تخفیف‌های هزینه ارسال در باسلام

جهت ایجاد رونق در بازار کسب‌وکارهای خانگی و برقراری ارتباط میان مشتری‌ها و تولیدکننده‌های نقاط مختلف ایران، باسلام طرح‌های متنوع تخفیفی برای ارسال محصولات در نظر گرفته است. از پاییز ۹۵ تا پایان بهار ۹۶ همه سفارش‌های باسلام از ۵۰ درصد تخفیف در هزینه ارسال برخوردار بودند. از ابتدای تابستان تا پایان زمستان ۹۶ نیز همه سفارش‌ها ۷۰ درصد تخفیف در هزینه ارسال داشتند. در سال ۹۷، این تخفیف‌ها به تخفیف‌های هدفمند تبدیل شدند که در برخی سفارش‌ها به صددرصد افزایش یافتند و از برخی سفارش‌ها حذف شدند. برخی نیز که اکثریت سفارش‌ها را تشکیل می‌دادند، به همان میزان گذشته باقی ماندند. تخفیف‌های بهار ۹۷ را در ادامه ببینید:

تخفیف‌های هزینه ارسال باسلام در بهار ۹۷

- ارسال رایگان برای سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان
- ۷۰ درصد تخفیف هزینه ارسال برای سفارش‌های ۲۰ تا ۲۰۰ هزار تومان
- سفارش‌های زیر ۲۰ هزار تومان تخفیف ارسال ندارند

ارسال رایگان برای سفارش‌های بالای صد هزار تومان از یه‌کاسه

بخشی از محصولات بازار باسلام، از انبار پست مرکزی قم ارسال می‌شود. این امکان را اداره پست برای حمایت از تولیدکننده‌های خرد و خانگی ایرانی در اختیار غرفه‌داران باسلام قرار داده است. فایده خرید محصولات از این طرح، این است که کل سفارش به صورت یک‌جا و زودتر به دست خریدار می‌رسد. ضمن اینکه هزینه ارسال سفارش‌های بالای صدهزار تومان از این طرح، رایگان است. لیست محصولات موجود در طرح یک‌کاسه را ببینید.

تخفیف‌های متنوع هزینه ارسال در طرح‌های مناسبتی

اگر باسلام را به طور مداوم دنبال کنید، طرح‌های مناسبتی بسیاری اجرا می‌شود که در آن‌ها تخفیف‌های جدید هزینه ارسال هم هست. به عنوان مثال، طرح‌های «یکشنبه‌های شلوغ پلوغ»، «یلدای باسلامی»، «نقشه گنج»، «خروسخون» و... همگی تخفیف‌های جذاب هزینه ارسال داشتند. 


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست