باسلام یک بازار اجتماعی آنلاین است

باسلام یک بازار آنلاین است برای عرضه محصولات خانگی، سنتی و محلی از سراسر ایران؛ محصولات خاصی که در فروشگاه‌های اینترنتی کمتر پیدا می‌شود. این محصولات را مستقیما از خود تولیدکننده‌ها یا واسطه‌های خوب می‌خرید. اکثر این محصولات، حال و هوای خودمانی، روستایی و غیر صنعتی دارند و بسیار دوست‌داشتنی‌اند و در باسلام، تولیدکننده یا فروشنده آن‌ها معلوم است. باسلام، مجموعه‌ای از غرفه‌های متنوع است. این غرفه‌ها را خود تولیدکننده‌ها و فروشنده‌های محصولات مدیریت می‌کنند؛ خودشان محصول می‌گذارند، خودشان قیمت‌گذاری می‌کنند، خودشان سفارش می‌گیرند و خودشان محصولات را با پست برای خریداران ارسال می‌کنند. باسلام در همه این فرایند، همراه فروشندگان و خریداران است تا رضایت خرید و فروش را برای همه کاربران تضمین کند.
 
قبل از اینکه بدانید ما دنبال چه کسی هستیم، چرخی در بازار بزنید:


غرفه‌ها | محصولات | درباره باسلام | کاتالوگ باسلامما در باسلام دنبال یک ولوله‌کننده در شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌گردیم؛ شخصی که قلبش برای کسب‌وکارهای خرد و خانگی و روستایی ایرانی، و شاید به زودی جهانی، بتپد. و بتواند قلب دیگران را نیز در همراهی با این کسب‌وکارها به تپش در بیاورد.

باسلامی‌ها، با شیدایی سر و کار دارند. خودمان شیدای کارمان هستیم، و هم‌اکنون با بیش از هزار کسب و کار سر و کار داریم که کارشان را با اینکه کوچک است، بیش از هر چیز دیگری جدی گرفته‌اند؛ کسب‌وکارهایی با هزار رنگ و بو و عطر، از همه جای ایران، با بیش از ۱۷ هزار محصول رنگارنگ که حتی اسم بسیاری از آن‌ها را تا کنون ندیده‌اید، چه برسد به رسمشان.
مشتری‌های وفادار نیز با شیدایی سر و کار دارند.

ما دنبال یک ابر قهرمان جریان‌ساز هستیم؛ کسی که بتواند به سادگی در شبکه‌های اجتماعی موج راه بیندازد؛ یک موج راه‌بینداز بالفطره‌ موج‌های داستانی و مفهومی. کسی می‌تواند این موج را بسازد که خودش در عمیق‌ترین لایه‌های درونش به ظرفیت و عظمت کسب‌وکارهای خرد باور داشته باشد. زندگی و کار آن‌ها برایش ارزش داشته باشد، مادربزرگش یک هنرمند تمام‌عیار محصولات دست‌ساز بوده باشد و زندگی‌اش پر از رنگ و عطری باشد که توسط این هنرمندها و صاحبان کسب‌وکار ساخته و پرداخته شده باشد.
ما مشتاقانه به دنبال این شخص در تیم‌مان هستیم.


. منظم و دقیق باشد. هم ذهن و هم میزکار مرتبی داشته باشد.
. اول وقت خروسخون و بانشاط در سرکار حاضر شود.
. توانای درک ابعاد مختلف و حل مسائل پیچیده را داشته باشد.
. تجربه‌ی کار تیمی، به خصوص در شرایط سخت را داشته باشد.
. خلاق و نوآور باشد و بتواند فرآیندهای کاری حوزه‌ی خود را ارتقاء دهد.
. ذوق هنری و زیبایی شناسی بالایی داشته باشد و بتواند برای مخاطبان باسلام تجربه‌های خوب و بی‌نظیر خلق کند.
. سخت‌کوش باشد و امکان همکاری در برخی بازه‌های زمانی پیک تقاضا و سفارش‌های باسلام، و برخی از روزهای تعطیل را داشته باشد.
. در طول هفته و ماه نیاز می‌شود که تیم تهران به دفتر قم بیایند. شما نیز این را مد نظر داشته باشید که دفتر بزرگ تر باسلام در قم است و در هفته و ماه ممکن است نیاز به چندین بار حضور شما در این دفتر باشد.
. در انجام و به نتیجه رساندن یک کار سرعت زیادی داشته باشد.
. روحیه کار جمعی داشته باشد و از تعامل با دیگران و فعالیت تیمی-اجتماعی خرسند شود.
. دغدغه تولید ایرانی داشته باشد و کالاهای ایرانی را دوست داشته باشد.
. اهل سفر و روستاگردی و طبیعت‌گردی باشد.
. اهل مطالعه کتاب و تماشای فیلم هم باشد که چه بهتر!
. مشکلات نوظهور کاری را به عنوان سکوهای رشد و ارتقا دوست داشته باشد.


. دست‌کم به ادبیات اینستاگرام، تلگرام و توییتر کاملا مسلط باشد
. اکانت شخصی خودش در اینستاگرام یا کانال تلگرامی‌اش انبوهی فالوور شیدا با اینگیج بالا داشته باشد
. دست‌به‌قلم و دست‌به‌دوربین باشد و بتواند محتوای سوشال با کیفیت تولید کند
. نیازهای گرافیکی پایه‌ی کار را خودش بتواند درست کند
. شدیدا علاقه‌مند به حل مسئله‌های سخت باشد (چطور برای محصولات یک روستا که خودمان نیز تازه با آن آشنا شدیم، یک کمپین درست کنیم که کل ایران عاشق آن روستا شوند و نان و تخم‌مرغ‌شان را به صورت مستمر از آن جا بخرند)
. فضای کاری استارت‌آپی را بشناسد و از تغییرات پیش‌بینی‌نشده و تحولات بزرگ، ذوق کند
. برای کشف و حضور در فضاها و کانال‌های جدید، هوشمند و فعال باشد
. آنقدر ترافیک موثر ایجاد کند که سرورهای باسلام به لرزه بیفتند
. تسلط به ایمیل مارکتینگ و تبلیغات کلیکی داشته باشد.
.در باسلام میزان رشد هر روز نسبت به روز قبل هیچ سقفی ندارد. بنابراین مهم است که ذهنیت آنالیتیکسی کولاک داشته باشد و به ابزارهای تحلیلی حوزه‌ی کاری سوشال، مسلط.
.ایمیل موثر ارسال کند، یعنی نرخ بازشدن بالای ۳۰ درصد و نرخ کلیک بالای ۱۰ درصد و نرخ تبدیل کلیک به تراکنش بالای ۲۰ درصد
.پیامکی ارسال کند که بازشدنش رد خور نداشته باشد
.سوابق ارزنده در تبلیغات کلیکی داشته باشد (گوگل ادوردز، اینستا، سرویس‌های داخلی، … ) و بتواند نرخ تبدیل کلیک به نمایش حداقل 8 درصد داشته باشد (CTR ۸) و نرخ کلیک به تراکنش بیش از ۱۰ درصد باشد.
چالش این کسب‌وکارها شهرت است. باسلام گام‌های اول را برای ایجاد بستر برای این کسب‌وکارها برداشته است. غرفه‌دارهای باسلامی داستان خودشان و کسب‌وکارشان را می‌نویسند و اکنون در باسلام غرفه‌هایشان را ساخته‌اند، آدرس شخصی‌شان را دارند، کالاهایشان را ثبت کرده‌اند، روزانه سفارشات خودشان را مدیریت و ارسال می‌کنند و...

اما این بهترین کسب‌وکارها شایسته توجه بیشترند. اسم‌ها و نشان‌های غرفه‌های باسلامی برای ما باسلامی‌ها، مثل برندهای معروف برای برخی دیگر از آدم‌هاست. ما با این کسب‌وکارها زندگی می‌کنیم و برای ارتقاء آن‌ها تلاش می‌کنیم. مایحتاج زندگی‌مان را از این کسب‌وکارها تهیه می‌کنیم، دفتر کارمان را با هنر دست این کسب‌وکارها زیباتر می‌کنیم، وقتی عاشق می‌شویم برای یارمان از باسلام هدیه می‌گیریم، سر سفره‌مان را با کالاهای باسلامی پر می‌کنیم و …


. شرایط کاری در باسلام نسبتا رضایتبخش است و در یک سال گذشته، هر روز بهتر از دیروز شده است.
. همکاری با یک تیم تقریبا بیست نفره جوان و پرانرژی، سرحال و بانشاط
. محیط کاری پویا، رشدیابنده و رشددهنده و امکان همیشگی برای پیشرفت
. پرداخت حقوق منظم و مزایای استاندارد مالی مثل بیمه، عیدی و...
. ارتقاء دائم شغلی و تغییرات همیشگی رو به بالا با رشد بازار و بسته به توان و ظرفیت‌های شما
. ناهار هر روزه (در دفتر قم ناهار خانگی، در دفتر تهران، غذاهای نه‌چندان دلچسب رستوران‌های تهرانی 
. صبحانه کاری ساده و یک‌خط در میان ولی دلچسب
. میان‌وعده‌های پیش‌بینی‌نشده و یهویی

اگر شما همان کسی هستید که ما دنبالش می‌گردیم، همین الان اطلاعات زیر را برای ما بفرستید

 در حد اکثر ۳۰۰ کلمه برایمان بگویید چرا فکر می‌کنید این موقعیت شغلی برای شما مناسب است و فکر می‌کنید می‌توانید به خوبی در آن از تخصص و تجربه‌های قبلی خود استفاده کنید و ارزش‌های جدیدی را به باسلام اضافه کنید،
یک روز کاری‌تان در باسلام را برایمان توصیف کنید. از اینکه صبح چگونه خودتان را برای حضور در باسلام آماده می‌کنید تا اینکه چطور در باسلام حاضر می‌شوید و چه کارهایی را تا شب پیگیری خواهید کرد. یکی از اولین پست‌های شبکه اجتماعی که برای باسلام می‌سازید را برایمان تهیه کنید و بفرستید.
ای دی اینستاگرام و رزومه خودتون به همراه اطلاعات بالا و همچنین سوالات خودتان را به آدرس jobs@basalam.ir ایمیل کنید.

 


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست