ما دنبال سرپرست ارشد دفتر شهرستان میگردیم

سرپرست ارشد دفتر شهرستان استارت اپ باسلام چه کاری انجام میدهند؟
در هر یک از شهرستان های محل فعالیت، یک مدیر داخلی برای هماهنگی امور دفتری، گزارش گیری از واحدهای زیر مجموعه و تهیه و تدوین گزارش ها برای ارسال به دفتر مرکزی مسولیت امور را به عهده دارد. زیر مجموعه های مدیر داخلی در هر یک از دفاتر شامل بخش های آموزش و کال سنترها هستند. هماهنگی و اداره امور این بخش ها از وظایف مدیر داخلی ست.

یک موقعیت شغلی هیجان‌انگیز برای آدم‌های شاهکار
اقتصاد ایران در آستانه یک اتفاق بسیار بزرگ و بااهمیت به نام «بازار اجتماعی باسلام» است. شما هم می‌توانید بخشی از این اتفاق بزرگ باشید؛ ولی برای این کار باید فرد شاهکاری باشید؛ مثل همه افرادی که هم‌اکنون در این بازار کار می‌کنند. اگر فرد شاهکاری هستید،‌ تیم باسلام شدیدا مشتاق دیدار شماست.

بازار اجتماعی باسلام، یک ایده خلاقانه بسیار متفاوت در یک مارکت بکر و دست‌نخورده ایرانی است که ۱۲۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد: بازار کسب‌وکارهای خانگی، محلی و روستایی ایران که بخشی از آینده روشن اقتصاد ایران هستند و می‌توانند علاوه بر اینکه ایران را به یکی از پویاترین اقتصادهای دنیا تبدیل کنند، نقش بزرگی در ریشه‌کن کردن فقر در ایران داشته باشند و جلو تحریم‌پذیری ایران را بگیرند و حال مردم ایران را بهتر و بهتر کنند. باسلام از دو سال پیش فعالیتش را شروع کرده و تا کنون بیش از سه هزار کسب‌وکار خانگی و محلی و روستایی به باسلام آمده‌اند و هر ماه صدها کسب‌وکار جدید به این بازار اضافه می‌شوند.
حالا ما می‌خواهیم باسلام را به همه خانه‌ها و کارگاه‌های اصفهان ببریم و در استان اصفهان ولوله به پا کنیم و برای این کار به دنبال پرانرژی‌ترین، جنگی‌ترین و پای‌کارترین منابع انسانی در اصفهان هستیم. ما افرادی را نیاز داریم که باهوش، اهل دغدغه، سریع، علاقه‌مند به کار تیمی و بسیار امیدوار و قدرتمند باشند. ما استانداردهای یک شغل خوب و لذت‌بخش مثل حقوق کافی، بیمه و مزایا و محیط کاری دلچسب را برای شما تضمین می‌کنیم. و دوست داریم، شما هم اگر جزء افراد شاهکار اصفهان هستید، عضو تیم باسلام باشید و در این جریان بزرگ و پرسرعت، مشارکت کنید.

ویژگی های سرپرست ارشد دفتر دفاتر شهرستان چیست؟

- دارا بودن سابقه ی مدیریت
- تسلط بر کامپیوتر، افیس، صفحات وب و شبکه های اجتماعی
- توانایی مدیریت و هماهنگی و طبقه بندی اطلاعات
- روابط عمومی قوی و فن بیان خوب
- داشتن روحیه کار تیمی
- سخت کوشی و جنگنده بودن
- صبر و حوصله ی بالا در کار
- بهره مندی از کاریزمای شخصیتی و استحکام رفتاری
- دارا بودن سابقه ی مدیریت

رزومه‌تون رو به hr@basalam.com یا

basalam_hr@

روی تلگرام بفرستید.


بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست