ما دنبال کارشناس روابط عمومی میگردیم

کارشناس روابط عمومی استارت اپ باسلام چه کاری انجام میدهد؟
لیست هایی از تولیدکنندگان خانگی و کارگاهی هر استان در دسترس کارشناس روابط عمومی قرار دارد که مسولیت تماس موفق با این تولیدکنندگان و دعوت از آنها جهت حضور در دفتر باسلام جهت انجام آموزش ها بر عهده ی آنهاست. اپراتورها با آشنایی از زمینه های فعالیت تولیدکنندگان و همچنین آشنایی با ابعاد مختلف و ظرفیت ها و قابلیت های بازار اجتماعی باسلام، از تولیدکنندگان جهت حضور دردفتر باسلام دعوت به عمل می آورند تا به واسطه ی این حضور و آشنایی بیشتر آنان با شیوه های موفق باسلامی جهت فروش محصولات، همکاری های سازنده ای به وقوع بپیوندد.
یک موقعیت شغلی هیجان‌انگیز برای آدم‌های شاهکار
اقتصاد ایران در آستانه یک اتفاق بسیار بزرگ و بااهمیت به نام «بازار اجتماعی باسلام» است. شما هم می‌توانید بخشی از این اتفاق بزرگ باشید؛ ولی برای این کار باید فرد شاهکاری باشید؛ مثل همه افرادی که هم‌اکنون در این بازار کار می‌کنند. اگر فرد شاهکاری هستید،‌ تیم باسلام شدیدا مشتاق دیدار شماست.
بازار اجتماعی باسلام، یک ایده خلاقانه بسیار متفاوت در یک مارکت بکر و دست‌نخورده ایرانی است که ۱۲۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد: بازار کسب‌وکارهای خانگی، محلی و روستایی ایران که بخشی از آینده روشن اقتصاد ایران هستند و می‌توانند علاوه بر اینکه ایران را به یکی از پویاترین اقتصادهای دنیا تبدیل کنند، نقش بزرگی در ریشه‌کن کردن فقر در ایران داشته باشند و جلو تحریم‌پذیری ایران را بگیرند و حال مردم ایران را بهتر و بهتر کنند. باسلام از دو سال پیش فعالیتش را شروع کرده و تا کنون بیش از سه هزار کسب‌وکار خانگی و محلی و روستایی به باسلام آمده‌اند و هر ماه صدها کسب‌وکار جدید به این بازار اضافه می‌شوند.
حالا ما می‌خواهیم باسلام را به همه خانه‌ها و کارگاه‌های اصفهان ببریم و در استان اصفهان ولوله به پا کنیم و برای این کار به دنبال پرانرژی‌ترین، جنگی‌ترین و پای‌کارترین منابع انسانی در اصفهان هستیم. ما افرادی را نیاز داریم که باهوش، اهل دغدغه، سریع، علاقه‌مند به کار تیمی و بسیار امیدوار و قدرتمند باشند. ما استانداردهای یک شغل خوب و لذت‌بخش مثل حقوق کافی، بیمه و مزایا و محیط کاری دلچسب را برای شما تضمین می‌کنیم. و دوست داریم، شما هم اگر جزء افراد شاهکار اصفهان هستید، عضو تیم باسلام باشید و در این جریان بزرگ و پرسرعت، مشارکت کنید.

ویژگی های یک کارشناس روابط عمومی چیست؟

- تجربه بازاریابی تلفنی
- تسلط نسبی بر اکسل
- تسلط به بازاریابی تلفنی
- آشنایی با شیوه های سخنوری
- صبر و حوصله بالا

رزومه‌تون رو به hr@basalam.com یا

basalam_hr@

روی تلگرام بفرستید.


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست