغن خوراکی

پوشاک

بهار، لباسِ تازه طبیعت است. با رنگ و جلایی تازه‌تر که کهنگی‌ها را کنار می‌گذارد و با امید و شادابی بیشتری سال جدید را شروع می‌کند. پوشاک جزو نیازمندی‌های همه فصل‌های سال برای یک خانواده است ولی خرید پوشاک سال جدید هیجان خاص خودش را دارد.  از صفحات مختلف پوشاک بازار اجتماعی سلام ‌می‌توانید متناسب با سلیقه‌تان پوشاک مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست