کی گفته آقایون برای خرید لباسِ عید، فقط به فکر زن و بچه باشند؟ البته که برای هر مردی مهم‌تر از خودش خرید لباسِ خانواده‌اش است. اما توی شور و شوق عید همه سهیم هستند. در آستانه سال جدید، در کنار نونوار کردن و تازه کردن دل، یک دست لباس جدید در تازه کردن حال و هوای‌تان فوق‌العاده موثر است.
برای خانم‌ها: اگر مردی در زندگی‌تان وجود دارد که همیشه دنبال بهانه‌ای برای خوش‌حالی‌اش هستید، اگر برادری دارید که خیلی خاطرش را می‌خواهید، فرصت خوبی‌ست که با خرید یک لباس مردانه غافلگیرش کنید!

بلوز و شلوار

پیراهن و تیشرت

لباس زیر مهم است یا لباس رو؟

🔹 «پدرم پنجاه سال است که اهل بازار است. قبلا در کار پارچه بودیم. به نظرم بازدهی و سود بهتری داشت ولی این کار هم خدا را شکر خوبه...»

🔹 آقای اردستانی سال‌هاست که در بازار پوشاک مشغول به کار است. چندین کارگاه تولیدی و مغازه‌ای هم در بازار تهران. برند و یا همان نشان تجاری کارهای تولیدی‌شان «نیک‌پوش» است. می‌گوید:

🔹 «لباس زیر را که کسی نمی‌بیند. مهم لباس رو است که باید هم تمیز باشد هم نو!! از روی تجربه و مشتری‌های زیادی که داشته‌ام، فهمیده‌ام که این تصور عموم مردم است. نه اینکه اصلا لباس زیر برایشان مهم نباشد اما تجربه‌ نشان داده که مشتری‌ها لباس زیر ارزان‌تر را ترجیح می‌دهند به لباس زیر با کیفیت و الیاف طبیعی که طبیعتا قیمت بیشتری دارد. ولی اگر به اهمیت سلامتی پوست و تن خودشان بیشتر پی ببرند احتمالا تصمیم‌شان فرق می‌کند.
لباس زیر، لباسی است که با تن و پوست آدم بی‌هیچ واسطه‌ای در تماس است و حتما بهداشت و سلامتی و طبیعی بودن لباس‌ها اهمیت بیشتری دارد...»

از اینجا: دغدغه‌ها و تجربه‌های آقای اردستانی را ببینید

کیف مردانه

(یک پیشنهاد برای هدیه برای همه مناسبت‌ها)

کفش

کمربند (چرمی، نمدی، پشمی و ..)، ست مردانه


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست