ما دنبال کارشناس محصول و عکاسی میگردیم

کارشناس محصول و عکاسی استارت اپ باسلام چه کاری انجام میدهند؟
شیوه ی بارگذاری و عکس برداری از محصولات و همچنین دادن آموزش های اولیه ی عکاسی به تولیدکنندگان جهت رفع نیازهای آتی آنها برا ی عکس برداری از محصولات خود به عهده ی کارشناس محصول و عکاسی است. زمانی که پس از آشنایی کامل تولیدکنندگان با بازار اجتماعی باسلام و نصب نرم افزار باسلام بر دستگاه های تلفن همراه تولیدکنندگان، نوبت به بارگذاری محصولات و عکس های آنها بر روی سایت میرسد. کارشناسان عکاسی علاوه بر انجام عکس برداری از محصولات، شیوه های صحیح عکاسی برای موارد آتی را نیز به تولیدکنندگان آموزش میدهند.
یک موقعیت شغلی هیجان‌انگیز برای آدم‌های شاهکار
اقتصاد ایران در آستانه یک اتفاق بسیار بزرگ و بااهمیت به نام «بازار اجتماعی باسلام» است. شما هم می‌توانید بخشی از این اتفاق بزرگ باشید؛ ولی برای این کار باید فرد شاهکاری باشید؛ مثل همه افرادی که هم‌اکنون در این بازار کار می‌کنند. اگر فرد شاهکاری هستید،‌ تیم باسلام شدیدا مشتاق دیدار شماست.
بازار اجتماعی باسلام، یک ایده خلاقانه بسیار متفاوت در یک مارکت بکر و دست‌نخورده ایرانی است که ۱۲۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد: بازار کسب‌وکارهای خانگی، محلی و روستایی ایران که بخشی از آینده روشن اقتصاد ایران هستند و می‌توانند علاوه بر اینکه ایران را به یکی از پویاترین اقتصادهای دنیا تبدیل کنند، نقش بزرگی در ریشه‌کن کردن فقر در ایران داشته باشند و جلو تحریم‌پذیری ایران را بگیرند و حال مردم ایران را بهتر و بهتر کنند. باسلام از دو سال پیش فعالیتش را شروع کرده و تا کنون بیش از سه هزار کسب‌وکار خانگی و محلی و روستایی به باسلام آمده‌اند و هر ماه صدها کسب‌وکار جدید به این بازار اضافه می‌شوند.

حالا ما می‌خواهیم باسلام را به همه خانه‌ها و کارگاه‌های اصفهان ببریم و در استان اصفهان ولوله به پا کنیم و برای این کار به دنبال پرانرژی‌ترین، جنگی‌ترین و پای‌کارترین منابع انسانی در اصفهان هستیم. ما افرادی را نیاز داریم که باهوش، اهل دغدغه، سریع، علاقه‌مند به کار تیمی و بسیار امیدوار و قدرتمند باشند. ما استانداردهای یک شغل خوب و لذت‌بخش مثل حقوق کافی، بیمه و مزایا و محیط کاری دلچسب را برای شما تضمین می‌کنیم. و دوست داریم، شما هم اگر جزء افراد شاهکار اصفهان هستید، عضو تیم باسلام باشید و در این جریان بزرگ و پرسرعت، مشارکت کنید.

ویژگی های کارشناس محصول و عکاسی چیست؟

- تسلط به عکاسی
- تسلط به گرافیک
- تسلط به الگوهای عکاسی محصول
- دارابودن ذوق هنری و خلاقیت
- رصد الگوهای عکاسی محصول
- ترجیحا دارای دوبین عکاسی

رزومه‌تون رو به hr@basalam.com یا

basalam_hr@

روی تلگرام بفرستید.


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست