خرما یکی از مهم‌ترین اجزای سفره‌ی افطار و سحره، اصلا خرما خیلی وقت‌ها ما رو یاد ماه رمضون میندازه. سرشار از قند طبیعی، ویتامین‌ها و پرکالری...
این‌جا گلچینی از بهترین خرماهای ایران رو براتون آوردیم که می‌تونین مستقیم از خود تولید کننده‌ها یا فروشنده‌های محلی بخرید.

 

حتما این جمله‌ی معروف رو شنیدید که آلمان مهد نان در دنیاست. اما توی ایران خودمون هم نون‌های محلی زیادی وجود داره که خیلی خوشمزه و مقوی هستند و شاید اسمشون رو هم تا حالا نشنیده باشین! علاوه بر اون شما می‌تونین از توی خونه‌تون بدون دردسر، نون‌های محلی رو از شهرهای مختلف ایران سفارش بدین و درب خونه‌تون تحویل بگیرید.
یه نگاهی به این لیست بندازید و این‌بار یک نون محلی جذاب رو جایگزین نون‌های صنعتی کنید:

 

چای ایرانی یکی از بهترین‌های چای‌های دنیاست و اصیل‌پسندها به هیچ وقت چای ایرانی رو با چای‌های خارجی عوض نمی‌کنن. ما اینجا تولیدات چای‌کاران ایرانی رو براتون آوردیم. به علاوه اینجا انواع شکر رو داریم. به جز شکرهای سفید که همه می‌شناسن تا حالا شکر قهوه‌ای رو امتحان کردین؟ شکر سرخ رو چطور؟ می‌دونین چقدر خواصشون متفاوته؟

 

تا حالا تجربه کردین که دم افطار از شدت تشنگی هر چی آب می‌خورین، عطشتون برطرف نمی‌شه؟ خب به خاطر اینکه آب مناسب رفع عطش نیست. چیزهای دیگه‌ای هم هست. الان دیگه عرقیات و شربت‌های سنتی یکی از اعضای فعال لیست کافه‌ها و رستوران‌های ایران شدند، این نوشیدنی‌ها باعث می‌شن که در طول ماه رمضون کمتر تشنه‌تون بشه و در طول سال تقویت بشید. عرقیاتی که از باسلام خریداری می‌کنید از بهترین‌های ایران هستند و توسط تولیدکننده‌ها و فروشنده‌های درجه یک براتون ارسال می‌شن.

 

ااگه از نوشیدن چای خسته شدید و یا طرفدار چایی نیستید دم‌نوش‌ رو امتحان کنید! یا شاید می‌خواین منوی پذیرایی‌تون رو گسترش بدید. این جور وقت‌ها دم‌نوش‌ها جایگزین‌های خوبی برای چای و قهوه هستند و تازه سرشار از خاصیت هم هستند. دم‌نوش‌های باسلامی خیلی متنوع‌اند و خیلی‌شون رو می‌تونین مستقیما از خود تولیدکننده‌ها بخرین.


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست